Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Είναι και ομορφόπαιδο πανάθεμά των

Και αν σου πω....οτι δεν ημουν απο τους τυχερους να τον γνωρισω απο κοντα...τι θα μου πεις ???

Τον Ντοκτορ τον γνωρισα εδω στο φορουμ....οταν ηταν διαχειριστης... και στην πορεια μιλησαμε απο
Βαιπερ...
Ωστοσο ξερω το ηθος του...και περι τινος προκειτε !!
Για μενα αξιολογος ανθρωπος ....κατασταλαγμενος παρ'ολο τον νεαρον της ηλικιας του !!!

Εγω για ειμαι ειλικρινης....δεν νομιζω οτι θα τον ξανα δουμε στο φορουμ...
Και το λεω γιατι γνωριζω πολυ καλα τον Ντοκτορ....

ΜΙΑ πιθανοτητα υπαρχει...μονο εαν ο Γιωργος παρει πισω το ΜΠΑΝ απο μονος του !!!
 
Αναίτια δεν έχω μπανάρει ποτέ κανέναν.
Και πάντα αφήνω την πόρτα ανοιχτή για την περίπτωση παρεξήγησης η οποία μπορεί να λυθεί και να επιστρέψει το οποιοδήποτε μέλος του forum και να ανακαλέσω.
Λάθη κάνουμε όλοι.
Βρε Γιώργο όταν ο άλλος έχει 24ωρη εφημερία, είναι 24 ώρες άυπνος και του σκάει το ένα περιστατικό μετά το άλλο πολλές μ@λακίες μπορεί να συμβούν.
Πάρτο το ρημάδι το ban πίσω.

Το λες πολλές φορές αυτό για την ανοιχτή πόρτα ... είναι δυνατόν να σε παρακαλέσει ο άλλος για να τον ξεμπανάρεις αν έχει ίχνος αυτοεκτίμησης ?
Τι σου είπε δα το τόσο τρομερό που περιμένεις γραπτή μεταμέλεια από έναν άνθρωπο ?
Και εγώ σου λέω, ένας τυχαίος χρήστης σου ζητάει συγνώμη (που εγώ προσωπικά δεν θα το έκανα ποτέ) πως ξέρεις πως θα συμπεριφερθεί μετά ?

Ο γιατρός έχει δείξει ποιός είναι όλα αυτά τα χρόνια ... είναι δυνατόν τώρα να τρελάθηκε ?
Απλά επειδή ξέρω πως είναι οι 24ωρες εφημερίες, υποθέτω βάσιμα ότι ήταν μια κακή στιγμή.

Over and out.
 
Ο Γιάννης υπάρχει αλλά δεν γράφει ... δυστυχώς δεν έχω και τηλέφωνο.
Του έχω στείλει και πμ αλλά δεν απάντησε ποτέ.
Κρίμα.Δεν τον γνώρισα προσωπικά,αλλά τον εκτιμώ πολύ,από τα γραφόμενα του.
Εύχομαι να είναι καλά.
 
Κρίμα.Δεν τον γνώρισα προσωπικά,αλλά τον εκτιμώ πολύ,από τα γραφόμενα του.
Εύχομαι να είναι καλά.
Ναι Δημήτρη , μόνο που όταν έγραφε ο Μονήρης , έπαιρνε από 0 έως 3 like.... γιατί κάποιοι που δεν συμφωνούσαν με τις κοινωνικοπολιτικές του τοποθετήσεις τον είχαν αποκλείσει....
 
Ναι Δημήτρη , μόνο που όταν έγραφε ο Μονήρης , έπαιρνε από 0 έως 3 like....
Το θυμάμαι Σπύρο,όσο καιρό ειμ'εδώ.
Αξιόλογηση μέσω like κατάντησε η ζωή μας...Εγώ,ποτέ δεν τα λογάριασα.Κι ας μη μου κάνει ποτέ, κανείς.Προτιμώ να γράψει κάτι από κάτω,θετικό ή αρνητικό.Δεν με πειράζει.
Αν βλέπει,ας γράψει πάντως.
 
Ναι Δημήτρη , μόνο που όταν έγραφε ο Μονήρης , έπαιρνε από 0 έως 3 like.... γιατί κάποιοι που δεν συμφωνούσαν με τις κοινωνικοπολιτικές του τοποθετήσεις τον είχαν αποκλείσει....
Το θυμάμαι Σπύρο,όσο καιρό ειμ'εδώ.
Αξιόλογηση μέσω like κατάντησε η ζωή μας...Εγώ,ποτέ δεν τα λογάριασα.Κι ας μη μου κάνει ποτέ, κανείς.Προτιμώ να γράψει κάτι από κάτω,θετικό ή αρνητικό.Δεν με πειράζει.
Αν βλέπει,ας γράψει πάντως.
Με τον Γιάννη μπορεί να συμφωνούσες ή να διαφωνούσες, είχε όμως ξεκάθαρη σκέψη και πολύ δυνατό λόγο με φοβερή ακριβολογία.
Τα γραφόμενά του (δεν συμφωνούσα με όλα) σε έκαναν τουλάχιστον να σκέφτεσαι ... πολύ σημαντικό αυτό.
Προσωπικά στεναχωρήθηκα.
 
Το θυμάμαι Σπύρο,όσο καιρό ειμ'εδώ.
Αξιόλογηση μέσω like κατάντησε η ζωή μας...Εγώ,ποτέ δεν τα λογάριασα.Κι ας μη μου κάνει ποτέ, κανείς.Προτιμώ να γράψει κάτι από κάτω,θετικό ή αρνητικό.Δεν με πειράζει.
Αν βλέπει,ας γράψει πάντως.
Είναι πιο βαθύ , αφού προσπάθησε όσο μπορούσε να ανοίξει κάποια από τα παράθυρα του κλειστού φόρουμ , αφού νομίζω είχε καταλάβει ότι ο αληθινός κίνδυνος που ελλοχεύει σε κάθε κλειστή ομάδα , είναι η αυταρέσκεια !
 
Back
Top