Επαγγελματική αλληλοβοήθεια

Μάγκες θέλω την βοήθεια των πιο έμπειρων. Φέτος θέλω να αγοράσω για το κυνήγι ένα ζευγάρι μπότες, ένα ζευγάρι μπότες στήθους και ένα σιτκα μπουφάν. Πώς το φέρνω στη γυναίκα μου; hippo
Αν δεν υπάρχει " μαύρο χρήμα" καλύτερα να το ξανά σκεφτείς 🤣
 
Κύριε Νίκο πρέπει
Καπως ετσι....χαλασαμε και την ''πιατσα''.....
Οι παλιοι ελεγαν...Αντρας ειμαι και το κεφι μου θα κανω....και θα πω και μια κουβεντα παραπανω !!! ;) :)
Να φτιάξουμε διαδικτυακό τμήμα. Εσύ θα μας μιλήσεις για την ευθεία οδό και εγώ για τις "πλαγιές ". Τα παιδιά δεν ξέρουν 🤣 guest Star ο Dimitris F ( χωρίς συνεργό δεν γίνεται τίποτα)
 
Φιλε...κανε κρατει.....Εκτροχιαστηκες....μην λες πραγματα που δεν θα εκανες...και ουτε τα πιστευεις !!! :cool:
Δεν έχω τέτοια προβλήματα Νίκο ... αν θέλω να αγοράσω κάτι το αγοράζω.
Η Νικόλ είναι άρχοντας.
Μόλις αγόρασα το Pinewood μου είπε, να και ένα ωραίο παντελόνι.
Να αγοράσεις και δεύτερο που μου πηγαίνεις για κυνήγι με τα ξεσκισμένα.
Τι θα λένε οι άλλοι για εσένα ?
.sarcastic.
 
Last edited:
Δεν έχω τέτοια προβλήματα Νίκο ... αν θέλω να αγοράσω κάτι το αγοράζω.
Η Νικόλ είναι άρχοντας.
Μόλις αγόρασα το Pinewood μου είπε, να και ένα ωραίο παντελόνι.
Να αγοράσεις και δεύτερο που μου πηγαίνεις για κυνήγι με τα ξεσκισμένα.
.sarcastic.

View attachment 76226
Εγώ λέω... Πάω να πάρω ότι γουστάρω, έχεις κάνεις αντίρρηση?Με κοιτάνε και οι δύο γάτες με απορία και φεύγω!
 
Δεν έχω τέτοια προβλήματα Νίκο ... αν θέλω να αγοράσω κάτι το αγοράζω.
Η Νικόλ είναι άρχοντας.
Μόλις αγόρασα το Pinewood μου είπε, να και ένα ωραίο παντελόνι.
Να αγοράσεις και δεύτερο που μου πηγαίνεις για κυνήγι με τα ξεσκισμένα.
.sarcastic.

View attachment 76226

Εμ'...γι'αυτο στα εχωσα....Δεν μπορω να ακουω τετοια απο σενα ουτε για αστειο φιλε !!! :cool:
 
Μάγκες θέλω την βοήθεια των πιο έμπειρων. Φέτος θέλω να αγοράσω για το κυνήγι ένα ζευγάρι μπότες, ένα ζευγάρι μπότες στήθους και ένα σιτκα μπουφάν. Πώς το φέρνω στη γυναίκα μου; hippo
Τα αγοραζεις ξεχωριστα,ενα ενα...

Σεπτεμβριο αγοραζεις τις μποτες στηθους,μαζι με ενα φορεματακι καλοκαιρινο...Ετσι και αλλιως,ζεστη εχει ακομα...."Αγαπη μου,μας πηρα απο 1 δωρο..."


Οκτωβριο με Νοεμβριο,αγοραζεις τις μποτες αφου αρχιζει η χειμερινη σεζον και μαζι αγοραζεις ενα ζευγαρι γυναικεια χειμερινα παππουτσια..."Αγαπη μου,μας πηρα απο 1 δωρο..."

