Κυνηγετική Γωνιά - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εγω τώρα γύρισα απο τη μαγνητική και η όλη κατασταση με πόνεσε και με χειροτέρεψε ,τουλάχιστον προς το παρόν.
Με ανησυχοτσε το ότι θα επρεπε να μεινω με τα πόδια τεντωμένα 15 με 20 λεπτά Οντως ζορίστηκα πολύ.Ομως το χειρότερο ήταν όταν τελείωσε η διαδικασία.Δεν μπορούσα ούτε τα ποδια μου να σηκώσω για να πάρουν το μαξιλαράκι και το χειρότερο οταν έπρεπε να κατέβω .
Βγήκα με το κεφαλι ως τα γόνατα απο τον πόνο ,αφου ετσι κι αλλιώς το σώμα ακόμη δεν ισιώνει .
Κανω χιούμορ και το διασκεδάζω να ξεχνιέμαι ,αλλά είναι κάποιες στιγμές που με παίρνει πολύ απο κάτω .Ειδικά μετα απο τόσες μέρες που βλέπω πως δεν μπορώ να περπατήσω.
Τα αποτελέσματα Δευτέρα βράδυ και ο γιατρος θα την δει Τρίτη.
Αντε να δολυμε .......
Παμε παρακάτω τώρα και ας αφήσουμε τις αρρώστειες.Ας μιλήσουμε για.......Ουκρανέζες !
Καλά αποτελέσματα Δημήτρη
 
Θα πάμε κανένα κυνήγι κ. Κώστα, ο μικρός τι λέει;
Μάνο μ αυτά και μ αυτά έχω να πάω κυνήγι απ το Νοέμβρη. Ο μικρός μια γίνεται γουρουνάς, μια φασοκυνηγός, μια οικολόγος, με έχει μπερδέψει και μένα, δεν ξέρω τι φάση περνάει τώρα. Για βάλτε του καμία φωνή μπας και πάμε πουθενά, όχι τίποτα άλλο πάει και η άδεια τσάμπα...
 
Εγω τώρα γύρισα απο τη μαγνητική και η όλη κατασταση με πόνεσε και με χειροτέρεψε ,τουλάχιστον προς το παρόν.
Με ανησυχοτσε το ότι θα επρεπε να μεινω με τα πόδια τεντωμένα 15 με 20 λεπτά Οντως ζορίστηκα πολύ.Ομως το χειρότερο ήταν όταν τελείωσε η διαδικασία.Δεν μπορούσα ούτε τα ποδια μου να σηκώσω για να πάρουν το μαξιλαράκι και το χειρότερο οταν έπρεπε να κατέβω .
Βγήκα με το κεφαλι ως τα γόνατα απο τον πόνο ,αφου ετσι κι αλλιώς το σώμα ακόμη δεν ισιώνει .
Κανω χιούμορ και το διασκεδάζω να ξεχνιέμαι ,αλλά είναι κάποιες στιγμές που με παίρνει πολύ απο κάτω .Ειδικά μετα απο τόσες μέρες που βλέπω πως δεν μπορώ να περπατήσω.
Τα αποτελέσματα Δευτέρα βράδυ και ο γιατρος θα την δει Τρίτη.
Αντε να δολυμε .......
Παμε παρακάτω τώρα και ας αφήσουμε τις αρρώστειες.Ας μιλήσουμε για.......Ουκρανέζες !
Περαστικα ρε Μητσαρα!!!!
Καλα αποτελεσματα!!
Μην κακομαθαινεις με το σκυψιμο....;):D
 
Εγω τώρα γύρισα απο τη μαγνητική και η όλη κατασταση με πόνεσε και με χειροτέρεψε ,τουλάχιστον προς το παρόν.
Με ανησυχοτσε το ότι θα επρεπε να μεινω με τα πόδια τεντωμένα 15 με 20 λεπτά Οντως ζορίστηκα πολύ.Ομως το χειρότερο ήταν όταν τελείωσε η διαδικασία.Δεν μπορούσα ούτε τα ποδια μου να σηκώσω για να πάρουν το μαξιλαράκι και το χειρότερο οταν έπρεπε να κατέβω .
Βγήκα με το κεφαλι ως τα γόνατα απο τον πόνο ,αφου ετσι κι αλλιώς το σώμα ακόμη δεν ισιώνει .
Κανω χιούμορ και το διασκεδάζω να ξεχνιέμαι ,αλλά είναι κάποιες στιγμές που με παίρνει πολύ απο κάτω .Ειδικά μετα απο τόσες μέρες που βλέπω πως δεν μπορώ να περπατήσω.
Τα αποτελέσματα Δευτέρα βράδυ και ο γιατρος θα την δει Τρίτη.
Αντε να δολυμε .......
Παμε παρακάτω τώρα και ας αφήσουμε τις αρρώστειες.Ας μιλήσουμε για.......Ουκρανέζες !
Περαστικα ρε Μητσαρα! Αντε κ γρηγορα στο βουνο!
 
Καλησπέρα στη παρέα. Κολόμερα σήμερα στη δουλειά, από το πρωί τα νεύρα στο κόκκινο, βρήκα και κάμποσους λαλακες μπροστά μου σήμερα.....αμάν είπα να μπω σπίτι μπας και ηρεμήσω αλλά εγώ φταίω που δεν πήρα άδεια από τη σημαία να ψάξω τις βασίλισσες μου. Μας τελείωσε και το βοριαδάκι και επιστρέψαμε στην αρρώστια του νοτια.
Το κερασάκι σήμερα σε ενα χωριό στα βόρεια που περνάνε τα φορτηγά τσιμα τσιμα σε κάποια σημεία μια καλόγρια να θέλει να πάμε πίσω δύο φορτηγά καμιά 50αριά μέτρα και όχι να κάνει εκείνη 10 μέτρα πίσω..........καλα μιλάμε έγινε της .......καλόγριας το κάγκελο .sarcastic.γίναμε στο χωριό θέαμα........pop.δέκα νοματαιοι να της λένε κάνε 10 μέτρα πίσω να ξεμπλοκαρουμε , τίποτα εκείνη .....τσιρκο εγινε εκει......sarcastic.
 
απο λιακαδα και αέρα χθες σήμερα χιονόκαιρο και ψωλόκρυο
καλημέρα .cofee.
Αααααχχχχχχχ Κώστα μου ....μπεκατσόκαιρος.....shake hands.

Οι ουκρανεζες σιγουρα, που τις αποδεκατιζει ;)

Περαστικα φιλαρακι, και γρηγορα
Τι τους κάνει;........... το άλλο με το Τοτο το ξέρεις........sarcastic.
Μάνο μ αυτά και μ αυτά έχω να πάω κυνήγι απ το Νοέμβρη. Ο μικρός μια γίνεται γουρουνάς, μια φασοκυνηγός, μια οικολόγος, με έχει μπερδέψει και μένα, δεν ξέρω τι φάση περνάει τώρα. Για βάλτε του καμία φωνή μπας και πάμε πουθενά, όχι τίποτα άλλο πάει και η άδεια τσάμπα...
Άστο παιδί Κώστα......Ολυμπιακός μη γίνει, όλα τα άλλα βολεύονται.....sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top