Καιρός

Βροχές δειχνει με ανοιγματα και χιονονερο
https://www.windy.com/37.474/21.995
Αυτον τον κατακλισμο που περιγραφουν δεν τον εμφανιζει εκτος και αν δειχνει παπ@ρες

απο την παρασκευη βγαζει cm οχι μμ , δινει χιονοστρωση εκει....
Τα πιο εντονα φαινομενα ειπαμε που θα ειναι..............τωρα τι ακους απο εδω και απο εκει δεν ξερω
 
πες και τιποτις για την Καβαλα μας Περι...μας ξεχασες.sarcastic.
Λες και το ζητησες ρε φιλε....Χθες σας ειχε λιγα πραγματα που σου απαντησα
Παιζεται πλεον δυνατη μπαλα ,την παρασκευη σας δινει καλα φαινομενα......................
 
απο την παρασκευη βγαζει cm οχι μμ , δινει χιονοστρωση εκει....
Τα πιο εντονα φαινομενα ειπαμε που θα ειναι..............τωρα τι ακους απο εδω και απο εκει δεν ξερω
Γι'αυτό ρε Φίλε σε ρωτάω για να έχω μια ποιο σοβαρή αποψη διαφορετικά θα έχανα τον χρόνο μου σε σάιτ ;)
 
Θεσσαλονίκη βρέχει αλλά στο χωριό μου και γενικά από τα 150 μέτρα και πάνω όλα είναι άσπρα!
η πολη σου ρε φιλε πραγματικα εχει χιονοδιοκτη.....σημερα εμεινε εξω για 1,5 βαθμο,,!!! αυριο οτι πεφτει θα ειναι χιονι παντως.............
 
και στην θηβα χιονιζει τωρα .αθηνα ακομα τιποτα.
Απο θηβα εως και μαγνησια το ξαναειπαμε θα ειναι στο επικεντρο και σημερα αλλα και αυριο............
Δεν ειναι καιρος αθηνας αυτος...Αν και στα προαστια κατω απο παρνηθα και πεντελη εριξε και ριχνει ακομα...........
Ο καιρος που πιανει την αθηνα (εντος λεκανοπεδιου μιλαω ) ειναι αυτος που ετοιμαζει την ερχομενη δευτερα ,,,,,,,,,,,
Τα βπ της αθηνας αυριο θα εχουν πιο καλα φαινομενα απο σημερα
 
Last edited:
μαλακασσα ,υλικη πως το βλεπεις περι?θα περναει?
Τι να σου πω ρε φιλε , στο χερι των υπευθυνων ειναι ...
Στην λαμια ριχνει παντοφλες εδω και ωρα παντως ,και θα παει μεχρι τα ξημερωματα απο θηβα ευβοια και βορειοτερα....
Θα γινει μαχη για την εθνικη ....
 
Από χθες πολύ χιόνι και εδώ στα ημιορεινά Άρτας. Μέχρι και τώρα δεν έχει σταματήσει καθόλου η πασπάλα.. Σήμερα μάλιστα έριξε και μέσα στην πόλη της Άρτας που σπάνια το πιάνει οπότε φαντάζεστε τι γίνεται εδώ...

Όπως επίσης και κάθε Άι Γιαννιού, τα κοτσύφια μας τιμάνε πάλι με την παρουσία τους αφού πετάγονται από παντού..
Και ήθελα να πάω για γουρούνια αύριο. :(
 
Back
Top