Κυνήγι & Πολιτική

Στην ομιλια τσιπρα ειχε και αρκετες σημαιες των οικολογων πρασινων;;;;
Αυτοι δεν κατεβενουν με τη ΔΗΜΑΡ;;;;
Εχει κανεις αντιριση οτι ο επαγγελματιασ οικολογος αν δεν ειναι υπουργος, θα ειναι σιγουρα ενας απο τους υφυπουργους;
Οχι ρυθμιστικη ξεχαστε ,μην μπουμε εμεις στα θυρευσιμα.hunter..big smile.
Κάτσε ρε Γρηγόρη, σαν τον Σαμαρά το κάνεις και εσύ.sarcastic.
Την καταστροφή φέρνεις.
Θα μας κόψουν το κυνήγι , θα μας πάρουν τα όπλα , θα μας πάρουν τα σκυλιά.llk. θα μας πάρουν στο κυνήγι.exciting.
 
Κάτσε ρε Γρηγόρη, σαν τον Σαμαρά το κάνεις και εσύ.sarcastic.
Την καταστροφή φέρνεις.
Θα μας κόψουν το κυνήγι , θα μας πάρουν τα όπλα , θα μας πάρουν τα σκυλιά.llk. θα μας πάρουν στο κυνήγι.exciting.
Ωπα διονυση καμμια σχεση ...Καταστραμμενος και αδικημενος και απο ΝΔ, και απο Πασοκ,ποτε δεν ημουν κομματοσκυλο ουτε παρεκαλεσα κανενα π....απο δαυτους.
Για αυτο μπορω να[ μπιλενικονο] οποιον θελω .
Οσο για τον τσιπρα διονυση μην φοβασαι ,μαλλον κτυπαει και αυτοδυναμια.
 
Πλάκα κάνω Γρηγόρη...
Εύχομαι να ξημερώσει μια καλύτερη μέρα για όλους μας και πραγματικά δεν με ενδιαφέρει αν αυτός που θα κυβερνήσει λέγεται Τσίπρας ή Φούφουτος:)
 
Δευτέρα παίρνω τις άδειες Γρηγόρη και Διονύση
τέλος το κυνήγι για σας κοι
.very funny..very funny.
Κανεις πλακα Μακη;Δε πιστευω να χεις τιποτα ζωολατρικες τασεις;προσφατα διαβαζα εναν που μας εβριζε εμας τους κυνηγους ,και στα σχολια απο κατω, ο αλλος ελεγε και για της μελλισες
να διαμαρτυρηθουμε.what.ειναι καταδικαστεο να της εχουν σε κυψελες ,να της καπνιζουν ,και να τους παιρνουν το μελι,αφηστε τες ελευθερες στη φυση.badboys.
 
Κανεις πλακα Μακη;Δε πιστευω να χεις τιποτα ζωολατρικες τασεις;προσφατα διαβαζα εναν που μας εβριζε εμας τους κυνηγους ,και στα σχολια απο κατω, ο αλλος ελεγε και για της μελλισες
να διαμαρτυρηθουμε.what.ειναι καταδικαστεο να της εχουν σε κυψελες ,να της καπνιζουν ,και να τους παιρνουν το μελι,αφηστε τες ελευθερες στη φυση.badboys.
σε πάω πολύ γιατί είσαι αγνός και ευθύς ρε φίλε .shake.
 
Είχαμε κρατήσει μια λογική και μετριοπαθής στάση σε όλα αυτά τα περί απαγόρευσης απο τον ΣΥΡΙΖΑ κλπ και μάλλον δικαιωνόμαστε....
Βέβαια θα το δείξει και το μέλλον , αλλά φαίνεται ότι τα πράγματα θα μπουν στην θέση τους σιγά σιγά.

 
Είχαμε κρατήσει μια λογική και μετριοπαθής στάση σε όλα αυτά τα περί απαγόρευσης απο τον ΣΥΡΙΖΑ κλπ και μάλλον δικαιωνόμαστε....
Βέβαια θα το δείξει και το μέλλον , αλλά φαίνεται ότι τα πράγματα θα μπουν στην θέση τους σιγά σιγά.

