Θαυμάζοντας...

όμορφα μέρη Αρίστο !
Οι περιοχές αυτές έχουν αναπτυχθεί πολύ τουριστικά τα τελευταία χρόνια και αναμένεται να αναπτυχθούν περισσότερο!
Το καλό ειναι οτι διατηρείται η αρχιτεκτονική των χωριών !
Αξίζει να ξανά επισκεφθείς αυτά αυτήν την πόλη και τα περίχωρα της και σου εύχομαι να το κάνεις σύντομα !
Τωρα με τον νέο δρόμο .. πηγαίνεις Γιαννενα για πλάκα .. με ενα επιπλέον κόστος των διοδίων φυσικά !
Έτσι ακριβώς είναι Χρήστο, σε αγκαλιάζει η φύση εκεί! Τελευταία πήγα Γιαννενα πέρυσι τον Αύγουστο, σχεδόν 3 ώρες έκανα από δω με όλη την οικογένεια και δε ξεπέρασα τα 100χλ/ ω, ξεκουραστα και χωρίς άγχος! Γυρισα από τον παλιο μεχρι Αρτα, μ'αρεσει το κομμάτι εκείνο στο χάνι Τεροβου και δίπλα στον Λουρο!;)
 
όμορφα μέρη Αρίστο !
Οι περιοχές αυτές έχουν αναπτυχθεί πολύ τουριστικά τα τελευταία χρόνια και αναμένεται να αναπτυχθούν περισσότερο!
Το καλό ειναι οτι διατηρείται η αρχιτεκτονική των χωριών !
Αξίζει να ξανά επισκεφθείς αυτά αυτήν την πόλη και τα περίχωρα της και σου εύχομαι να το κάνεις σύντομα !
Τωρα με τον νέο δρόμο .. πηγαίνεις Γιαννενα για πλάκα .. με ενα επιπλέον κόστος των διοδίων φυσικά !

Α ρε πατριώτ .......

swn16aX.jpg
 
Γυρισα από τον παλιο μεχρι Αρτα, μ'αρεσει το κομμάτι εκείνο στο χάνι Τεροβου και δίπλα στον Λουρο!;)
Αρίστο τι να πω.. τα είπες όλα και τα πέτυχες κ όλα ..
το χωριό μου ειναι ακριβώς αυτο (Μουσιωτίτσα) και σίγουρα ειναι το ομορφότερο σημείο τις διαδρομής μέχρι τα Γιάννενα

https://www.google.gr/maps/@39.4347808,20.8266715,3099a,35y,157.15h,44.31t/data=!3m1!1e3

Μια ιδέα από την διαδρομή σε αυτό το κομμάτι της παλιάς πλέον εθνική για τα Γιάννενα
 
Αρίστο τι να πω.. τα είπες όλα και τα πέτυχες κ όλα ..
το χωριό μου ειναι ακριβώς αυτο (Μουσιωτίτσα) και σίγουρα ειναι το ομορφότερο σημείο τις διαδρομής μέχρι τα Γιάννενα

https://www.google.gr/maps/@39.4347808,20.8266715,3099a,35y,157.15h,44.31t/data=!3m1!1e3

Μια ιδέα από την διαδρομή σε αυτό το κομμάτι της παλιάς πλέον εθνική για τα Γιάννενα
Τα λόγια είναι περιττά........... μας έκανες τη βόλτα μας!.RESPECT.
Την επόμενη που θα ανεβω πρώτα ο Θεός θα μπω από το χωριό σου!:)
 
Αρίστο τι να πω.. τα είπες όλα και τα πέτυχες κ όλα ..
το χωριό μου ειναι ακριβώς αυτο (Μουσιωτίτσα) και σίγουρα ειναι το ομορφότερο σημείο τις διαδρομής μέχρι τα Γιάννενα

https://www.google.gr/maps/@39.4347808,20.8266715,3099a,35y,157.15h,44.31t/data=!3m1!1e3

Μια ιδέα από την διαδρομή σε αυτό το κομμάτι της παλιάς πλέον εθνική για τα Γιάννενα
Μαγική διαδρομή που την έχω περάσει άπειρες φορές. Κρίμα όμως γιατί όταν σταματάς να απολαύσεις το τοπίο ξενερώνεις απο το σκουπίδι που έχει πεταμένο.. Μιλάμε για χάλι μαύρο.
 
