Επιλογή κατάλληλου choke (τσοκ)

με τα φυσιγγια της federal με flight control πώς συμπεριφερεται το kicks full

Δε ριχνουμε flight control με φρενατα τσοκ καπιοι ριχνουν μια φορα θαγινει η στραβη
Νομίζω ότι η federal πλεων τροποποιησε τον συγκεντρωτηρα ώστε να μπορούν να βληθούν από όλα τα τσοκ?ισχύει?και αν ναι γνωρίζει κανείς ποια είναι αυτά τα φυσιγγια?
 
Νομίζω ότι η federal πλεων τροποποιησε τον συγκεντρωτηρα ώστε να μπορούν να βληθούν από όλα τα τσοκ?ισχύει?και αν ναι γνωρίζει κανείς ποια είναι αυτά τα φυσιγγια?
Φιλε τωρα μιλας για ενα φυσιγηινπου κανει τη δουλεια το φρενατου τσοκ κατα καπιο βαθμο! Εχω ακουσει για την τροποπιηση αυτη αλλα την εκανε γτ οι αμερικανοι ειναι ολιγον dumb
 
Νομίζω ότι η federal πλεων τροποποιησε τον συγκεντρωτηρα ώστε να μπορούν να βληθούν από όλα τα τσοκ?ισχύει?και αν ναι γνωρίζει κανείς ποια είναι αυτά τα φυσιγγια?
Σου έχω στείλει μήνυμα δεν ξέρω αν το είδες!!!!
Ίσως εκεί βρείς kick's!!!
 
Οποτε...μη ριχνεις federall, υπηρχουν τοσα και τοσα φυσιγγια για ολα τα θυραματα
Και αν κάποια στιγμή βγάλει και άλλη εταιρία φυσιγγίων έναν αντίστοιχο συγκεντρωτηρα,τι θα γίνει?θα τα αποριψουμε και αυτά?αξίζει να απορρίπτω φυσιγγια( αρκετά ποιοτικά) για το τσοκ?
Ισχύει για όλα τα τσοκ φρενου?
 
Και αν κάποια στιγμή βγάλει και άλλη εταιρία φυσιγγίων έναν αντίστοιχο συγκεντρωτηρα,τι θα γίνει?θα τα αποριψουμε και αυτά?αξίζει να απορρίπτω φυσιγγια( αρκετά ποιοτικά) για το τσοκ?
Ισχύει για όλα τα τσοκ φρενου?
Έχουν βγάλει πολλές εταιρίες τέτοιο συγκεντρωτηρα που εγώ έχω ρίξει δεκάδες φυσίγγια και με κικς και με ανακοντα.Τα αμερικανικα δεν τα έχω δοκιμάσει.
 
Φιλε τωρα μιλας για ενα φυσιγηινπου κανει τη δουλεια το φρενατου τσοκ κατα καπιο βαθμο! Εχω ακουσει για την τροποπιηση αυτη αλλα την εκανε γτ οι αμερικανοι ειναι ολιγον dumb
Οποτε?
Οποτε ακυρωνετε η ιδιοτητα του συγγεντρωτηρα με φρενατο τσοκ συν τον κυνδινο
 
Και αν κάποια στιγμή βγάλει και άλλη εταιρία φυσιγγίων έναν αντίστοιχο συγκεντρωτηρα,τι θα γίνει?θα τα αποριψουμε και αυτά?αξίζει να απορρίπτω φυσιγγια( αρκετά ποιοτικά) για το τσοκ?
Ισχύει για όλα τα τσοκ φρενου?
Το αν αξιζει εσυ θα το κρινεις...εγω δεν εχω προβλημα που δεν ριχνω τετοια φυσιγγια...
Ρε παιδιά εγώ χρησιμοποιώ nsi χωρίς πρόβλημα με κικς.
Ηλια δεν λεμε για τον αποσπωμενο πατο αλλα για τον flight control που εχουν τα federall
 
Back
Top