Ιρλανδικό Σέττερ

Ένα σημερινο βιντεο του ιδίου....

Μπράβο του ο άνθρωπος!!Δείχνει τι σημαίνει το κυνήγι για εμάς και τον σκύλο.Συμπεριφέρεται όπως πρέπει σε έναν σκύλο που του έχει εμπιστοσύνη με την αγάπη που του δίνει και έχουν δέσει!! Εξού και οι επιτυχίες!!!
 
Ο Εnzo κ ο Δημήτρης Σ. εχουν κανει μεγαλο ντουέτο να ξερεις...τον εχω φιλο στο fb κ βλεπω ολα του τα video....καταπληκτικες φασεις απο σκυλο & κυνηγο...ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ!!
Έχει ένας μπάρμπας εδώ μια καλή θυληκια και στο κυνήγι και μορφολογικα ,και ένας χωριανος μου ένα ζευγαρι αλλά είναι αδέλφια , του τα χουμε κάνει τσουρέκια άμα γυρεψει να την φέρει να την βάλουμε με τον αρσενικό αλλά αυτός πέρα βρέχει πρωτιμα να πηγαίνει ο κάθε κόπρος και να πηγαίνουν οι γέννες χαμένες.
Κώστα ένα σκυλί όταν δεθεί με το αφεντικό και είναι το μοναδικό και πάρει όλες τις ευκαιρίες που θα του δώσεις θα γίνει αστέρι αρκεί να το χει .
 
Κώστα ένα σκυλί όταν δεθεί με το αφεντικό και είναι το μοναδικό και πάρει όλες τις ευκαιρίες που θα του δώσεις θα γίνει αστέρι αρκεί να το χει .
Ναιιιιιι....κ βεβαια θα συμφωνισω σε αυτο που λες...ετσι ειναι......!!
 
Ευχή και κατάρα για τις κυνηγετικές φυλές και ιδιαίτερα γιαυτην .
Δυστυχώς το ίδιο συμβαίνει και με άλλες φυλές. Λόγω εμφάνισης, άρχισαν να τις επιλέγουν ιδιοκτήτες που δεν καλλιεργούσαν τα ένστικτα των σκύλων και με τα χρόνια χάθηκαν. Χαρακτηριστικά παραδείγματα ο γερμανικός ποιμενικός και τα weimaraner.
 
Last edited:
Μια επιθυμια πολλων ετων εγινε πραγματικοτητα...Μια ιρλανδεζα πανεξυπνη μου εχει παρει το μυαλοView attachment 67787
Μπραβο ρε Πέτρο...να σου ζησει το κοκκινο διαβολακι, παντα γερο κ καλοτυχο!!!
Αξιζει και αυτη η φυλή, να αναπτυχθεί στην Ελλάδα!! fgr2.love.
 
Μια επιθυμια πολλων ετων εγινε πραγματικοτητα...Μια ιρλανδεζα πανεξυπνη μου εχει παρει το μυαλο
Καλότυχη να είναι
Μακάρι να ανέβουν και το Ιρλανδικό και το Γκόρντον, πιστεύω ότι υπάρχουν κυνηγοί που τους ταιριάζουν αυτές οι ράτσες αλλά η δυσκολία στο να βρείς είναι ένας αποτρεπτικός παράγοντας
 
Μια επιθυμια πολλων ετων εγινε πραγματικοτητα...Μια ιρλανδεζα πανεξυπνη μου εχει παρει το μυαλοView attachment 67787
Υγεια να εχει.Να ειναι γερη και δυνατη.
Πες μας καμια λεπτομερεια.
Ιδιωτης?Επαγγελματιας?Pedigree?
 
Μπραβο ρε Πέτρο...να σου ζησει το κοκκινο διαβολακι, παντα γερο κ καλοτυχο!!!
Αξιζει και αυτη η φυλή, να αναπτυχθεί στην Ελλάδα!! fgr2.love.
Καλότυχη να είναι
Μακάρι να ανέβουν και το Ιρλανδικό και το Γκόρντον, πιστεύω ότι υπάρχουν κυνηγοί που τους ταιριάζουν αυτές οι ράτσες αλλά η δυσκολία στο να βρείς είναι ένας αποτρεπτικός παράγοντας
Υγεια να εχει.Να ειναι γερη και δυνατη.
Πες μας καμια λεπτομερεια.
Ιδιωτης?Επαγγελματιας?Pedigree?
Ευχαριστώ πολυ παιδια για τις ευχες σας!
 
Back
Top