Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αγόρια η κοροϊδία βάρεσε κόκκινο αποψε. Ότι πουν οι ειδικοί λέγανε μήνες τωρα. Και απόψε αποδείχτηκε αυτό που ήδη ξεραμε. Ότι μας λένε ψέματα και έχουμε πέσει θύματα ενός απύθμενα μαλακισμενου ανθρώπου που βγάζει όλα τα κομπλεξ της παιδικης του ηλικίας. Δεν έχω πειράξει ποτέ άνθρωπο ούτε θέλω το κακό κανενός στη ζωή μου. Αλλά αυτόν τον καραγκιόζη θέλω να τον βρει ο χειρότερος εφιάλτης του πολλαπλασιασμενος επί δεκα.
 
Για να δούμε τι θα πει η ΚΣΕ ... Αν σήμερα το βράδυ δεν βγάλει ανακοίνωση που θα λέει βγείτε όλοι έξω είναι σίγουρα στο κόλπο και πρέπει να είναι οι πρώτοι που θα την πληρώσουν
Αντικειμενικά Πάνο δεν μπορεί να πει κάτι τέτοιο
Τώρα για ορισμένους ελάχιστους που πίστευαν ότι η κυβέρνηση δεν έχει αντικυνηγετικα αισθήματα και φταίνε οι λοιμωξιολογοι τι να πω εάν το πιστεύουν ακόμα είναι εντελώς βαμμένοι νεοδημοκράτες και φυσικά δεν έχω σκοπό να τους αλλάξω την γνώμη
Καλή δύναμη σε όλους μας τα χειρότερα έρχονται
 
Δεν θελω να φανω εριστικος και πονηριδης, αλλα τελικα μηπως η "πειθαρχια" και το "να μαστε καλα παιδια" δε πολυδουλευει????
Βγειτε ρε παλικαρια και γραφτε τους....αλλιως ουτε του χρονου δε θα την δειτε! (Την τσιχλα)
Το πενατακοσαρικο σκεφτόμαστε Σταφανε τα υπόλοιπα τα ξέρουμε.
 
Το πενατακοσαρικο σκεφτόμαστε Σταφανε τα υπόλοιπα τα ξέρουμε.
Ολοι μας το φοβομαστε σε κανεναν δε περισσεύει...αλλα οπως βλεπεις οποιος κάθεται μεσα τον τρωει η μαρμαγκα!..και ξαναλεω δε το παιζω εξυπνακιας, απλα τις απόψεις μου λεω
 
Αγόρια η κοροϊδία βάρεσε κόκκινο αποψε. Ότι πουν οι ειδικοί λέγανε μήνες τωρα. Και απόψε αποδείχτηκε αυτό που ήδη ξεραμε. Ότι μας λένε ψέματα και έχουμε πέσει θύματα ενός απύθμενα μαλακισμενου ανθρώπου που βγάζει όλα τα κομπλεξ της παιδικης του ηλικίας. Δεν έχω πειράξει ποτέ άνθρωπο ούτε θέλω το κακό κανενός στη ζωή μου. Αλλά αυτόν τον καραγκιόζη θέλω να τον βρει ο χειρότερος εφιάλτης του πολλαπλασιασμενος επί δεκα.
Δημήτρη δεν θα συμφωνήσω αλλά καιρός φέρνει τά λάχανα καιρός τα παραπουλια θα το εβρουν όλοι τούς ζιγωνει ο καιρός εκλογές μυρίζει.
 
Να πάρουμε όλοι τα τζιπ και τα σκυλιά μας ντυμένοι με τα κυνηγετικά χωρίς τα όπλα (εννοείτε) και να πάμε όλοι έξω από το Σύνταγμα. Χωρίς φασαρίες με τις μάσκες μας και όλα τα μετρά προστασίας και να διαμαρτυρηθούμε με προστάτη πάντα την ΚΣΕ...(λέω μ@ λα@ κιες εγώ τώρα για τήν ΚΣΕ.
Εγώ απο την Εύβοια και οι άλλοι από τους άλλους νομούς πως θα έρθουμε? Θα μας περιμένουν για να εισπράξουν μαζικα!!!!
 
Να πάρουμε όλοι τα τζιπ και τα σκυλιά μας ντυμένοι με τα κυνηγετικά χωρίς τα όπλα (εννοείτε) και να πάμε όλοι έξω από το Σύνταγμα. Χωρίς φασαρίες με τις μάσκες μας και όλα τα μετρά προστασίας και να διαμαρτυρηθούμε με προστάρη πάντα την ΚΣΕ...(λέω μ@ λα@ κιες εγώ τώρα για τήν ΚΣΕ.
Βαγγέλη θα μας λιανισουν τα πα ίδια τα καλά παιδιά με οποιαδήποτε αφορμή.
 
Βλάκα κ κακομουτσουνε Χαρδαλιά έλα να με πιάσεις.αρκετα κάναμε υπομονή παιδιά.η θα ξεσηκωθούμε η θα τρώμε φαπες συνεχώς.εγω το πρωί πάω για καρτερακι.βασικα όλο το σκ καρτερακι κ περπατητο θα είμαι.βαρεθηκα να ελπίζω κ να κρέμομαι από τα χείλια τους.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top