Επαναληπτική καραμπίνα

Περιοχή
Καλάβρυτα ή Βερολίνο
Όνομα
Theodoros
....
Δυστυχώς η Freedom Group έκανε την δουλειά της για γρήγορο κέρδος και σχεδόν βούλιαξε την Ρεμινγκτον.
....
... και βούλιαξε την Ρεμινγκτον
...
Εχω την ελπίδα , και το λέω ειλικρινά, ότι με την καινούργια ιδιοκτησία τα πράγματα θα πάνε εκεί που πρέπει να είναι.
...
Επειδή παρακολουθούσα τα τελευταία 3-4 χρόνια την εξέλιξη της Ρεμινγκτον και τα πρόσωπα που ήσαν εμπλεγμένα σε αυτήν, δεν είμαι και τοσο σίγουρος πως η Roundhill Group LLC, ο Richmond Italia, ο Scott Sura και ο τελευταίος CEO της Ρεμινγκτον, ο Ken D'Arcy, ο οποίος είναι ακόμα στο board της Ρεμινγκτον, έχουν άλλους στόχους από οποιουσδήποτε άλλους χρηματοδότες: a quick and profitable exit.
Δες και το post-574874

Ελπίζω να κάνω λάθος.

Περιοχή
Perth Western Australia/Kavos Corfu
Όνομα
Μαριος
... και βούλιαξε την Ρεμινγκτον

Επειδή παρακολουθούσα τα τελευταία 3-4 χρόνια την εξέλιξη της Ρεμινγκτον και τα πρόσωπα που ήσαν εμπλεγμένα σε αυτήν, δεν είμαι και τοσο σίγουρος πως η Roundhill Group LLC, ο Richmond Italia, ο Scott Sura και ο τελευταίος CEO της Ρεμινγκτον, ο Ken D'Arcy, ο οποίος είναι ακόμα στο board της Ρεμινγκτον, έχουν άλλους στόχους από οποιουσδήποτε άλλους χρηματοδότες: a quick and profitable exit.
Δες και το post-574874

Ελπίζω να κάνω λάθος.
Άμα πάνε έτσι...θα βάλουν οριστικό τέλος.
Το πρόβλημα που έχουν (και ίσως τώρα είμαι η τελευταία ελπίδα να το λύσουν) είναι ότι έχουν χάσει την εμπιστοσύνη της αμερικάνικης αγοράς.