Status
Not open for further replies.

Hunterslife Team

Staff member
Ανοίγουμε το παρόν θέμα, ώστε να μπορούμε να σας ενημερώνουμε σχετικά με το κατάστημα ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ του κ.Γιώργου Θεοδωρίδη, που ασχολείται και εξειδικεύεται με κυνηγετικά είδη και με κυνηγετικά αξεσουάρ, όπως επίσης εξειδικεύεται αρκετά στον τομέα της ιδιογόμωσης!

Το κατάστημα βρίσκεται στην Αθήνα και πιο συγκεκριμένα στην λεωφόρο Γρηγορίου Λαμπράκη 358, στον δήμο Νίκαιας και το τηλέφωνο επικοινωνίας είναι το 210-4319704

Το κατάστημα κατάφερε να εισάγει σε βάθος χρόνου αρκετά από τα άκρως επαγγελματικά αξεσουάρ ιδιογόμωσης της Ιταλικής εταιρείας Cortini & Pezzotti, αφού ανέλαβε την αντιπροσώπευσή τους στην Ελλάδα και παράλληλα χάρη στην συνεργασία του καταστήματος με την Κυπριακή εταιρεία KYLILIS LTD κατάφερε να παράγει υπό τις δικές του προδιαγραφές και λογότυπα...αρκετά πολύ εξειδικευμένα προϊόντα και αξεσουάρ ιδιογόμωσης, ύψιστης ποιότητας και απόλυτων επιδόσεων!!!


Οι βασικότερες κατηγορίες των εξειδικευμένων προϊόντων, είναι οι ακόλουθες:
- ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΣΚΟΠΕΥΤΙΚΕΣ ΠΥΡΙΤΙΔΕΣ
- ΚΑΛΥΚΕΣ - ΚΟΥΤΑΚΙΑ - PLASTIC BUFFER
- ΚΑΨΥΛΛΙΑ
- ΜΟΝΟΒΟΛΑ
- ΣΚΑΓΙΑ - ΑΤΣΑΛΙΝΑ - ΔΡΑΜΙΑ - ΜΠΛΟΚ ΜΟΛΥΒΔΟΥ - ΚΑΛΟΥΠΙΑ LEE
- ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΒΥΣΜΑΤΑ [ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΗΡΕΣ - ΜΙΣΟΤΑΠΕΣ]
- ΙΤΑΛΙΚΑ ΒΥΣΜΑΤΑ [ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΤΗΡΕΣ - ΜΙΣΟΤΑΠΕΣ]
- ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΥ ΔΙΑΜΕΤΡΗΜΑΤΟΣ ΒΥΣΜΑΤΑ
- ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΥΛΙΚΑ [ΤΑΠΕΣ - ΦΕΛΛΟΙ]
- ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΙΔΙΟΓΟΜΩΣΗΣ - ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΙ ΧΑΡΤΕΣ
- ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ - ΛΙΠΑΝΣΗ - ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ - ΒΑΦΕΣ - ΛΑΔΙΑ
- ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΣΚΥΛΙΩΝ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΩΝ ΟΠΛΩΝ
- ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΚΑΙ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΑΕΡΟΒΟΛΟΥ
- CORTINI [ΣΤΡΟΦΕΙΑ ΡΕΛΙΑΣΜΑΤΟΣ - ΜΑΧΑΙΡΑΚΙΑ ΧΑΡΑΞΗΣ - ΜΗΧΑΝΕΣ ΓΟΜΩΣΗΣ]
- IDIOGOMOSI [ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΤΡΟΦΕΙΑ ΡΕΛΙΑΣΜΑΤΟΣ SPECIAL/ULTRA SPECIAL]


- ΣΥΝΟΠΤΙΚΑ -
ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ [ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΛΑΜΠΡΑΚΗ 358, ΝΙΚΑΙΑ, ΤΚ. 18452]
ΤΗΛ. 210 - 4319704 [ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ]
ΕΠΙΣΗΜΟΣ ΙΣΤΟΤΟΠΟΣ: http://www.e-kentavros.com


Δ

kentavros650x440.jpg
 
Last edited by a moderator:
Καλές τιμές ,πολύ υλικό ιδιογώμωσης και καλή εξυπηρέτηση.
Επίσης πολύ καλά λόγια εχω ακούσει απο πολλούς φίλους για τα sporting.Απο κει και πέρα όμως δεν εχω ακούσει τίποτα για τα υπόλοιπα φυσίγγια .
Ολοι θέλουμε να στηρίξουμε Έλληνες επιχειρηματίες για τους γνωστούς λόγους, αρκει κι αυτοί να στέκονται με συνέπεια,απέναντι στον καταναλωτή.
Εύχομαι καλές δουλειές και να τραβήξτε ακόμη πιο μπροστά.
 
