Κυνηγετικά & Σκοπευτικά Video προς συζήτηση

Μαζεψα λιγα βιντεκια απο τη φαση του ρυθμισματος της καμερας κ τα "εδεσα" λιγο με το Windows Movie Maker Που ομως ριχνει αρκετα την ποιοτητα...
Σιγα σιγα... :)

Φίλε αρι,πιστεύω τα κυνηγετικά σου βιντεάκια με την συγκεκριμένη κάμερα δεν θα χορταινουμε να τα βλέπουμε!
 
Μαζεψα λιγα βιντεκια απο τη φαση του ρυθμισματος της καμερας κ τα "εδεσα" λιγο με το Windows Movie Maker Που ομως ριχνει αρκετα την ποιοτητα...
Σιγα σιγα... :)

Εξαιρετικα ωραιος!!!Κανε μας τα ματια φακαδες φετος φιλε!!!!!!.RESPECT..shake hands..shake hands..shake hands.
 
Στο τελευταίο ντουμπλεδακι γιατί μας άφησες με την απορία για το πιάτο από τον pull.....; Για να μας έχεις ζεστούς ή επειδή δεν το προλαβες, έτσι κυνηγητικά που ρίχνεις στο skeet; .yelling.
Μπράβο φιλαράκι, τα λόγια είναι περιττά για την κάμερα. Περιμένουμε όλοι με κομμένη την ανάσα, τα πρώτα κυνηγητικά βίντεο .terror.
 
Στο τελευταίο ντουμπλεδακι γιατί μας άφησες με την απορία για το πιάτο από τον pull.....; Για να μας έχεις ζεστούς ή επειδή δεν το προλαβες, έτσι κυνηγητικά που ρίχνεις στο skeet; .yelling.
Μπράβο φιλαράκι, τα λόγια είναι περιττά για την κάμερα. Περιμένουμε όλοι με κομμένη την ανάσα, τα πρώτα κυνηγητικά βίντεο .terror.

Εκανα την πουτ@νι@ μου για να σας εχω σε αγωνια... .very funny.
Ενταξει φιλε, παρε καμια ανασα εσυ, κανει κ ζεστη τωρα μη μου παθεις κ τιποτα... .yelling.
 
Εκανα την πουτ@νι@ μου για να σας εχω σε αγωνια... .very funny.
Ενταξει φιλε, παρε καμια ανασα εσυ, κανει κ ζεστη τωρα μη μου παθεις κ τιποτα... .yelling.
Ωραιος ο Αρης με τη καινουργια του καμερα.shake hands.ελπιζω φετος να δουμε κανα υδροβιο βιντεακι με τα πουλια να καιγονται στον αερα....βαρεθηκα ρε παιδια αυτο το ντουφεκαμε και τρεχουμε να πιασουμε τα λαβωμενα.big smile.
 
Μαζεψα λιγα βιντεκια απο τη φαση του ρυθμισματος της καμερας κ τα "εδεσα" λιγο με το Windows Movie Maker Που ομως ριχνει αρκετα την ποιοτητα...
Σιγα σιγα... :)

Καλο απογευμα! Για την καμερα δεν το συζηταμε,τρομερο μηχανημα ! Πολυ ωραιο βιντεο Αρη! Αλλα ρε φιλε πολλα δεν ηταν σπασιματα αλλα καψιματα! Με full ριχνεις;
 
Με 6/10 τσοκ είναι οι περισσότερες τουφεκιες το anaconda mid Γιάννη... Οι περισσότερες τουφεκιες είναι 30 μέτρα κ λίγες είναι κοντά 40, δεν είναι μακρινες... Είναι μικρές αποστάσεις για το τσοκ αυτό...
 
Με 6/10 τσοκ είναι οι περισσότερες τουφεκιες το anaconda mid Γιάννη... Οι περισσότερες τουφεκιες είναι 30 μέτρα κ λίγες είναι κοντά 40, δεν είναι μακρινες... Είναι μικρές αποστάσεις για το τσοκ αυτό...
Φιδισιες αποστασεις....χαχαχαχα
 
Με 6/10 τσοκ είναι οι περισσότερες τουφεκιες το anaconda mid Γιάννη... Οι περισσότερες τουφεκιες είναι 30 μέτρα κ λίγες είναι κοντά 40, δεν είναι μακρινες... Είναι μικρές αποστάσεις για το τσοκ αυτό...
Δεν το εχω δοκιμασει ακομα αυτο το τσοκ......αλλα εχω ακουσει που ειναι ισως το καλυτερο τσοκ γενικης χρησης
 
Δεν κανει για εσενα αυτο το τσοκ....εσυ να κοιτας απο τα Ι0\Ι0 και επανω....χαχαχαχαχα
.sarcastic..sarcastic.Νομιζεις Κωστα....αν κανει αυτα που κανει και το long μαλλον θα το κατασχεσω απο το κουμπαρακι μου.big smile.αν και δυσκολα θα βγαλω απο πανω ενα τσοκ απο marochi-breta που γραφει 3αστα.xm.χωρια που εχουμε γεμισει απο τσοκ για μακρια
 
.sarcastic..sarcastic.Νομιζεις Κωστα....αν κανει αυτα που κανει και το long μαλλον θα το κατασχεσω απο το κουμπαρακι μου.big smile.αν και δυσκολα θα βγαλω απο πανω ενα τσοκ απο marochi-breta που γραφει 3αστα.xm.χωρια που εχουμε γεμισει απο τσοκ για μακρια
Παλιοαμερικανοι αστους..... Χαχαχαχαχα
 
Κ ενα δικο μου με μερικες τουφεκιες που μαζεψα... Αυτα τα αγριοπεριστερα επρεπε να πεσουν... .xm..xm.
Το ειδα πολυ ωραιο φιλε Αρη εγω νομιζω οτι κανεις μεγαλες προσκοπευσεις.Πάντως νομιζω τραυματισμένο εφυγε
 
Κ ενα δικο μου με μερικες τουφεκιες που μαζεψα... Αυτα τα αγριοπεριστερα επρεπε να πεσουν... .xm..xm.
Άρη μήπως όταν προσπαθείς να βάλεις προσκόπευση βγαίνεις πολύ μπροστά σε πουλιά που δεν κινούνται με ιδιαίτερη ταχύτητα; Στις ενστικτώδεις στα τρυγόνια ρίχνεις αμεσότερα και χωρίς να φεύγεις πολύ μπροστά.
 
Back
Top