Κυνηγετικά είδη Fantom

Status
Not open for further replies.
Τελικα ουτε σημερα παρελαβα το δεμα σταλμενο απο 4/7 . Σε τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα με
τον υπαλληλο της Speedex σημερα το πρωι...με ενημερωσε οτι αλλο σαββατο θα το παραλαβω.
Ενημερωσα και εγω με την σειρα μου τον Αντωνη ( ΦΑΝΤΟΜ )....και σε 10 λεπτα με πηρε τηλεφωνο ο
υπαλληλος της Speedex... και αρχισε να βριζει πολυ ασχημα...προφανως γιατι τον ''ζορισε'' ο Αντωνης.
Βρε με τι αλητες μπλεξαμε...και εγω και ο Αντωνης....ακομα δεν μπορω να το χονεψω. .hair.

ΥΓ. Αυτα για οσους δεν γνωριζουν....τι εστι SPEEDEX .
 
Τελικα ουτε σημερα παρελαβα το δεμα σταλμενο απο 4/7 . Σε τηλεφωνικη επικοινωνια που ειχα με
τον υπαλληλο της Speedex σημερα το πρωι...με ενημερωσε οτι αλλο σαββατο θα το παραλαβω.
Ενημερωσα και εγω με την σειρα μου τον Αντωνη ( ΦΑΝΤΟΜ )....και σε 10 λεπτα με πηρε τηλεφωνο ο
υπαλληλος της Speedex... και αρχισε να βριζει πολυ ασχημα...προφανως γιατι τον ''ζορισε'' ο Αντωνης.
Βρε με τι αλητες μπλεξαμε...και εγω και ο Αντωνης....ακομα δεν μπορω να το χονεψω. .hair.

ΥΓ. Αυτα για οσους δεν γνωριζουν....τι εστι SPEEDEX .
Οι άνθρωποι ειναι μακριά νυχτωμένοι. Δε μπορούν αλλά ούτε θέλουν να δουν μπροστά και να αλλάξουν .
Δυστυχώς παίρνουν στο λαιμό τους και επαγγελματίες ,αλλα πρέπει να απαξιωθεί απ όλους μπας και βάλουν μυαλό οι αρμόδιοι.
 
Oπως το ειπες Δημητρη , να απαξιωθει σαν εταιρεια απο ολους μας.....και ο στοχος μου ειναι να
μαθει οσο περισσοτερος κοσμος το χάλι αυτης της εταιρειας.
Απεχθανομαι τα δικαστηρια....ψαχνω τροπους...πως θα το ''βγαλω'' στα ΜΜΕ.
Αυτο τους χρειαζεται......και αυτο θα κανω.
 
Ο Αντώνης στέλνει ακόμα παραγγελίες; Έμαθε κανείς κάτι;
Είχε βγάλει ανακοίνωση πριν λίγες μέρες στο fb να μη σταλούν άλλες παραγγελίες διότι δε μπορεί να ανταποκριθεί στον αυξημένο αριθμό τους.
Πάρε τον ένα τηλ να δεις εάν έχει αλλάξει αυτή η κατάσταση
 
Παιδες να σας πω τα περι δεματος απο τον ΦΑΝΤΟΜ....και τα καμωματα της ΣΠΙΝΤΕΞ.
Κατ 'αρχην....κανεις δεν ειναι ανεξελεγκτος....κανεις δεν μπορει να κανει οτι γουσταρει....για ολους και για
ολα υπαρχει νομοθεσια...
Εστειλα ιμειλ στα κεντρικα της εταιρειας...τους προειδοποιησα οτι αν λαβω απαντηση για το τι θα γινει
με το δεμα...θα βγω στα ΜΜΕ ( ΤV ) . Το εστειλα το σαββατο που μας περασε . Την δευτερα απαντησαν
πρωι πρωι με ιμειλ.... και μετα αρχισαν να με παιρνουν τηληφωνα...για να διευθετηση του δεματος.
Ο εδω αντιπροσωπος της ΣΠΙΝΤΕΡ....απο λιονταρι ...εγινε αρνακι....και προσπαθουσε τηλεφωνικα να
δικαιολογησει .....τα αδικαιολογητα..... Το αποτελεσμα ηταν να παραλαβω το δεμα την επομενη ημερα...
αυτοι ηθελα να το φερουν την ιδια ημερα....
Και κατι ακομα που πρεπει να γνωριζετε.....καθε ημερα καθυστερησης...η εταιρεια πρεπει να την
αποζημειωνει με 6 ευρω την ημερα....αυτο λεει ο νομοθετης....ασχετα αν δεν την απαιτησα.

ΥΓ. Μακαρι να βρει μια ''ακρη'' ο Αντωνης με το μαγαζι...και να ''πεσουμε'' ολοι μαζι να τον βοηθησουμε
να ορθοποδηση ο ανθρωπος απο την ζημια που επαθε.
 
Παιδες να σας πω τα περι δεματος απο τον ΦΑΝΤΟΜ....και τα καμωματα της ΣΠΙΝΤΕΞ.
Κατ 'αρχην....κανεις δεν ειναι ανεξελεγκτος....κανεις δεν μπορει να κανει οτι γουσταρει....για ολους και για
ολα υπαρχει νομοθεσια...
Εστειλα ιμειλ στα κεντρικα της εταιρειας...τους προειδοποιησα οτι αν λαβω απαντηση για το τι θα γινει
με το δεμα...θα βγω στα ΜΜΕ ( ΤV ) . Το εστειλα το σαββατο που μας περασε . Την δευτερα απαντησαν
πρωι πρωι με ιμειλ.... και μετα αρχισαν να με παιρνουν τηληφωνα...για να διευθετηση του δεματος.
Ο εδω αντιπροσωπος της ΣΠΙΝΤΕΡ....απο λιονταρι ...εγινε αρνακι....και προσπαθουσε τηλεφωνικα να
δικαιολογησει .....τα αδικαιολογητα..... Το αποτελεσμα ηταν να παραλαβω το δεμα την επομενη ημερα...
αυτοι ηθελα να το φερουν την ιδια ημερα....
Και κατι ακομα που πρεπει να γνωριζετε.....καθε ημερα καθυστερησης...η εταιρεια πρεπει να την
αποζημειωνει με 6 ευρω την ημερα....αυτο λεει ο νομοθετης....ασχετα αν δεν την απαιτησα.

ΥΓ. Μακαρι να βρει μια ''ακρη'' ο Αντωνης με το μαγαζι...και να ''πεσουμε'' ολοι μαζι να τον βοηθησουμε
να ορθοποδηση ο ανθρωπος απο την ζημια που επαθε.
Αυτο για την αποζημιωση δε το ηξερα...
Καλα εκανες και το ανεφερες!!!
Αμα τους ζορισεις βρισκουν κατευθειαν την ακρη...
 
Να σας ενημερώσω πως το Κατάστημα Κυνηγετικών ειδών Fantom, ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ με νέα διεύθυνση....:)
Πραβω ..καλη αρχη να ξανακανη ο ανθρωπος κριμα να κληνουν καταστηματα που σέβονται τους πελατες τους
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top