Δημήτρη τα jk6 bofors στο κοκκινο κουτί στα 34 γραμ.σε μαυρο κάλυκα κανονικά και μαλινη δικά του δεν είναι?μονο τα καλυτερα έχω να πω γι αυτά.ειδικα στην πέρδικα θάνατος.εκτός αν υπαρχουν κι άλλοι αφοι θεοδωριδη με τον κένταυρο για σήμα.τα 7 άρια τα συγκεκριμενα κάνανε τις πέρδικες νανα για πλακα
 
Καλές δούλευες και από μένα.
συμφωνώ με τον Δημήτρης παραπάνω σχετικά με τα φυσίγγια, θα ήθελα να δω και εγώ κάπου περισσότερες πληροφορίες για τα φυσίγγια του Κένταυρου !
Με τις θετικές εντυπώσεις που έχω διαβάσει εδώ για τα sporting και μάλιστα σε πολύ καλή τιμή , θα είχε ενδιαφέρων να δούμε κ άλλα ...και φυσικά αν μπορείς να μας δόσεις "εικόνα " και για τις τιμές τους
Η ιστοσελίδα www.e-kentavros.com που μπήκα για πληροφορίες είναι ανενεργή.:(
 
Last edited:
Ο Κενταυρος εβγαζε οσο θυμαμαι παλια, τα JK6 με μαλλινη ταπα, τα Score σε πορτοκαλι καλυκα, τα Sipe σε κιτρινο, και αλλο ενα τυπο σε διαφανο καλυκα, νομιζω οτι λεγοταν Κενταυρος. Μιλαμε δεκαετια 80 ομως. Επισης αργοτερα εβγαλε καποια 28γρ τα Silver. Δε ξερω τι βγαζει πλεον απο αυτα
 
Δημήτρη τα jk6 bofors στο κοκκινο κουτί στα 34 γραμ.σε μαυρο κάλυκα κανονικά και μαλινη δικά του δεν είναι?
Εμένα να ρωτας...sarcastic.
Ναι δικά του είναι.τα score είναι σε πράσινο κάλυκα,κ τα sipe σε κοκκινο..
Με τα σιπε έχω βγάλει απίστευτες τουφεκιες συν ένα λαγό με 9αρια σε περπατητο τσίχλας..
Όλα αυτά πριν 6-7 χρόνια τώρα δεν τα φέρνουν εδω.
 
Καλές δούλευες και από μένα.
συμφωνώ με τον Δημήτρης παραπάνω σχετικά με τα φυσίγγια, θα ήθελα να δω και εγώ κάπου περισσότερες πληροφορίες για τα φυσίγγια του Κένταυρου !
Με τις θετικές εντυπώσεις που έχω διαβάσει εδώ για τα sporting και μάλιστα σε πολύ καλή τιμή , θα είχε ενδιαφέρων να δούμε κ άλλα ...και φυσικά αν μπορείς να μας δόσεις "εικόνα " και για τις τιμές τους
Η ιστοσελίδα www.e-kentavros.com που μπήκα για πληροφορίες είναι ανενεργή.:(
Αφού ρε συ πιο πανω το γράφει ο άνθρωπος οτι είναι ανενεργή και γράφει και τη σελιδα που μπορείς να μπεις
 
Αφού ρε συ πιο πανω το γράφει ο άνθρωπος οτι είναι ανενεργή και γράφει και τη σελιδα που μπορείς να μπεις
όντως ... τώρα το πρόσεξα ! ζητώ συγνώμη .fff.
**στην άλλη σελίδα δεν βρήκα πληροφορίες για τα φυσίγγια του Κένταυρου που κοίταξα !
 
Η ιστοσελίδα www.e-kentavros.com που μπήκα για πληροφορίες είναι ανενεργή.:(

Γνωρίζω ότι έγινε μια σοβαρή προσπάθεια για την εκκίνηση της επίσημης ιστοσελίδας και μάλιστα υπήρξε προγραμματιστής που θα αναλάμβανε τον προγραμματισμό της, έπειτα θα χρειαζόταν και γραφίστας, όμως διάφοροι απρόσμενοι παράγοντες...πήγαν πίσω την δημιουργία της και έτσι εξανάγκασαν σε αναβολή ενεργοποίησής της, ώστε να γίνει εξαρχής μια άκρως επαγγελματική δουλειά...από όσο μπορώ να γνωρίζω! ;)

Με την ευκαιρία,Νίκο ξέρεις πόσο έχουν τα σιπε?
Επίσης θέλω να μου πεις αν έχουν την ίδια συνταγή όπως πριν περίπου 6-7 χρόνια.

Θα ρωτήσω και θα ενημερώσω ;)

Ξερουμε τα σπορτινγκ με τι ειναι γεμισμενα;

CBS-5 σε Fiem κάλυκα με συγκεντρωτήρα Z2M και κλεισμένα σε βιομηχανική μηχανή Vasini ;)

όντως ... τώρα το πρόσεξα ! ζητώ συγνώμη .fff.
**στην άλλη σελίδα δεν βρήκα πληροφορίες για τα φυσίγγια του Κένταυρου που κοίταξα !

Η φιλοξενία του καταλόγου αφορά σχεδόν αποκλειστικά την εξειδίκευση της ιδιογόμωσης και παράλληλα το εν λόγο site δεν ασχολείται ποτέ με εμπορικά φυσίγγια ;)

Eχουμε καμια εικονα για το ποτε θα ερθει Μ92S?

Αύγουστο και εξαρτάται αποκλειστικά από τον εισαγωγέα... ;)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top