Θαυμάζοντας...

ρε παιδες το βουνο ειναι η καλητερηηηη ψυχοθεραπιααααααα πιος ψυχολογος και παπαριεςςςςς,,παρτε τα βουνα και ασε τον κοσμο να λεη οτι εση σαλταρισεςςςςςς και πηρες τα βουναααα.sarcastic..sarcastic. πιω καλα επικηνονης με τα βοδια, παρα με τα διποδααα βοδιαααααpeng.very funny.
 
γιασας παιδεςςςς,,αλη μια χρονια και φετως γιορτασαμε την εκλησιαμας του αγιου αθανασιου με πωλη μεγαλο πανηγυριιιι σκοποβολη , ιποδρομιες ,παλι κτλ,,, τωρα με την σκοποβολη μας πετουσανε 4 μονα δυσκακια και 2 δυπλα,τελικα καταφερα να κραταω την πρωτη θεση για καμια μιση ωρα σπαζωντας τα 7 δυσκακια απο τα 8,,,στην πορεια βρεθηκαμε 8 7αρηδες και χτηπηθηκαμε για 1,2 και 3ητη θεση,,,τα δωρα ητανε πωλα μεχρι και στα 20 ατωμα πηρανε απο της 36 σημετοχες που ειχαμε,,τελικα κρατησα την 8 θεση περνωντας ενα ζευγαρι μποντακια εργασιας,,,,σημασια εχη οτι περασαμε ωμορφα ειχαμε τα πηραγματαμας κτλ,,,,και καπιες φωτο που μου βγαλανε και της εκανα μια μικρη επαιξεργασια με το κινητομου,,,και του χρονου να ειμαστε καλα να κραταμε τα ηθη και τα εθιμαμαςςςfgr.hunter..hunter. image upload without registration capture και βαβαια σημερα το πρωι πηγα και εκανα πρισυλογη τον ρηγμενων αδιων φυσιγκιον και ασπαστων δυσκον,,ωπος βλεπαιτε και στην φωτο χτυπημενα τρυπια δυσκακια και δεν σπασανεεεεε.very shoked..hair.
 
Τζουμέρκα.
tsFYcbm.jpg

Αλεξανδρούπολη
hdDHlKa.jpg
 
Η Σύρα μου!! Η πρώτη φωτογραφία είναι από τα βαπόρια, η περιοχή που μεγάλωσα και μια από τις πιο γραφικές και φυσικά όμορφες της Σύρας! Σε αυτά τα μολαράκια έχω κάνει άπειρα μπάνια και έχω βγάλει πάρα πολλά καλαμάρια και χταπόδια!
yannis_larios-syros-img_3168_69_70_tonemapped-thumb-large.jpg

5_%CE%A7%CE%B5%CE%B9%CE%BC%CF%8E%CE%BD%CE%B1%CF%82_H-%CE%A3%CF%8D%CF%81%CE%BF%CF%82-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%87%CE%B5%CE%B9%CE%BC%CF%8E%CE%BD%CE%B1_2-e1518082805633.jpg

200987-SYROS700x350.jpg
 
3 ήμερο στα Γιάννενα
μια βόλτα για φαγητό στο κεντρικό Ζαγόρι με αφορμή την νέα δουλειά του αδερφού, σε ξενοδοχείο λίγο πριν το Μονοδένδρι ...




στο χωριό μου ο Πατέρας εχει κάνει το κοτέτσι ζωολογικό κήπο ... χαχαχα μέχρι και παρασινοκέφαλα έβαλε !

 
3 ήμερο στα Γιάννενα
μια βόλτα για φαγητό στο κεντρικό Ζαγόρι με αφορμή την νέα δουλειά του αδερφού, σε ξενοδοχείο λίγο πριν το Μονοδένδρι ...




στο χωριό μου ο Πατέρας εχει κάνει το κοτέτσι ζωολογικό κήπο ... χαχαχα μέχρι και παρασινοκέφαλα έβαλε !

Πατριώτ ανάβεις φωτιές , ααααχ !
Και κάθομαι ρε γαμώτο Παρασκευή και Δευτέρα .......
 
3 ήμερο στα Γιάννενα
μια βόλτα για φαγητό στο κεντρικό Ζαγόρι με αφορμή την νέα δουλειά του αδερφού, σε ξενοδοχείο λίγο πριν το Μονοδένδρι ...




στο χωριό μου ο Πατέρας εχει κάνει το κοτέτσι ζωολογικό κήπο ... χαχαχα μέχρι και παρασινοκέφαλα έβαλε !

Πανέμορφα μέρη Χρηστο!
Είχα πάει ένα διήμερο με τη γυναίκα, πριν 14 χρόνια και έμεινα Τσεπελοβο! Φαγαμε Μονοδενδρι στη πλατεία ηπειρωτική κοτοπιτα και τυρόπιτα, αλλά δε θυμάμαι την επωνυμία! Έχω αδυναμία στα Γιάννενα, οι νονοί μου είναι από Γοργοποταμο πιο πάνω απο Κονιτσα, δύο αδελφικοι φίλοι , από Πετσαλι και από Κοντσικα Ιωαννινων και ή κουμπάρα που βάφτισε τη μικρή από Κάτω Κρυφοβο!
Αυτά.....
 
Πανέμορφα μέρη Χρηστο!
Είχα πάει ένα διήμερο με τη γυναίκα, πριν 14 χρόνια και έμεινα Τσεπελοβο! Φαγαμε Μονοδενδρι στη πλατεία ηπειρωτική κοτοπιτα και τυρόπιτα, αλλά δε θυμάμαι την επωνυμία! Έχω αδυναμία στα Γιάννενα, οι νονοί μου είναι από Γοργοποταμο πιο πάνω απο Κονιτσα, δύο αδελφικοι φίλοι , από Πετσαλι και από Κοντσικα Ιωαννινων και ή κουμπάρα που βάφτισε τη μικρή από Κάτω Κρυφοβο!
Αυτά.....
όμορφα μέρη Αρίστο !
Οι περιοχές αυτές έχουν αναπτυχθεί πολύ τουριστικά τα τελευταία χρόνια και αναμένεται να αναπτυχθούν περισσότερο!
Το καλό ειναι οτι διατηρείται η αρχιτεκτονική των χωριών !
Αξίζει να ξανά επισκεφθείς αυτά αυτήν την πόλη και τα περίχωρα της και σου εύχομαι να το κάνεις σύντομα !
Τωρα με τον νέο δρόμο .. πηγαίνεις Γιαννενα για πλάκα .. με ενα επιπλέον κόστος των διοδίων φυσικά !
 
Back
Top