Ερωτήσεις - Απορίες - Τεχνικά θέματα

Ρε παιδια εχω προβλημα με το σαιτ στο κινητο μου ενω ανεβαζα φωτο ,εβαζα smiles , κτλ τωρα δυο τρεις μερες δεν μπορω τι να κοιταξω και που ; Μου βγαζει τις επιλογες τους σαν ανενεργες με ξεθωριασμενο χρωμα !!
 
Ρε παιδια εχω προβλημα με το σαιτ στο κινητο μου ενω ανεβαζα φωτο ,εβαζα smiles , κτλ τωρα δυο τρεις μερες δεν μπορω τι να κοιταξω και που ; Μου βγαζει τις επιλογες τους σαν ανενεργες με ξεθωριασμενο χρωμα !!
Δες δεξιά στη γραμμή εργαλείων μήπως έχει πατηθεί κατά λάθος το κουμπάκι [ ] "toggle BB code" ... αν το ξαναπατήσεις πρέπει να ενεργοποιηθούν ξανά όλες οι επιλογές. Αν δεν είναι από αυτό δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να συμβαίνει. :(
IMG_20230531_104209.jpg IMG_20230531_104043.jpg
 
Καλησπέρα στη παρέα...έχω ένα θέμα όταν μπαίνω σε κάποια θέματα που συμμετέχω μου βγάζει το εξής μνμ,Not open for further replies.
Με αποτέλεσμα σε κανονική ροή όταν προσπαθώ να μπω,να Μν Μ εμφανίζει τις νέες ειδοποιήσεις..θα μπορούσε καποιος από τη διαχειρηση να με βοηθήσει;;;
 
Καλησπέρα στη παρέα...έχω ένα θέμα όταν μπαίνω σε κάποια θέματα που συμμετέχω μου βγάζει το εξής μνμ,Not open for further replies.
Με αποτέλεσμα σε κανονική ροή όταν προσπαθώ να μπω,να Μν Μ εμφανίζει τις νέες ειδοποιήσεις..θα μπορούσε καποιος από τη διαχειρηση να με βοηθήσει;;;
Μπαίνεις σε θέματα που έχουν κλειδώσει. Δεν μπορεί δηλαδή κάποιος να γράψει κάτι.
 
Μπαίνεις σε θέματα που έχουν κλειδώσει. Δεν μπορεί δηλαδή κάποιος να γράψει κάτι.
Μπαίνω Γιώργο σε θέματα που Μ βγάζει αυτό το μνμ ότι είναι κλειδωμένα δηλ κ δν μπορώ να δω τα καινούρια μνμτα...γν μπορέσω να τα δω πρέπει να μπω από το προφίλ την ενότητα θέματα που έχετε συμμετέχει...κ μετά πρέπει να προχωρήσω γν πάω στα πιο πρόσφατα...πως μπορώ να το αλλάξω;
 
Μπαίνω Γιώργο σε θέματα που Μ βγάζει αυτό το μνμ ότι είναι κλειδωμένα δηλ κ δν μπορώ να δω τα καινούρια μνμτα...γν μπορέσω να τα δω πρέπει να μπω από το προφίλ την ενότητα θέματα που έχετε συμμετέχει...κ μετά πρέπει να προχωρήσω γν πάω στα πιο πρόσφατα...πως μπορώ να το αλλάξω;
Για νέα μηνύματα χρησιμοποιείς αυτό

https://www.hunterslife.gr/forums/whats-new/posts/
 
Ότι γράφει "αρχείο", όχι.
Υπάρχουν τα ίδια θέματα που δεν γράφουν "αρχείο". Βρες τα, σε αυτά μπορείς να γράψεις κανονικά.
Απλά για παράδειγμα όταν πατάω refresh,στις νέες ειδοποιήσεις από τα θέματα που ανέβασα δν Μ βγάζει τπτ.κνπρεπει να τα κάνω search γν μπορέσω να τα βρω κ να γράψω..ενώ κάποια άλλα όπως πχ το τρυγόνι Μ τα ανανεώνει κανονικά...
 
όταν κάνεις refresh από το πρόγραμμα περιήγησης δεν σου βγάζει τα νέα θέματα
1686127463857.png

Για να δεις τα νέα θέματα πρέπει να κάνεις αυτό
1686127473827.png

Δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς εννοείς με το """""όταν πατάω refresh, στις νέες ειδοποιήσεις από τα θέματα που ανέβασα""""
Άλλο οι δημοσιεύσεις και άλλο οι ειδοποιήσεις.
 
Στους επαγγελματίες μπήκα να γράψω στον Αγάπιο με τα μποτάκια και βλεπω οτι το θεμα ειναι κλειστό,οπως και σε άλλους επαγγελματίες .
Η ενότητα επαγγελματίες είναι χορηγούμενη και ξεκλειδώνει με χορηγία του επαγγελματία.
 
Back
Top