.fff..fff..fff.
Εχω χασει επεισοδια η μου φαινεται ?
Αυτος δεν ηταν με το Πασοκ και μετα με την Δημαρ ?
Ποτε πηγε στον Συριζα ? .xm.
 
Βρε Κώστα δεν εχει να κάνει πλέον με κόμματα.
Το νόημα ειναι οτι ολο και περισσοτεροι καταλαβαίνουν οτι πρέπει να είναι σύμμαχοι με την κυνηγετική οικογένεια.
Πολιτικοί που δεν ειχαν ασχοληθει ποτε με τα θεματα του κυνηγίου , τωρα παίρνουν θεση.
Οσο περισσότεροι κάνουν δημόσιες δηλώσεις υπερ μας ειναι μια θετικότατη εξέλιξη ανεξαρτήτου απο που προέρχονται αφου σιγουρα ολα αυτά ασκούν την ανάλογη πίεση στην καινούργια ηγεσία.
 
Διονυση εγω το εξεφρασα σαν απορια γιατι ειχα την εντυπωση οτι ηταν στην Δημαρ μεχρι προτεινος
Αν δεν κανω λαθος οι δηλωσεις αυτες που εκανε υπερ της κυνηγετικης δραστηριοτητας ηταν πριν διεξαχθουν οι εκλογες αρα ισως απλωνε διχτυα για ψηφαλακια απο κυνηγους της Β Αθηνας
Αν λοιπον τωρα που το κομμα που στηριζει βαλει στο Υπεκα τον Τρεμοπουλο και αρχισει ο Τρεμοπουλος να μιλαει για σκοτωμενες αρκουδες-γυπαετους κτλ απο κυνηγους αυτος θα παρει θεση υπερ μας να μας υπερασπιστει ?
Ειδωμεν
 
Εγω απορώ που βρήκε ο Βουδουρης το email μου και με τρέλανε στα μυνηματα. Συμβαίνει και σε σας;
Όπως επίσης απο που κατάλαβε οτι ψηφίζω στη β´αθηνων.
 
  • Like
Reactions: DrV
Εγω απορώ που βρήκε ο Βουδουρης το email μου και με τρέλανε στα μυνηματα. Συμβαίνει και σε σας;
Όπως επίσης απο που κατάλαβε οτι ψηφίζω στη β´αθηνων.
Και σε μένα το ίδιο (ψηφίζω Εύβοια)
 
Εγω απορώ που βρήκε ο Βουδουρης το email μου και με τρέλανε στα μυνηματα. Συμβαίνει και σε σας;
Όπως επίσης απο που κατάλαβε οτι ψηφίζω στη β´αθηνων.
Και σε μένα το ίδιο (ψηφίζω Εύβοια)
Εχετε συμμετάσχει στο παρελθόν σε κάποια διαδικτυακή δημοσκόπηση .
Κατα καιρούς γινονται καποιες παντελώς άχρηστες δημοσκοπήσεις οι οποίες σου ζητούν να κοτσάρεις και το email .
Τα email λοιπον μαζεύονται και πουλιούνται σε διάφορες εταιρείες οι οποίες με την σειρά τους περιμένουν ποιος θα τους τα ζητήσει (με το αζημίωτο φυσικα).
Την εχω πατησει και εγω.....ειχα καθημερινα mail απο τον Γεωργιάδη.sarcastic.
 
Το μαιλ αυτο είναι καινούργιο.. Εχει δοθεί σε συγκεκριμένες περιπτώσεις διοτι έχω και άλλο και μου είναι εύκολο να καταλάβω. Δεν είναι ωραίο.
 
Το μαιλ αυτο είναι καινούργιο.. Εχει δοθεί σε συγκεκριμένες περιπτώσεις διοτι έχω και άλλο και μου είναι εύκολο να καταλάβω. Δεν είναι ωραίο.
Τι υποψιάζεσαι;;;;;
 
Back
Top