Κυνηγετικές Ειδήσεις-Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Δεν μπορώ να δοκιμάσω επειδή το κοντινότερο σε φύση δίπλα μου είναι το νεκροταφείο της Αναστάσεως στο Κερατσίνι...
Παρόλαυτα συμφωνούμε ότι πρόκειται για παράνοια. Και συμφωνούμε ότι αν τελικά σε γράψει ο αστυνομικός θα έχει παρανομήσει ο ίδιος λόγω κατάχρησης εξουσίας. Συμφωνούμε;
και που συμφωνούμε τι έγινε.
πάλι κυνήγι γιοκ..............
 
Καταρχάς να ξεκαθαρίσω ότι μένω Πειραιά, μη φανταστεί κανείς ότι πηγαίνω για κυνηγι...
Ρωτάω μόνο επειδή μου φαίνεται αδιανόητο κάποιος αστυνομικός να δεχθεί να σου κόψει πρόστιμο χωρίς λόγο (έννομο λόγο εννοώ) και μετά να τον τρέχεις και να γίνει ρόμπα στο δικαστήριο ότι δεν ξέρει τον νόμο. Ίσως υπάρχει κάτι άλλο βέβαια που μου διαφεύγει...
Και αυτοί ότι τους λένε κάνουν άλλοι με περισσότερο ζήλο άλλοι με λιγότερο..
 
Να πως μας βλέπουν στην κυβέρνηση... Στο τέλος του άρθρου το καλύπτει ωραία....

https://www.pronews.gr/ygeia/937285...nigoys-sta-voyna-gia-na-toys-kopsoyn-prostimo

Βέβαια το γεγονός ότι οι κυνηγοί είναι ένα αρκετά μεγάλο μέρος του εκλογικού σώματος στο Μαξίμου το σκέπτονται. Όμως δεν είναι από τις "αγαπημένες κοινωνικές ομάδες" της αριστεράς...

Πρόβατα στο μαντρί μας βλέπουν που κανείς άλλος δεν μας θέλει...
Εγω πηστευω πως ξερουν οτι μας εχουν χαμενους μετα απο αυτο που εκαναν
 
Γιατί; Επειδή έτσι. Επειδή μπορούν. Ουσιαστικά δεν σου έχουν κόψει το κυνήγι, το ψάρεμα ή τη βόλτα. Τον τσαμπουκά σου έχουν κόψει.
ακριβώς αυτό.
η πιό σωστή κουβέντα.
και η λύση θα ήταν μία και μόνη.
να είχαμε την δύναμη σαν οργάνωση να τους "σπάγαμε" τον τσαμπουκά στη μούρη με νομιμότατες διαδικασίες.

αλλά όπως είχα πει και λίγες μέρες πριν, αυτό προυποθέτει ΚΣΕ με αρχ@@@α και όχι ΚΣΕ αρχ@@@α.

λέω εγώ τώρα..............
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top