Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Βροχουλες ή ψιχαλες ; γιατι εγω απ το χωριο εμαθα οτι αποψε απλά ψιχαλήσε .Αυτο και τίποτα άλλο τους τελευταιους σχεδόν 3 μήνες !
Δημητρη καλα μπουρινια απογευματινα αλλά δεν πιανουν ολο τον τοπο...στο λεκανοπεδιο παντως το παει ωραια
 
Χαιρετώ την ομάδα.....

Σήμερα 1η μου φορά κατάλαβα κ έννοιωσα τη εστί πόνος στη μέση.......Έφυγα από τη δουλειά στις 11:00 κακήν κακώς...σέρνωντας....μόνο τα κλάματα δν έβαλα......
Με πήγαν στο νοσοκομείο έβγαλα ακτινογραφίες (ευτυχώς καθαρές όλες)....
Μου έκαναν και ένεση στον κ%$#ο....:eek::p
Ο γιατρός μου έγραψε 1 εβδομάδα αναρωτηκή,μου έγραψε παυσήπονα κ δν έφταναν αυτά.....μου είπε να είμαι στο κρεβάτι όλη την εβδομάδα....καθηστός θα'μαι μόνο για φαγητό κ νερό......θα κόψω τν άλυσσο μια εβδομάδα ξάπλα......

Ελπίζω παίδες να αναρώσω σε 2-3 μέρες κ την κυριακή να είμαι καρτέρι.........και να μη χάσω τα ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ......hair..hair..hair..hair..hair..hair..hair..hair..hunter..hunter..hunter.
 
Χαιρετώ την ομάδα.....

Σήμερα 1η μου φορά κατάλαβα κ έννοιωσα τη εστί πόνος στη μέση.......Έφυγα από τη δουλειά στις 11:00 κακήν κακώς...σέρνωντας....μόνο τα κλάματα δν έβαλα......
Με πήγαν στο νοσοκομείο έβγαλα ακτινογραφίες (ευτυχώς καθαρές όλες)....
Μου έκαναν και ένεση στον κ%$#ο....:eek::p
Ο γιατρός μου έγραψε 1 εβδομάδα αναρωτηκή,μου έγραψε παυσήπονα κ δν έφταναν αυτά.....μου είπε να είμαι στο κρεβάτι όλη την εβδομάδα....καθηστός θα'μαι μόνο για φαγητό κ νερό......θα κόψω τν άλυσσο μια εβδομάδα ξάπλα......

Ελπίζω παίδες να αναρώσω σε 2-3 μέρες κ την κυριακή να είμαι καρτέρι.........και να μη χάσω τα ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ......hair..hair..hair..hair..hair..hair..hair..hair..hunter..hunter..hunter.
Περαστικά γρήγορα Κώστα και να ξανά επιστρέψεις στα καρτερία!!!!.shake hands.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top