Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Ρε παιδια, ειλικρινα, καντε το φορουμ οπως ηταν πριν, κουραζει τα ματια ετσι!
Εσένα σκέφτομαι να στα βάλω όλα μαζί και να πετάνε νυχτερίδες, χιόνια, βεγγαλικά και καρδούλες επειδή σε βλέπω και τα γουστάρεις. .yel.
 
Τα skins είναι συγκεκριμένα και απλά επιλέγεις ποιο θέλεις. Πολλά μπορούν να αλλάξουν αλλά η δουλειά που πρέπει να γίνει είναι πάρα πολύ και δεν έχω τον χρόνο να το κάνω δυστυχώς. Άσε που θα πρέπει μετά να το φέρνω πάλι πίσω στο μαύρο.

Τον κώδικα για το χιόνι που λες μπορώ να στον δώσω αλλά δεν επιτρέπεται οπότε άκυρο και εκεί. :)
1637872848488.png


στην θεση του μαύρου το #040720 και γινεται απαλο το σκουρο θεμα
ανοιξε λιγο το χιόνι και θα το μαζέψω εγω :p:p
 
Καλημέρα σε όλους...
Χθες καταχώρησα μια αγγελία για μια κάμερα... Μου έβγαλε μήνυμα ότι είναι σε διαδικασία έγκρισης..
Ισχύει αυτό και περιμένω ή δεν έχει πάει κάτι καλά και δεν καταχωρήθηκε η αγγελία..?
 
Έκανε εγγραφή χθες 21:03 και κλείδωσε μέσα στην ώρα. Οι περισσότεροι λογαριασμοί τέτοιου τύπου δεν σπαμάρουν τόσο, απλά έτυχε.
Ορεξη που την ειχε
δεν πας ρε Μαστορα να φτιαξεις κανενα στιφαδο να ανακουφιστεις :confused:
 
δεν ξερω εαν έχει αναφερθει αλλά στο μαυρο σκιν δεν εμφανίζονται πληροφορίες των μελών (περιοχή όνομα)

βάλτε το χιόνι καιρός είναι
Καλησπέρα Μάριε,

μόλις το έφτιαξα. Ίσως βρεις και άλλες αναντιστοιχίες μεταξύ των δύο θεμάτων επειδή σχεδόν πάντα δουλεύω στο default και όχι στο dark.
 
Back
Top