"Κοντακίαση"

εχω ρίξει ακριβώς το ίδιο
Μην ορκίζεσαι Δημήτρη.Κατι τρέχει με αυτά. Δεν ξέρω τι αλλά και εγώ εχω ρίξει με άλλο ένα mxs αλλά δεν είναι ίδια.Δεν είναι ελληνική εισαγωγή το δικό μου.Οσοι τό έχουν ρίξει έχουν καταλάβει γενικά διαφορά.Δεν ξέρω γιατί.
 
Μην ορκίζεσαι Δημήτρη.Κατι τρέχει με αυτά. Δεν ξέρω τι αλλά και εγώ εχω ρίξει με άλλο ένα mxs αλλά δεν είναι ίδια.Δεν είναι ελληνική εισαγωγή το δικό μου.Οσοι τό έχουν ρίξει έχουν καταλάβει γενικά διαφορά.Δεν ξέρω γιατί.
Εσυ ξέρεις καλυτερα , εγώ ξερω οτι οι 81 κάνες δεν κάνουν θόρυβο
 

Από βίντεο, έχεις δει βίντεο πως ρίχνεις ; παντου σκηταδορικα πατας
έχω ρίξει πάρα πολλές φορές με τον coach.
Δημήτρη , ούτε κατά διάνοια σκηταδόρικα.
Αντιθέτως , είναι της σχολής ...........
γράφτο πρώτα το πιατάκι και ρώτα το να σου πει που να πατήσεις ................... ;)
 
έχω ρίξει πάρα πολλές φορές με τον coach.
Δημήτρη , ούτε κατά διάνοια σκηταδόρικα.
Αντιθέτως , είναι της σχολής ...........
γράφτο πρώτα το πιατάκι και ρώτα το να σου πει που να πατήσεις ................... ;)
Ο Coach αν δεν δει λεπτομέρεια στο πιάτο δεν τραβάει σκανδάλη.. Μπορεί να δει πχ ένα κολλημένο μικρό σαλιγκαράκι στα 45 μέτρα.. Τότε θα πατήσει!
 
Ο Coach αν δεν δει λεπτομέρεια στο πιάτο δεν τραβάει σκανδάλη.. Μπορεί να δει πχ ένα κολλημένο μικρό σαλιγκαράκι στα 45 μέτρα.. Τότε θα πατήσει!
είναι οικολόγος ο coach ,
σου λέει να σκοτώσω το σαλιγκαράκι ?
όχι βέβαια , κάτσε να δω που είναι να στείλω τα σκάγια γύρω του και όχι πάνω του...............yelling.
 
Ο Coach αν δεν δει λεπτομέρεια στο πιάτο δεν τραβάει σκανδάλη.. Μπορεί να δει πχ ένα κολλημένο μικρό σαλιγκαράκι στα 45 μέτρα.. Τότε θα πατήσει!
Δεν ξέρω για σαλιγγαράκια εγώ αλλά χθες στο 3 γήπεδο σε double sim είχε κουμπώσει full και full και παρόλο τον τενεκέ που κρατάει .yel.
είχαμε γερές...

 
Ο Coach αν δεν δει λεπτομέρεια στο πιάτο δεν τραβάει σκανδάλη.. Μπορεί να δει πχ ένα κολλημένο μικρό σαλιγκαράκι στα 45 μέτρα.. Τότε θα πατήσει!
Όχι πάντα... Ανάλογα την παρουσίαση του δίσκου μπορεί να κοιτάζω από λεπτομέρεια του δίσκου μέχρι λεπτομέρεια του στόχαστρου! Παίζω πολύ με την ένταση της εστίασης, αλλά ναι, στην πλειοψηφία των βολών κοιτάζω τον δίσκο σκληρά λίγο πριν το μπαμ.

Δεν θα γράψω άλλα, να κάνουν και κάνα μάθημα. .fff. .yelling.
 
Όχι πάντα... Ανάλογα την παρουσίαση του δίσκου μπορεί να κοιτάζω από λεπτομέρεια του δίσκου μέχρι λεπτομέρεια του στόχαστρου! Παίζω πολύ με την ένταση της εστίασης, αλλά ναι, στην πλειοψηφία των βολών κοιτάζω τον δίσκο σκληρά λίγο πριν το μπαμ.

Δεν θα γράψω άλλα, να κάνουν και κάνα μάθημα. .fff. .yelling.
φτου ρε γαμώτι ,
το κατάλαβε ότι τον ψαρεύουμε και κάνουμε τζάμπα μάθημα............fishing.
 
Το Compak sporting παίζεται εντός ενός οριοθετημενου παραλληλόγραμμου 25Χ40 μέτρων και με 5 βατηρες. Το sporting παίζεται στην φύση, εκτός σκοπευτηρίου, και οι δίσκοι δεν έχουν όρια απόστασης.
Οποτε εδω δε παιζει να εχουμε σπορτινγκ στη φυση ευχαριστω δασκαλε
Εσυ ξέρεις καλυτερα , εγώ ξερω οτι οι 81 κάνες δεν κάνουν θόρυβο
Ενδιαφερον αυτο τωρα που κουφαθηκα
 
Back
Top