Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
καλησπέρα σε όλους....

Την καλησπερα μου παλικαροι. Κι εμενα παντως μου αρεσει καργα συννεφια, κρυο πολυ, ξηρος καιρος και περπατητο μεχρι να ερθει η ωρα για το απογευματινο. Α, ρε Χαρδαλιαααααα!!!!!!!!!!
Αν κοιταξεις ακριβως από πανω σου βρίσκεται μια μπεκάτσα, ένα τρυγόνι, μια τσίχλα κ ένας κοτσυφας...
Όρμα για φαι κ οποιο βουτήξεις ολα ειναι ωραιο μενου.... .very funny.
 
Ωραία τα λέτε αλλά το κρύο το πολύ έρχεται με την ξαστεριά το βράδυ, και το πρωί ανεμισμα τρελό! Ρε τι πάθαμε φέτος δεν έχουμε ευχαριστειθει ένα Κυνηγι
Ονειρευόμαστε ξύπνιοι... :)

εμένα πάντως μου αρέσει με πολύ κρύο και βαριά συννεφιά με σκαμακίδα σε βάλτο!!! και να βγαίνουν τα κοπάδια χαμηλά χαμηλά για να μην τα παρασέρνει ο αέρας!
 
Παλληκάρια καλησπέρα. Μετά από νεότερη επικοινωνία σήμερα, είμαι προβληματισμένος λόγω του κ.Χ. Είναι κατηγορηματικά αντίθετος να γίνει αυτό που πρέπει, δηλ. να επιτραπεί έστω και τις τελευταίες 40 ημέρες. Θα γίνει μάχη πάλι αύριο. Ελπίζω να κερδίσουμε....
 
Παλληκάρια καλησπέρα. Μετά από νεότερη επικοινωνία σήμερα, είμαι προβληματισμένος λόγω του κ.Χ. Είναι κατηγορηματικά αντίθετος να γίνει αυτό που πρέπει, δηλ. να επιτραπεί έστω και τις τελευταίες 40 ημέρες. Θα γίνει μάχη πάλι αύριο. Ελπίζω να κερδίσουμε....
Καλά, δεν ντρέπεται ο αλήτης να του λένε οι ειδικοί ότι είναι λάθος αυτό που κανει, κι αυτός να επιμένει για το καπρίτσιο του;
Γι'αυτό δεν θα εκλεγεί ποτέ, όσα φάει ως διορισμένος θα τα φάει.
 
Καλά, δεν ντρέπεται ο αλήτης να του λένε οι ειδικοί ότι είναι λάθος αυτό που κανει, κι αυτός να επιμένει για το καπρίτσιο του;
Γι'αυτό δεν θα εκλεγεί ποτέ, όσα φάει ως διορισμένος θα τα φάει.
Μόνος του βρέθηκε σε αυτήν την θέση ?
 
Κάποιος δεν τον διόρισε ? Με ένα στραβοκοιταγμα από ποιο" ψηλά "θα μαζευόταν στο δευτερόλεπτο.
Δεν αντιλέγω. Μακάρι να πάρει και ο αρχηγός αυτό που του αξίζει. Τον αρχηγό όμως κάποιοι τον ψήφισαν, ας πρόσεχαν λοιπόν. Να σου κουνάει το δάχτυλο όμως και να σου κανονίζει τη ζωή "ο δεν τον ξέρει η μάνα του", ε δεν παλεύεται ρε φίλε.
Μέχρι πριν 10 μήνες αν ρωτουσες 100 ανθρώπους ποιος είναι ο Χ, οι 97 δεν θα ήξεραν και οι υπόλοιποι θα τον ήξεραν για καταδίκες...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top