Επαναληπτική καραμπίνα

Περιοχή
Καλάβρυτα ή Βερολίνο
Όνομα
Theodoros
....
Δυστυχώς η Freedom Group έκανε την δουλειά της για γρήγορο κέρδος και σχεδόν βούλιαξε την Ρεμινγκτον.
....
... και βούλιαξε την Ρεμινγκτον
...
Εχω την ελπίδα , και το λέω ειλικρινά, ότι με την καινούργια ιδιοκτησία τα πράγματα θα πάνε εκεί που πρέπει να είναι.
...
Επειδή παρακολουθούσα τα τελευταία 3-4 χρόνια την εξέλιξη της Ρεμινγκτον και τα πρόσωπα που ήσαν εμπλεγμένα σε αυτήν, δεν είμαι και τοσο σίγουρος πως η Roundhill Group LLC, ο Richmond Italia, ο Scott Sura και ο τελευταίος CEO της Ρεμινγκτον, ο Ken D'Arcy, ο οποίος είναι ακόμα στο board της Ρεμινγκτον, έχουν άλλους στόχους από οποιουσδήποτε άλλους χρηματοδότες: a quick and profitable exit.
Δες και το post-574874

Ελπίζω να κάνω λάθος.

Περιοχή
Perth Western Australia/Kavos Corfu
Όνομα
Μαριος
... και βούλιαξε την Ρεμινγκτον

Επειδή παρακολουθούσα τα τελευταία 3-4 χρόνια την εξέλιξη της Ρεμινγκτον και τα πρόσωπα που ήσαν εμπλεγμένα σε αυτήν, δεν είμαι και τοσο σίγουρος πως η Roundhill Group LLC, ο Richmond Italia, ο Scott Sura και ο τελευταίος CEO της Ρεμινγκτον, ο Ken D'Arcy, ο οποίος είναι ακόμα στο board της Ρεμινγκτον, έχουν άλλους στόχους από οποιουσδήποτε άλλους χρηματοδότες: a quick and profitable exit.
Δες και το post-574874

Ελπίζω να κάνω λάθος.
Άμα πάνε έτσι...θα βάλουν οριστικό τέλος.
Το πρόβλημα που έχουν (και ίσως τώρα είμαι η τελευταία ελπίδα να το λύσουν) είναι ότι έχουν χάσει την εμπιστοσύνη της αμερικάνικης αγοράς.

Όνομα
Mossberg bob
Καλησπέρα και πάλι μου εκανε εντύπωση και το Winchester sxp defender, το οποίο έχει και ο Μάριος ακούω γνώμες και άποψη για αυτό το όπλο και διάφορες με το Μοσμπερκ ευχαριστώ καλές βολές παίδες