Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα στην παρεά απο τα καλοκαιρινά Χανιά τσι Κρήτης.
Με τον καιρό που έχει βλέπεις μόνο το παράθυρο και δεν έχεις όρεξη για απολύτως τίποτα.....Το παλιό λιμάνι αποτελεί την ιδανική επιλογή για καφέ.
Υπομονή σε 6 μήνες θα αρχίσουν να έρχονται τα τσιχλόνια στα Χανιά .hunter..hunter.
 
Καλημέρα στην παρεά απο τα καλοκαιρινά Χανιά τσι Κρήτης.
Με τον καιρό που έχει βλέπεις μόνο το παράθυρο και δεν έχεις όρεξη για απολύτως τίποτα.....Το παλιό λιμάνι αποτελεί την ιδανική επιλογή για καφέ.
Υπομονή σε 6 μήνες θα αρχίσουν να έρχονται τα τσιχλόνια στα Χανιά .hunter..hunter.
Έχουν αρχίσει και ντύνονται πιο ελαφρυά οι γυναίκες και στο γραφείο...πως μαγνητίζουν ρε γαμωτο!! .my man.
 
Καλημέρα στην παρεά απο τα καλοκαιρινά Χανιά τσι Κρήτης.
Με τον καιρό που έχει βλέπεις μόνο το παράθυρο και δεν έχεις όρεξη για απολύτως τίποτα.....Το παλιό λιμάνι αποτελεί την ιδανική επιλογή για καφέ.
Υπομονή σε 6 μήνες θα αρχίσουν να έρχονται τα τσιχλόνια στα Χανιά .hunter..hunter.

Κάτι πήρε το αυτί μου ότι τα άαααλλα τσιχλονια..... εκ Σκανδιναβίας εμφανίστηκαν ήδη στα Χανιά. Ισχύει?
 
Έχουν αρχίσει και ντύνονται πιο ελαφρυά οι γυναίκες και στο γραφείο...πως μαγνητίζουν ρε γαμωτο!! .my man.
Μπιλ στις εταιρείες οι αγριόγατες κάνουν διαγωνισμό ομορφιάς.......yel. αγοράζει η μία γόβες αγοράζουν και οι άλλες....sarcastic..yel. και αγχώνονται πόσες ματιές τσίμπησαν.my man.


Κάτι πήρε το αυτί μου ότι τα άαααλλα τσιχλονια..... εκ Σκανδιναβίας εμφανίστηκαν ήδη στα Χανιά. Ισχύει?

εδώ και 10 μέρες έχει αρχίσει έντονα η απόβαση τουριστών [όποιος έχει airbnb, ενοικιαζόμενα δωμάτια θα κάνει δυνατή μπάζα..hippo]
Παλιό λιμάνι τα μαγαζιά γεμάτα τουρίστες..οπότε το δυνατό τρίμηνο θα γίνει χαμός από κίνηση....love.]
 
Να σας δείξω και την παρεούλα μου στη δουλειά .

0-02-04-a00332ed5bdd0376fae53dd7acc999ed3d036dba2dbdd13527154d7e.jpg
 
Χαιρετώ την παρέα από την καλοκαιρινή Πολωνία. Έχει μαι φοβερή λιακάδα σήμερα και έχουν βγει οι Πολωνοι στις πλατείες να μαζέψουν βιταμίνη d. Ρε παιδιά πολύ φθηνά είναι εδώ, αλλά δεν έχω δει κανένα κυνηγετικό μαγαζι να κάνω καμιά σύγκριση. Αν βρω πράγμα που αξίζει αγοράζω και δεύτερη βαλίτσα να πούμε.
 
Χαιρετώ την παρέα από την καλοκαιρινή Πολωνία. Έχει μαι φοβερή λιακάδα σήμερα και έχουν βγει οι Πολωνοι στις πλατείες να μαζέψουν βιταμίνη d. Ρε παιδιά πολύ φθηνά είναι εδώ, αλλά δεν έχω δει κανένα κυνηγετικό μαγαζι να κάνω καμιά σύγκριση. Αν βρω πράγμα που αξίζει αγοράζω και δεύτερη βαλίτσα να πούμε.
Για τους Πολωνους δεν μας ενδιαφέρει...Για τις Πολωνεζες πες μας.yel. Καλά να περάσεις μαν
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top