Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
κάτι έμεινε από χθες και τι να κάνω μην πάει χαμένο. ......εσείς όλοι καλά. ...
Tα ιδια Γιαννη,προσπαθω να τελειωσω μια λαδοκολλα....Υπομονη!!
Σημερα εχει μονο κρεας και νερο.Καναμε χθες την Τσικνοπεμπτη Ξυδοπεμπτη.

 
Χαιρετώ τους φίλους του γκρουπ. Θέλω να ρωτήσω κάτι άσχετο. Τι περιλαμβανει ο νόμος για την προπονηση με μηχανή εκτόξευσης δίσκων; Μπορείς να πας οποιαδήποτε εποχή του χρόνου στο βουνό και να προπονηθείς; (Με δική σου μηχανή εκτόξευσης). Σόρρυ αλλά δεν βρήκα πουθενά θέμα γι'αυτό.
 
Χαιρετώ τους φίλους του γκρουπ. Θέλω να ρωτήσω κάτι άσχετο. Τι περιλαμβανει ο νόμος για την προπονηση με μηχανή εκτόξευσης δίσκων; Μπορείς να πας οποιαδήποτε εποχή του χρόνου στο βουνό και να προπονηθείς; (Με δική σου μηχανή εκτόξευσης). Σόρρυ αλλά δεν βρήκα πουθενά θέμα γι'αυτό.

Μακαρι και ηταν ετσι!!!! Οχι απαγορευεται εκτος κυνηγετικης περιοδου.....ακομα και αν εχεις θεωρημενη
την σκοπευτικη σου αδεια.. Το εχω ''ψαξει''......το δασαρχειο....σε παραπεμπει στην αστυνομια....η αστυνομια
στο δασαρχειο....ο κυνηγετικος συλλογος....σηκωνει τα ''χερια ψηλα''.....δεν ξερει τι του γινεται..... το
δασαρχειο δεν σου δινει ''αδεια''.....η αστυνομια λεει εαν μας καλεσουν θα σε αρπαξουμε...θελει ''ειδικο''
χωρο..... Τους ρωτησα εαν μπορω να πηγαινω στο πεδιο βολης του στρατου....εκει θελει αδεια απο τον
διοικητη του στρατοπεδου....με λιγια λογια ''ακρη'' δεν εβγαλα.....και με ακομα ποιο λιγα λογια....ενα μπαχαλο....
Μονο σε χωρο του επισημου σκοπευτηριου μπορεις να κανεις προπονηση φιλε μου!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top