Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παλληκάρια καλησπέρα. Μετά από νεότερη επικοινωνία σήμερα, είμαι προβληματισμένος λόγω του κ.Χ. Είναι κατηγορηματικά αντίθετος να γίνει αυτό που πρέπει, δηλ. να επιτραπεί έστω και τις τελευταίες 40 ημέρες. Θα γίνει μάχη πάλι αύριο. Ελπίζω να κερδίσουμε....
Αρχισαμεεεεεε!!!!!
 
Παλληκάρια καλησπέρα. Μετά από νεότερη επικοινωνία σήμερα, είμαι προβληματισμένος λόγω του κ.Χ. Είναι κατηγορηματικά αντίθετος να γίνει αυτό που πρέπει, δηλ. να επιτραπεί έστω και τις τελευταίες 40 ημέρες. Θα γίνει μάχη πάλι αύριο. Ελπίζω να κερδίσουμε....
Κύριε Τάσο , με όλο τον σεβασμό, ο Χαρδαλιας δεν ειναι κυριος. Αποδεικνύεται ένας εμμονικος καραγκιόζης που κοροϊδεύει τον κοσμο. Πρέπει να έχει φάει πολύ φάπα στα νιάτα του αυτή η ποντικομαμη και τώρα που του δωσαν εξουσία (αφού του σβησαν και τα χρεη) μαμαει με ξενα @ρχιδι@. Αν δεν μας ανοίξουν την Δευτέρα , οποίος μπορεί ας το ανοίξει μόνος του. Εγώ αυτό θα κανω και όλοι όσοι κυνηγάμε μαζι. Τέλος!!! Καλή σας νυχτα κυριοι.

Υ.Γ Αν η διαχείριση βρίσκει αυτό που γράφω ανεπίτρεπτο, ας το σβήσει αλλά θα σκάσω αν δεν το γραψω.
 
Καλημέρα κυριοι. Πολύ κρύο και το χιονακι στολίζει πλέον την οροσειρά του νησιου! Ακρως κυνηγετικος καιρος!!!Κρεμομαστε απο τα χείλη του ακατανομαστου σήμερα για να χαράξουμε πορεια τις επόμενες ημέρες.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top