ΚΕΜΕΝ

καλησπέρα Λεο
είναι κατανοητό και λογικό να προτιμάς κάτι που έπιασες και είδες εξάλλου πρόκειται για ένα εξαιρετικό όπλο το Perugini visini
είχα και ξέρω.
αλλά θα ήθελα να μας πεις αν θες τι είναι αυτό που σε έκανε να ψάχνεις για ΚΕΜΕΝ ?
:rolleyes:
Έχουν ακριβώς την αίσθηση που ψάχνω σε ένα σκοπευτικό όπλο.
 
καλημέρα πήγα Κύπρο και είδα κάτι ωραία ΚΕΜΕΝ ένα 31 ιντζες και ένα 32 ιντζες με ωραία ξύλα
φοβερή αίσθηση- κίνηση πάρα πολύ ωραίες σκανδάλες ακαριαίες και οι κάννες με απίστευτη λείανση
με 18,7 τσοκ λεπτού τοιχώματος BRILEY
Φιλε αν μπορεις βαλς φωτο
 
καλημέρα πήγα Κύπρο και είδα κάτι ωραία ΚΕΜΕΝ ένα 31 ιντζες και ένα 32 ιντζες με ωραία ξύλα
φοβερή αίσθηση- κίνηση πάρα πολύ ωραίες σκανδάλες ακαριαίες και οι κάννες με απίστευτη λείανση
με 18,7 τσοκ λεπτού τοιχώματος BRILEY
Βιντεάκι δεν έχει ;;;; :)
 
καλημέρα πήγα Κύπρο και είδα κάτι ωραία ΚΕΜΕΝ ένα 31 ιντζες και ένα 32 ιντζες με ωραία ξύλα
φοβερή αίσθηση- κίνηση πάρα πολύ ωραίες σκανδάλες ακαριαίες και οι κάννες με απίστευτη λείανση
με 18,7 τσοκ λεπτού τοιχώματος BRILEY
Καλησπέρα, την μεθεπόμενη εβδομάδα θα είμαι Κύπρο για 2-3 μέρες. Αν και δεν ενδιαφέρομαι να αγοράσω άμεσα ακόμα ένα όπλο, στείλε μου αν μπορείς πού μπορώ να δοκιμάσω - πιάσω, επωμίσω εννοώ - τα ΚΕΜΕΝ που αναφέρεις. Ακούω τόσα πολλά για αυτά αλλά δεν έχω δει ακόμα ένα ΚΕΜΕΝ. Όπως είπα, απλή περιέργεια.
 
Μία ερώτηση με αφορμή τα ΚΕΜΕΝ:
Γίνονται κυνηγετικές εκθέσεις ή εκθέσεις όπλων στην Ελλάδα;; Αλλού γίνεται χαμός, π.χ. εδώ και εδώ
 
Το πρωτο κεμεν που ειδα και πηρα στα χερια μου ειμουν ακομη μαθητης
Ακριβως ετοα δεν θυμαμαι ομως θα ηταν μεταξυ 97-99
Το ειχε ο καθηγητης της γυμναστικης που ηξερε το μερακκι μου για το κυνηγι
Μια μερα που πηγαιναμε στην καθημερινη προπονηση του στοιβου το ειχε μαζι
Σαν μαθητης δεν ειχα την εμπειρια να το αξιολογησω
Ομολογω οτι ακομη και σαν εντελως απειρος με εντυπωσιασε
Μετα απο μερικα χρονια με εντυπωσιασε ακομη περισσοτερο τα τσοκ τιτανιου του που ειχα δει στο αντιπροσωπο τοτε - δεν ξερω εαν τα εχει ακομη σημερα- που πραγματικα ηταν σαν αλουμινοχαρτο
 
Xωρίς να σημαίνει και τίποτα ίσως απλά να αναφέρω ότι φιλαράκι που άλλαξε
απο DT 10 σε KEMEN δεν ξαναμπήκε 6άδα .
Από μπερετα σε περαζι ;; από φεραρι σε τραίνο ;; καμιά σχέση τα δυο όπλα Λάμπη σε κίνηση, είναι στον καθένα πως ρίχνει τι του ταιριάζει
 
καλημέρα στην Κύπρο είναι στο μαγαζί REAL GAME Αρχιεπίσκοπου Μακαρίου και στο Facebook KEMEN Cyprus μπορείς
να μιλήσεις με τον Βασίλη και να κλείσεις ραντεβού
Αν είναι αυτά της φωτό, έφυγαν ήδη!
 

Attachments

  • IMG-0a6a2885b96838f10ba22ce3c982e47a-V.jpg
    IMG-0a6a2885b96838f10ba22ce3c982e47a-V.jpg
    234,6 KB · Προβολές: 70
Παντελή δεν πειράζει και με τα όπλα που κυνηγάμε που δεν είναι κάποιας αμύθητης αξίας μια χαρά είναι, εγω ένα Beretta silver pigeon I call20 που έχω δεν το αλλάζω με κανένα.
Το νόημα είναι αυτό.
Δηλαδή το να είμαστε ευχαριστημένοι με αυτά που έχουμε.

Ένας άνθρωπος που δεν έχει αυτό το σκεπτικό δεν μπορεί να ευχαριστηθεί τίποτα.
 
Back
Top