ρε παιδεςςς σκεφτομαι να κανω μια ταπετσαρια τοιχου στο κυνηγετικομου δωματιο 2,5 επη 3,,,εχω βρη καπιες φωτο απο το ιντερνετ αλα η μια ειναι καλητερη απο την αληηηηηη εχω σκασηηηη δεν ξερω πια να διαλεξωωωω.hair..hair.σας κατεβαζω μερηκες απο της καμια 20αρια που εχω βρη.tired. uploading pictures image posting .shake hands.
 
ρε παιδεςςς σκεφτομαι να κανω μια ταπετσαρια τοιχου στο κυνηγετικομου δωματιο 2,5 επη 3,,,εχω βρη καπιες φωτο απο το ιντερνετ αλα η μια ειναι καλητερη απο την αληηηηηη εχω σκασηηηη δεν ξερω πια να διαλεξωωωω.hair..hair.σας κατεβαζω μερηκες απο της καμια 20αρια που εχω βρη.tired. uploading pictures image posting .shake hands.
Γιατι για μας ειναι ευκολο;.sarcastic.
Μαλλον θα διαλεγα καποια απο τις 4 πρωτες...Ισως εβαζα στο παιχνιδι και την προτελευταια..Ξερεις,μπεκατσοφωτος.my man.
Και του Μακη ειναι πολυ ωραια
 
Γιατι για μας ειναι ευκολο;.sarcastic.
Μαλλον θα διαλεγα καποια απο τις 4 πρωτες...Ισως εβαζα στο παιχνιδι και την προτελευταια..Ξερεις,μπεκατσοφωτος.my man.
Και του Μακη ειναι πολυ ωραια
γιαυτο λεω φιλε θωδορη ειναι σπαζοκεφαλιααααα η μια καλυτερη απο την αληηηη,,,,,,εαν υπηρχε και ενα pointer μεσα στης φτερες δεν θα ητανε πιω ωμορφη η φωτο;;.my man.ffff.shake hands.
 
Σάκη το πρόβλημα στην εκτύπωση σε τόσο μεγάλο πανο, από όσο ξέρω είναι η ανάλυση... Πρέπει η φωτογραφία να είναι σε πολύ υψηλή ανάλυση για να βγει καλά στο μέγεθος που θέλεις... Ρώτησε βέβαια κ τον άνθρωπο που θα το φτιάξεις να σου πει, κ μετά ξεκινάς το ψάξιμο...
Ωραίο θα βγει το δωμάτιο πάντως...
 
Σάκη το πρόβλημα στην εκτύπωση σε τόσο μεγάλο πανο, από όσο ξέρω είναι η ανάλυση... Πρέπει η φωτογραφία να είναι σε πολύ υψηλή ανάλυση για να βγει καλά στο μέγεθος που θέλεις... Ρώτησε βέβαια κ τον άνθρωπο που θα το φτιάξεις να σου πει, κ μετά ξεκινάς το ψάξιμο...
Ωραίο θα βγει το δωμάτιο πάντως...
φιλεμου αρη η αναλυση που λες μου ειπε το φιλαρακιμου πια πρεπη να ειναι, πανω απο 2000 και σε αυτες ψαχτηκα τωρα θα του παω σε στικακι της φωτο και θα γουμε τι θα μου πη,,,σε ευχαριστω για το ενδιαφερων φιλαρακιμουυυυ μιας και εχης γνωσης αρκαιτες πανω στην φωτογραφιααααα,,παντα σεβαστηηηηηη.RESPECT.,,,εγω κληνω πρως αυτη αρη τι λεςς;; .bye..my man.
 
Back
Top