Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
απουσια αυριο απο σκοπευτηριο?
Έτσι κι αλλιώς ποτέ δεν πάω Παρασκευή αφού φεύγω στο χωριό ... Άσε ρε Γιάννη, όσο σκέφτομαι το τι μπαλωτίδι θα παιχτεί αυτό το 3ήμερο - κι εγώ θα είμαι στις ελιές να διπλώνω δίχτυα ... τρελαίνομαι !!!! :(:confused: .hair.
 
Γεια χαρά σε όλους..
Ρε παιδιά πολύ φθηνά είναι εδώ, αλλά δεν έχω δει κανένα κυνηγετικό μαγαζι να κάνω καμιά σύγκριση. Αν βρω πράγμα που αξίζει αγοράζω και δεύτερη βαλίτσα να πούμε.
Έχε το νου σου μην πετυχεις και κάνα μαγαζι με είδη αλιείας..και ρίξε μια μάτια στα προϊόντα της Dragon..
 
Άσε ρε Γιάννη, όσο σκέφτομαι το τι μπαλωτίδι θα παιχτεί αυτό το 3ήμερο - κι εγώ θα είμαι στις ελιές να διπλώνω δίχτυα ... τρελαίνομαι !!!

Στέλιο καλός μπαλωτιδιαρης πρέπει να είσαι και εσύ. Τι την έχουμε την φωτο του κλιντ Ίστγουντ ;)
Καλησπερες
 
σπέραααααα......κανακαβουρμά καλό βρήκες ;
μπαααααααααααααα
δεν το εψαξα.δεν ειχα χρονο
εχθες μεχρι αργα το απογευμα στον δρομο ετραχα να παω να κλεισω φορτιο μαρμαρα στα εργοστασια,σημερα επρεπε να βγαλω και την χθεσινη δουλεια που εμεινε πισο πηγα και στην καλυβα και εκοψα και τα χορτα και τα καλαμια χρονος μηδεν για τους μεζεδες ....
το τι κουνουπι ειχε σημερα μεσα απιστευτο ...κια μεγαλα σαν τρυγωνια ητανε.....tired.
 
μπαααααααααααααα
δεν το εψαξα.δεν ειχα χρονο
εχθες μεχρι αργα το απογευμα στον δρομο ετραχα να παω να κλεισω φορτιο μαρμαρα στα εργοστασια,σημερα επρεπε να βγαλω και την χθεσινη δουλεια που εμεινε πισο πηγα και στην καλυβα και εκοψα και τα χορτα και τα καλαμια χρονος μηδεν για τους μεζεδες ....
το τι κουνουπι ειχε σημερα μεσα απιστευτο ...κια μεγαλα σαν τρυγωνια ητανε.....tired.

Κι εδώ γέμισε ο τόπος απο μεγάλα κουνούπια.Αυτά έχουν καταντήσει σπάνιο και προστατευόμενο είδος , αφου τα τελευταία χρόνια είχαμε μόνο τα μικρα μαύρα τιγράκια.
 
Κι εδώ γέμισε ο τόπος απο μεγάλα κουνούπια.Αυτά έχουν καταντήσει σπάνιο και προστατευόμενο είδος , αφου τα τελευταία χρόνια είχαμε μόνο τα μικρα μαύρα τιγράκια.

θελεις να σου στειλω μια παρτιδα δικα μας ......ετσι για αλλαγη..
.very funny.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top