Καραμπίνα ή δίκαννο

Και μια που αναφέρεις μπότες κοίτα και τις μπότες μου πάνε ασορτι
Ωωωωω ρε κουφαλιτσα‼️γαμω τα μποτικα‼️είχα μεγάλο κόλλημα.....που να με έβλεπες Χαλκιδική ,Σάρτη,μαγιω με μποτικο στην παραλία....έτσι χάλασα τις πρώτες,απ' το αλάτι‼️
 
Ωωωωω ρε κουφαλιτσα‼️γαμω τα μποτικα‼️είχα μεγάλο κόλλημα.....που να με έβλεπες Χαλκιδική ,Σάρτη,μαγιω με μποτικο στην παραλία....έτσι χάλασα τις πρώτες,απ' το αλάτι‼️
Johnny...κάτι μου λέει οτι πέρασες από δω....!!!...σωστά?;).sarcastic..sarcastic..sarcastic.

goa-beach-sithonia.jpg
 
Last edited:
Έχω βάλει αυτοκόλλητο γιατί τα ξύλα είναι ψιλοχαλια και λείπουν κοματακια η πάπια είναι πρτσινόμενη από μέσα γι'αυτό και έχουν κολήσει αυτακια στη βάση δεξιά αριστερά και έτσι όλα κομπλε και λείπει και ένα κομμάτι από τη ρίγα μπροστά .Αλλά το όπλο σκίζει πρέπει φίλε να έχει σκοτώσει τόσα πουλιά και αγρίμια γιατί τα πουλούσαν τότε που είναι αμέτρητα με τα παλιά καφέ του Λάμπρου αλλά και 3α όπου κοιτάς σκοτώνει είναι no limits.Δεν έχω ασχοληθεί παρά το λειτουργικότατη γιατί πάπια κοντάκι βάψιμο το κόστος είναι για σου.Εξαλου έχει μια ο ξεδελφος του αδελφού του πατέρα μου που δεν κυνηγάει σε άριστη κατάσταση και με δύο κανες και θα την πάρω κάποια στιγμή.
Γιάννη κάπως έτσι ήταν αυτή που είχα τουφεκίσει ... πάνε πολλά χρόνια τώρα.
Ακόντιο κανονικό ....

IMG_0540.jpeg
 
Back
Top