"Κοντακίαση"

Δειχνει να χρειαζεσαι cust of,λιγο ψηλωμα το χτενι,μαζεμα η λαβη και toe out....:confused:
1. Εξαιρετικό το σχόλιο απο ειδικό.
Για καλαμπούρι λέω πως μου θυμίζει το ανέκδοτο που τελειώνει ".....πάλι καλα που δεν πάθαμε και τιποτααααα!!!!"
2. Και αν το οπλο δεν καθετε καλα τοτε πως "έπεσε κοτζάμ ...γρούνννν;;;":)
Λέτε να πηγε απο την ...καρδιά του:D.
3. Τι τεστ Τσώρτσιλ και εγγλέζικα αδερφιστικα κόλπα....
Τεστ Μπαρμπα - Γιαννη χρειαζόμαστε όλοι.

Και για να το κλείσω πάλι με αστείο, "Παιδια να οργανωθούμε.."
 
Για καλαμπούρι λέω πως μου θυμίζει το ανέκδοτο που τελειώνει ".....πάλι καλα που δεν πάθαμε και τιποτααααα!!!!"
Εμένα πάλι έτσι όπως βλέπω την φώτο, γιατί μου θυμίζει το......άλααααααα κουστουμιά ο σακάτης ...:D
 
35s6wOT.jpg

Σήμερα είχαμε μια συζήτηση με τον Θεόφραστο για την επώμιση και το όπλο μου. Με έβαλε ο Τεο να επωμίσω με κλειστά μάτια και παρακάτω βλέπετε το αποτέλεσμα. Από την φωτογραφία οι πιο έμπειροι μπορείτε να βγάλετε κάποιο συμπέρασμα για τα μέτρα του κοντακιού μου?
στην 1η φωτό που είναι πιο χαλαρός και με λιγότερη <<πίεση>>δεν δείχνουν τα θέματα τόσο τραγικά
σίγουρα χρειάζονται βελτιώσεις ξεκινώντας ίσως από την τεχνική επώμισης μετά στο τέστ τσώρτσιλ και όλα γίνονται
Βασίλη εμένα το όπλο μου φαίνεται πιο κοντά στα μέτρα του καπετάνιου παρά στα δικά σου :)
 
στην 1η φωτό που είναι πιο χαλαρός και με λιγότερη <<πίεση>>δεν δείχνουν τα θέματα τόσο τραγικά
σίγουρα χρειάζονται βελτιώσεις ξεκινώντας ίσως από την τεχνική επώμισης μετά στο τέστ τσώρτσιλ και όλα γίνονται
Βασίλη εμένα το όπλο μου φαίνεται πιο κοντά στα μέτρα του καπετάνιου παρά στα δικά σου :)
Κάτι με ξενίζει Μάκη....δειχνει λίγο ξένο πάνω του..μακρύ θα έλεγα....αλλά από φωτό συμπέρασμα είναι πολύ δύσκολο....
 
Κάτι με ξενίζει Μάκη....δειχνει λίγο ξένο πάνω του..μακρύ θα έλεγα....αλλά από φωτό συμπέρασμα είναι πολύ δύσκολο....
σίγουρα τα ασφαλή συμπεράσματα βγαίνουν από κάποιον έμπειρο οπλουργό σε live επίσκεψη
η βελτίωση τεχνικής και το τέστ όμως δείχνουν και στον ίδιο σε τι,πιθανόν,χάνει και σε τι θέλει να ζητήσει :)
 
Λοιπον ευχαριστημενος απο την δουλεια το Β. Σκριβανου στην beretta μου.. Συντομα θα χω και στην χ3 απο τον ιδιο καθως με το συνθετικο της περασα εφιαλτη... Να το χαρω και να το καψω λοιπον ετσι οπως αξιζει.
Ξεπερασα το ψυχολογικο με την συνθετικη παπια... Επιλεξαμε το πιο σκουρο ξυλο στην χαμηλοτερη τιμη το οποιο δεν θα βαψουνε τελικα. Σε καμια 20αρια μερες θα ειναι στα χερια μου
 
Λοιπον ευχαριστημενος απο την δουλεια το Β. Σκριβανου στην beretta μου.. Συντομα θα χω και στην χ3 απο τον ιδιο καθως με το συνθετικο της περασα εφιαλτη... Να το χαρω και να το καψω λοιπον ετσι οπως αξιζει.
Ξεπερασα το ψυχολογικο με την συνθετικη παπια... Επιλεξαμε το πιο σκουρο ξυλο στην χαμηλοτερη τιμη το οποιο δεν θα βαψουνε τελικα. Σε καμια 20αρια μερες θα ειναι στα χερια μου
Με το καλό Μάριε και το δεύτερο κοντάκι!
 
Με το καλό Μάριε και το δεύτερο κοντάκι!
Θα ταν μεγαλη αμαρτια να συνεχισω να πειραζω το συνθετικο αλλα και να αφησω το οπλο ετσι. Επισης θα ταν αμαρτία να δοσω και την γρια ιταλιδα. Νομιζω ειναι το καλυτερο που επραξα
 
Λοιπον ευχαριστημενος απο την δουλεια το Β. Σκριβανου στην beretta μου.. Συντομα θα χω και στην χ3 απο τον ιδιο καθως με το συνθετικο της περασα εφιαλτη... Να το χαρω και να το καψω λοιπον ετσι οπως αξιζει.
Ξεπερασα το ψυχολογικο με την συνθετικη παπια... Επιλεξαμε το πιο σκουρο ξυλο στην χαμηλοτερη τιμη το οποιο δεν θα βαψουνε τελικα. Σε καμια 20αρια μερες θα ειναι στα χερια μου

ΕΣΥ τον καθυστερείς, και δεν παιρνουμε σειρα?.hair.
ηθελα να μου φτιαξει ενα κοντακι και ο μαστρο-Γιαννης, αλλα δεν
βολεψε...:(.
 
Back
Top