Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα και καλό ΣΚ σε όλους .
Εγω σκέφτομαι να το περάσω σε διαφορετικά δωμάτια για να εχει ενδιαφέρον .yel.
Ωραία ιδέα
Στο σαλόνι που θα έχουμε το δέντρο στολισμένο και φωτισμένο θα είναι η ντίσκο θα πηγαίνουμε για να γουστάρουμε λίγο .micle.
 
Καλημέρα σ όλους. Ρε Δημήτρη μην χώνεις ποίο βαθειά το μαχαίρι..χαχα
Κάτσε να το στριφογυρισω κιολας το μαχαίρι!! 8 με 9:30 περίπατος πέριξ του χωριου. Περισσοτερες απο την τελευταία φορά και πολύ νωχελικες. Ένα κουτάκι το έριχνα για πλάκα και ξέρεις ότι το χωριό μου απέχει παρα πολύ από το να χαρακτηριστεί τσιχλομερος!!!!
 
Κάτσε να το στριφογυρισω κιολας το μαχαίρι!! 8 με 9:30 περίπατος πέριξ του χωριου. Περισσοτερες απο την τελευταία φορά και πολύ νωχελικες. Ένα κουτάκι το έριχνα για πλάκα και ξέρεις ότι το χωριό μου απέχει παρα πολύ από το να χαρακτηριστεί τσιχλομερος!!!!
Αν το ξερω, υπομονη που λεει και το τραγουδι και θα ανταμωθουμε παλι.
 
Μακρια απο μελομακαρονα και κουραμπιεδες γιατι πως ειπαν και αλλοι στο τελος θα ανοιξουμε τα κασωματα απο της πορτες.χαχα
Τι να πω και εγώ που έλιωσα στην δουλειά χάνοντας 7 κιλα σε 2 μηνες? Έλεγα ότι με τα μεγάλα περπατητα που ΘΑ κάναμε θα επέστρεφα στα κιλά που ήμουν πριν 10 χρόνια!!!!
 
Καλημέρα στα παιδιά,
άλλος είπε τσιχλόκαιρος!, άλλος σκέφτηκε φασόκαιρος, άλλος είδε παπιόκαιρος, ...
εγώ σας λέω σήμερα είναι ο καλύτερος περδικόκαιρος...
Το μόνο σίγουρο Γιώργη ειναι ότι σήμερα ειναι μια εξαιρετική ήμερα για κυνήγι! :(
 
Καλημέρα στα παιδιά,
άλλος είπε τσιχλόκαιρος!, άλλος σκέφτηκε φασόκαιρος, άλλος είδε παπιόκαιρος, ...
εγώ σας λέω σήμερα είναι ο καλύτερος περδικόκαιρος...
Με λίγα λόγια Γιώργο ειναι μια φανταστική μέρα για κυνηγι και ψάρεμα. Από αυριο έρχονται βροχες!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top