Ερμάρια φύλαξης όπλων - Οπλοκιβώτια

Ήρθε η ώρα για οπλοβαστο ασφαλείας ( και πολλή που άργησα).
Για 5 όπλα και έχω καταλήξει μεταξύ των παρακάτω δύο, με επικρατέστερο τον Arregui. View attachment 86019View attachment 86020
Μια φιλική συμβουλή, από όσα όπλα έχεις πάρε τουλάχιστον για +3 όπλα αν σε περνει ο χώρος.
 
Last edited:
https://www.skroutz.gr/s/26775261/S...T.html?product_id=110955334&sponsored=listing
και ενα αλλο ...ωραίο και φθηνό ...μηπως το εχει καποιος ?
Φίλε εγώ πρόσφατα πήρα ένα από Την ΛΕΩΝ ΕΛΛΑΣ ... Σε πολύ καλή τιμή έχει μεγάλη ποικιλία να ρίξεις μια ματιά... Και μιλάμε για ποιότητα . Μου το πρότεινε φίλος και όταν πήγα από το μαγαζί έπαθα πλάκα ....
 
Αυτό που λέει ο φίλος chevy z71 είναι πολύ σημαντικό. Μιλάω ως παθών. Πήρα οπλοκιβωτιο των 450€ στο οποίο η sx3 με 71 εκ. με τα έσω έξω τσοκάκια ( +2cm) δεν χωράει. Οριακά αλλά δεν χωράει. Κι άμα μπεις στο σκεπτικό, αποσυναρμολογώ και βάζω χώρια κοντάκι,κάννη, μια θα πέσει η κάννη, μία το κοντάκι και να οι ζημίες. Το εσωτερικό ντουλαπάκι κλέβει πολύ ύψος. Ωφέλιμο μεν αλλά... κλέβει ύψος.
 
Γιατί όχι, θα υπάρχουν για να συγκρίνει οποίος ενδιαφέρεται.
Μακάρι αλλα δεν το βλεπω
Μέχρι πριν λίγα χρόνια έκαναν πραγματικά προσφορές την τελευταία μέρα και σε ρουχισμο και σε μποτάκια και σε διάφορα είδη . Αυτό όμως από ότι έχω δει έχει σταματήσει πια.
 
Back
Top