Ετήσια Ρυθμιστική

https://www.ertnews.gr/perifereiako...ontos-na-min-epitrepsoun-to-kynigi-ston-evro/
Άρχισαν τα όργανα . Όταν δεν βουτάμε την "γλώσσα - γραφίδα'' μας στο μυαλό μας και προτρέχουμε χωρίς ουσιαστικό λόγο γράφοντας ανυπόστατα πράγματα και παίζοντας με την αγωνία των συναδέλφων. Μυαλό δεν βάζουμε και καλά να πάθουμε διότι πολλά πράγματα γίνονται και δεν γράφονται και άλλα γράφονται και δεν γίνονται. Άντε να το μαζέψουν τώρα
 
80 φορείς ,μάλιστα. Πόσα μέλη έχουν; Πόσα από τα μέλη αυτά έχουν δικαίωμα ψήφου;Πόσα κονδύλια διαχειριζονται τα συμβούλια αυτών; Ποίες επίσημες επιστημονικές μελέτες και έρευνες έχουν πραγματοποιήσει και πάνω σε αυτές στηρίζουν τις δηλώσεις τούς; Ποιο είναι το πραγματικό έργο που έχουν παράξει στα χρόνια της ύπαρξης τούς που να αφορά την Ελληνική χλωρίδα και πανίδα; Ποτέ είναι η τελευταία φορά πού έκαναν κάτι για την άγρια ζωή και όχι για τα αδέσποτα ζωα;
Το πάθος τους και την δύναμη τούς την είδαμε στην αντικυνηγετικη συγκέντρωση στην Έκθεση. Φυσιολάτρες του πληκτρολόγιου. Θέλει επαγρύπνηση και τεκμηριωμενες απαντήσεις από τους οργανωμένους φορείς του κυνηγιού σε ΚΑΘΕ πρόκληση ,δεν πρέπει να μένει τίποτα αναπάντητο σε επίπεδο ΜΜΕ ,social media και όταν πρέπει στα δικαστήρια.
 
Βλέπω να το ανεβάζουν στις 23:59 η όταν κλείσει το δασαρχείο για να ανοίξει από εβδομάδα...
Νομίζω πως μέχρι τις 14:00 είναι η καταληκτική ώρα αν θυμάμαι σωστα ...Αν μέχρι τότε δεν ,τοτε πάμε για Δευτέρα κλπ,κλπ
 
Νομίζω πως μέχρι τις 14:00 είναι η καταληκτική ώρα αν θυμάμαι σωστα ...Αν μέχρι τότε δεν ,τοτε πάμε για Δευτέρα κλπ,κλπ
ΦΕΚ ανεβαίνουν μέχρι το βράδυ, έχω μια εβδομάδα τώρα και τα παρακολουθώ απλός μετά της 14:00το δασαρχείο δεν θα προλάβει να πράξει τα προβλεπόμενα
 
Last edited:
Back
Top