Ετήσια Ρυθμιστική

Πήρα σήμερα τηλέφωνο στον Πειραιά να ρωτήσω λεπτομέρειες. Επειδή λόγω δουλειάς με βολεύει να πάω εκεί αντί για τον Α' Αθηνών που έβγαζα ανέκαθεν ρώτησα τι χρειάζεται την πρώτη φορά. Μου ζήτησαν εκκαθαριστικό της εφορίας που να φαίνεται η κατοικία μου και άδεια κατοχής κυνηγετικού όπλου; Μα γιατί όλα αυτά; Εν πάσει περιπτώσει απ'ότι μου είπαν και στον Α' Αθηνών θα είναι ανοιχτά μάλλον ένα δίωρο τουλάχιστον το ΣΚ οπότε και θα προσπαθήσω να πάω τότε... Στον Πειραιά η γενική κοστίζει 158 και κάτι ψιλά που δεν θυμάμαι.
 
H ΠΡΩΤΗ ΝΤΟΥΦΕΚΙΑ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΕΠΕΣΕ .ΕΚΔΩΣΗ ΑΔΕΙΑΣ 2017-2018 ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΔΕΙΑΣ.banana. 156 ΕΥΡΩΠΟΥΛΑ ΚΩΡΟΠΙ.
την πηρες στο χερι με σφραγιδα; εμενα σημερα στον πυργο ηλειας συλλογος και δασαρχειο μου ειπαν οτι δεν εχει σταλει η εγκυκλιος?
 
156,69 η Γενικη αδεια στον κυνηγετικο συλλογο Καλαματας... Υγεια να εχουμε!!! :)
Το πολυ θετικο (για μενα) η παροχη ενος χαρτη της Πελοποννησου σε μεγαλο μεγεθος με τα καταφυγια, τις ζωνες κ τις απαγορευσεις... Πολυ καλη κ σωστη κινηση... .shake hands.
 
156,69 η Γενικη αδεια στον κυνηγετικο συλλογο Καλαματας... Υγεια να εχουμε!!! :)
Το πολυ θετικο (για μενα) η παροχη ενος χαρτη της Πελοποννησου σε μεγαλο μεγεθος με τα καταφυγια, τις ζωνες κ τις απαγορευσεις... Πολυ καλη κ σωστη κινηση... .shake hands.
Δεν το έχουν και σε ηλεκτρονική μορφή να το προωθήσεις;)
Καλή αρχή να έχουμε.
 
δεν καθεται στα αυγα σου λεω εγω,
Αμα πας θα βρεις , γαρους , κασιτσες τσε κορακους.
τωρα θα μου πεις οτι αυτα ειναι καλυτερα απο τα ζωα του bronx, αλλα που ειναι τα $ στο νησι ρε κολλητε;;
 
Last edited:
Back
Top