Ετήσια Ρυθμιστική

Εγώ ανανέωσα κανονικά σήμερα στον Κ.Σ. Ερέτριας. 105καικάτιψιλά η τοπική, 109καικάτιψιλά έδωσα εγώ για νέο βιβλιαράκι και εγγραφή στο σύλλογο, επειδή πέρσι είχα βγάλει στης Χαλκίδας και είχα γραφτεί εκεί. Μου κάνει εντύπωση αυτό το καθεστώς, να μην μπορούμε να ανανεώνουμε σε όποιον Κ.Σ. θέλουμε εμείς, αλλά ουσιαστικά μας οδηγούν να βγάζουμε στον ίδιο κάθε χρόνο... Λες και κάνουμε "ποδοσφαιρική μεταγραφή"...
 
Πως σας εκδίδουν αδειες οι συλογοι σας χωρίς φεκ?
Το πρωι πηρα στο συλλογο και μου παν ότι δεν βγάζουν αν δεν έρθει το φεκ
Τακη μονο πλερωνουμε αδεια δεν παίρνουμε στο χερι. θελει ΦΕΚ για να υπογραψουν οι Δασ αρχιδες.
 
Στο δικό μου Κ.Σ. έδωσαν κανονικά το τριπλότυπο όπως κάθε χρόνο. Και με αυτό μου είπαν μπορώ να κυνηγήσω τις πρώτες δέκα μέρες. Η ρυθμιστική δημοσιεύθηκε στο Φ.Ε.Κ. Θα σταλεί στα κατά τόπους δασαρχεία αύριο λογικά. Το βιβλιαράκι μου θα είναι έτοιμο γύρω στις 25/8.
 
Θεωρησα και για φετος την αδεια. Παιζει να ειμαστε ο πιο ακριβος συλλογος στην Ελλαδα. Περφερειακη 151€ και γενικη 181€. Τοπικη δεν θυμαμαι...
Αρκευη διαφορα Χρησυο μαλλον λοηου Συλλογου πρεπει να ειναι τοσο?
 
αντε και του χρονου με υγεια οεοεοεοεοοοοοοοοοοοο .shoot..shoot..shoot..shoot..shoot..shoot..shoot..shoot.
EeGbGeo.jpg
 
Περασα και γω το απογευμα αν και πολυ νωρις για μενα λεω αφου ειμαι κατω 105 τοπικη και του χρονου να μαστε καλα και αφου πεφτει κυριακη μπορει να συνδυασω τκ εκπαιδευτικο με κανα 2ωρο καρτερακι αν ειμαι και τυχερος θα δω και καποιο...
Το μεσημερι σχολωντας ειδα στο δρομο 2 ζευγαρια τα ατιμα ποσο γρηγορα πετανε
 
Θεωρησα και για φετος την αδεια. Παιζει να ειμαστε ο πιο ακριβος συλλογος στην Ελλαδα. Περφερειακη 151€ και γενικη 181€. Τοπικη δεν θυμαμαι...
Χρηστο εμας εδω η γενικη ειναι 152 η 155 αν θυμαμαι καλα πως και ειναι τοσο ακριβα σε εσας?
 
Back
Top