Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
και; σκεφτεσε να αρχισεις να σκεπαζεσε;
E όχι και να σκεπαζομαι.Απο τωρα ρε Νίκο ; ειπαμε να φθινοπωριασει. Να δροσίσει ,να αρχίσει να αλλάζει χρώμα του ουρανού ,να κιτρινίσουν τα φύλλα ,να αρχίσουν με πιάνουν οι αυπνίες και να βλέπω ονείρατα περίεργα ακομη και στον ξύπνιο μου και μετα ....δρόοομο !
 
Καλησπερα παιδες, 20:10 παλι σημερα φιλιθηκα με τα γουρουνια, μαλλον με εχουν βαλει στο ματι...
Αυτη τη φορα ηταν τουλαχιστον 20 πεταχτηκαν μπροστα μου μικρα μεγαλα, προλαβα σταματησα εξ επαφης κορναροντας για να αποφυγω το μοιραιο και τα καταφερα, αν εριξα βρισιδια παλι!!!.hair.
 
Καλησπερα σε ολους..


Καλησπερα παιδες, 20:10 παλι σημερα φιλιθηκα με τα γουρουνια, μαλλον με εχουν βαλει στο ματι...
Αυτη τη φορα ηταν τουλαχιστον 20 πεταχτηκαν μπροστα μου μικρα μεγαλα, προλαβα σταματησα εξ επαφης κορναροντας για να αποφυγω το μοιραιο και τα καταφερα, αν εριξα βρισιδια παλι!!!.hair.
Μονοβολα για μετεπειτα πηρες?δεν πηρες.. .sarcastic.
Αυτο ειναι σημαδιακο..καποιο θα αλφαδιασει η rem....sarcastic.
Οταν ξαναπερασεις απο εκει προσεχε γιατι εχουν συμβει πολλα με δαυτα μεσα στους δρομους..
 
Καλησπερα σε ολους..



Μονοβολα για μετεπειτα πηρες?δεν πηρες.. .sarcastic.
Αυτο ειναι σημαδιακο..καποιο θα αλφαδιασει η rem....sarcastic.
Οταν ξαναπερασεις απο εκει προσεχε γιατι εχουν συμβει πολλα με δαυτα μεσα στους δρομους..
Εχω και μονοβολα και τα παντα ολα!!! Αμα το αλφαδιασει η Ρεμι καλα ειναι, μη το αλφαδιασει παλι το αθωο Yaris ειναι το θεμα...
 
Καλησπερα παιδες, 20:10 παλι σημερα φιλιθηκα με τα γουρουνια, μαλλον με εχουν βαλει στο ματι...
Αυτη τη φορα ηταν τουλαχιστον 20 πεταχτηκαν μπροστα μου μικρα μεγαλα, προλαβα σταματησα εξ επαφης κορναροντας για να αποφυγω το μοιραιο και τα καταφερα, αν εριξα βρισιδια παλι!!!.hair.
Τα kikcs τα δουλεύουν τα δράμια και τα Brenneke...;;;; .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top