Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Καλησπέρα σας.
Μια ερώτηση προς τους διαχειριστές.ανεβαζω μια αγγελία για ένα κοντάκι και μου την ( κόβετε)υπάρχει κάποιος λόγος ή εγώ δεν κάνω κάτι σωστά??
Ευχαριστώ.
 
Καλησπέρα σας.
Μια ερώτηση προς τους διαχειριστές.ανεβαζω μια αγγελία για ένα κοντάκι και μου την ( κόβετε)υπάρχει κάποιος λόγος ή εγώ δεν κάνω κάτι σωστά??
Ευχαριστώ
Καλησπέρα συνάδελφε. Μπορούμε να ανεβάζουμε αγγελίες για δικά μας πράγματα. όχι για λογαριασμό άλλων.
 
Για τον ίδιο λόγο που σου απάντησε ο Γρηγόρης παραπάνω.
Ο Γρηγόρης παραπάνω μου απάντησε πως δεν ανεβάζουμε αγγελίες για φίλους.η αγγελία που ανέβασα μετά έγραφε πουλάω...οπότε δεν βρίσκω τον λόγο να μην αφήσετε την δημοσίευση...υπάρχει κάτι άλλο που αμελω??????????
 
Ο Γρηγόρης παραπάνω μου απάντησε πως δεν ανεβάζουμε αγγελίες για φίλους.η αγγελία που ανέβασα μετά έγραφε πουλάω...οπότε δεν βρίσκω τον λόγο να μην αφήσετε την δημοσίευση...υπάρχει κάτι άλλο που αμελω??????????

Συνάδελφε βάζεις προς έγκριση μια αγγελία για λογαριασμό άλλου και επειδή μετά από λίγο στην ίδια ακριβώς αγγελία άλλαξες απλά το ρήμα σημαίνει ότι η όποια παραβίαση των όρων στην ουσία τους χάθηκε; Αφού το αντικείμενο παραμένει να μην είναι δικό σου...
 
Συνάδελφε βάζεις προς έγκριση μια αγγελία για λογαριασμό άλλου και επειδή μετά από λίγο στην ίδια ακριβώς αγγελία άλλαξες απλά το ρήμα σημαίνει ότι η όποια παραβίαση των όρων στην ουσία τους χάθηκε; Αφού το αντικείμενο παραμένει να μην είναι δικό σου...
Συνάδελφε που το γνωρίζεις εάν έγινε δικό μου το αντικείμενο????το αγόρασα εγώ και πλέον ως δικό μου το βάζω στις αγγελίες ...θέλετε να επισημάνω απόδειξη αγοράς???οι υπόλοιπες αγγελίες έχουν απόδειξη κατοχής ιδιοκτησίας???σας ευχαριστώ πολυ
 
Μπορεί επίσης να με ενημερωσει ένας moderator που αναφέρεται ότι απαγορεύεται η δημοσίευση αγγελίας για λογαριασμό άλλου??? Θα απαντήσει κάποιος ή θα το αφήσετε και αυτό έτσι και θα διαγράφεται ωραία και καλά την αγγελία μου????υπάρχει κάποια κόντρα απέναντι στο πρόσωπο μου που δεν μου δημοσιευετε την αγγελία σε ένα προϊόν που μου ανήκει πλέον???
 
Back
Top