Δεκεμβριο,με τα πιο χοντρα κρυα,αγοραζεις το σιτκα και μαζι αγοραζεις ενα καλο γυναικειο μπουφαν,καταλληλο για casual εξοδους..."Αγαπη μου,μας πηρα απο 1 δωρο..."

Θα ξεφραγκιαστεις λιγο,αλλα θα γλιτωσεις την κρεβατομουρμουρα...
Εγω θα στα λεω???Παιξε μπαλιτσα αρχοντα...
 
Χαλατε την πιατσα ρε παιδια
Τι κολπα ειναι αυτα;

Οπως τα λεει ο κυρ Νικος ειναι

Εφοσον τα λεφτα για μια αγορα δεν θα στερησουν φαι απο τα παιδια και την γυναικα σου οτι θελεις το αγοραζεις
Ουτε κολπα ουτε καλοπιασματα

Και ο αντρας και η γυναικα εννοειται

Εαν θα αγορασεις κατι και δεν θα εχεις μετα να βαλεις φαι σπιτι σου τοτε δεν πρεπει να σκας πως θα το παρει η γυναικα αλλα για το τι δεν παει καλα με εσενα

Βασιλη αγορασε οτι θες
Αν ολα μαζι ειναι προβλημα παρτα ενα ενα
Ενα δωρο στην γυναικα μας ειναι καλο και βοηθα, οχι στην μουρμουρα αλλα στην ποιοτητα της σχεσης

Οποταν ενα δωρο κανε της ανεξαρτητα αν θα παρεις αυτα που γουσταρεις
Αυτο που θες για σενα παρτο χωρις υπεκφυγες
Αλλο το ενα αλλο το αλλο
 
Μάγκες θέλω την βοήθεια των πιο έμπειρων. Φέτος θέλω να αγοράσω για το κυνήγι ένα ζευγάρι μπότες, ένα ζευγάρι μπότες στήθους και ένα σιτκα μπουφάν. Πώς το φέρνω στη γυναίκα μου; hippo
Οταν τα παρουσιάσεις πές ότι με αυτά σε βολεύει να πλένεις τα πιάτα κ να σιδερώνεις από τώρα κ για 1 χρόνο.
 
Μάγκες θέλω την βοήθεια των πιο έμπειρων. Φέτος θέλω να αγοράσω για το κυνήγι ένα ζευγάρι μπότες, ένα ζευγάρι μπότες στήθους και ένα σιτκα μπουφάν. Πώς το φέρνω στη γυναίκα μου; hippo
Βασίλη... πως θα τα παρουσιάσεις λίγο πολύ πήρες απαντήσεις .. τώρα ανάλογα με την αντίδραση τις αγοράς.. πρέπει να σκεφτείς ..
την απάντηση που θα δώσεις όταν σε ρωτήσει που θα τα χρειάζεσαι ... σε τι είδος κυνήγι :D
 
Μάγκες θέλω την βοήθεια των πιο έμπειρων. Φέτος θέλω να αγοράσω για το κυνήγι ένα ζευγάρι μπότες, ένα ζευγάρι μπότες στήθους και ένα σιτκα μπουφάν. Πώς το φέρνω στη γυναίκα μου; hippo
Απλο.
Στα εκανε δωρο ο αδερφος σου.
Και αυτος ας ¨καθαρισει¨ με τη γυναικα του.
 
Απλο.
Στα εκανε δωρο ο αδερφος σου.
Και αυτος ας ¨καθαρισει¨ με τη γυναικα του.
Την γαμησε ο καημενος ο Μανος
Του ανοιξες τα ματια τωρα
Ειναι και διδυμοι
Δεν του τα εκανε δωρο
Ο Μανος τα αγορασε
Του εκλεψε τους κωδικους της καρτας .sarcastic.
 
Back
Top