Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Α ρε αντίχριστοι, δεν έχετε ιερό και όσιο, γενετήσιο ακρωτηριασμό στα σκυλιά, γιατί ρε δίποδα κτήνη;;;;;; .hair. :mad::mad::mad::mad:
Το βίντεο που ανέβασα και είναι τώρα κατεβασμένο, ήταν απ' τον επίσημο λογαριασμό της Κ.Σ.Ε. όπου ο πρόεδρος μάς ενημέρωνε, με ονοματεπώνυμα, για το ποιοι και γιατί κρύβονται πίσω απ' αυτό το νομοσχέδιο. Δεν έμεινε ανεβασμένο πάνω από μισάωρο, κατέβηκε πολύ γρήγορα... Ελπίζω μόνο να μην κατέβηκε, γιατί τελευταία στιγμή κιότεψαν, λόγω των ονομάτων που έδινε στη φόρα (ευθύνεται κυρίως ένας υφυπουργός Λιβάνιος και ο ακατανόμαστος σε αγαστή συνεργασία με 2 φιλοζωϊκές)
 
Το βίντεο που ανέβασα και είναι τώρα κατεβασμένο, ήταν απ' τον επίσημο λογαριασμό της Κ.Σ.Ε. όπου ο πρόεδρος μάς ενημέρωνε, με ονοματεπώνυμα, για το ποιοι και γιατί κρύβονται πίσω απ' αυτό το νομοσχέδιο. Δεν έμεινε ανεβασμένο πάνω από μισάωρο, κατέβηκε πολύ γρήγορα... Ελπίζω μόνο να μην κατέβηκε, γιατί τελευταία στιγμή κιότεψαν, λόγω των ονομάτων που έδινε στη φόρα (ευθύνεται κυρίως ένας υφυπουργός Λιβάνιος και ο ακατανόμαστος σε αγαστή συνεργασία με 2 φιλοζωϊκές)
Δεν μου φαίνεται περιεργο να το κατέβασαν οι αντί κυνηγοί υπουργοί υφυπουργοι κλπ
 
Δεν μου φαίνεται περιεργο να το κατέβασαν οι αντί κυνηγοί υπουργοί υφυπουργοι κλπ
Το πιο πιθανόν ειναι να μην εχουν ενεργοποιημένη την ρύθμιση να μένει το live ενεργο σαν βίντεο για να μπορέσεις να το δεις μεταγενέστερα
 
Οι ανθρωποι για να μαζεψουν ψηφους
ειναι ικανοι να συγκυβερνησουν και με τραβελους
Στα απιδια του Κουλη αν εγω στειρωσω τα σκυλια μου
ή τα τσιπαρω
Απλα κωλογλυφουν τους Οικολογους μπας και μαζεψουν καμια ψηφο αφου ξερουν πλεον οτι εχουν χασει μια μεγαλη μεριδα Κυνηγων
Η απαντηση που θα παρουν σε περιπτωση που επιβαλλουν την στειρωση των σκυλιων μας ειναι αυτη

unnamed.jpg
 
Πατριδα ετοιμασου η μαχη θα δωθει αναμεσα στο Καραουλι και στα Παλιοκουνδουρα εκει κοντα στον οικισμο του Τιταν



Εγω θα κατσω στον φουρνο απεξω για να ριχνω στις τραβερσες.
Αμα σου ερθει καμια λιγουρα πες μου να σου φερω τιποτα.
 
Δεν προκειτε να ανοιξει το κυνηγι ξανα παιδια,τωρα διαβαζα οτι μπαινει στο παγο μαζι με ψαρεμα λογω οτι ανεβηκαν τα κρουσματα,επιτηδες το κανουν,ξερουν οτι κανουν λαθος αλλα δεν το ανοιγουν ειτε γιατι εχουν πολλους φιλωζοους η εχουν νταλαβερια με κανεναν δικο μας και μας το πανε κοντρα,μεχρι και νομο για στειρωση κυνηγετικων σκυλων θ
 
ετρεξε ο κουλης να κανει το εμβολιο για να μας πεισει οτι ειναι ακινδυνο..ασ παει να κοψει και τ αρχιδι@ του πρωτος κι εγω υποσχομαι να το σκεφτω για τον σκυλο μου.
Όχι ρε φίλε εγώ ούτε που το σκέφτομαι να κόψω τα αρχιδι@ του σκύλου μου! Άλλωστε θα τα χρειάζεται για τις γυναίκες τους! Κ σοβαρά τώρα δεν αποδίδει ένας ευνούχος σκύλος κυνηγητικά! Κτηνίατρος μου το είπε!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top