Επαγγελματίες - θετικές & αρνητικές εμπειρίες

εμενα απο την αλλη αγορασα ενα berreta paralero πλαγιοκανο με 4500 ευρα το χρησιμοποιουσα μονο σε κηνηγη περδικας και μετα το κηνηγη παντα καθαρισμα και στον οπλοβαστο με αμπουλες να τραβαει την υγρασια και σε 1,5 χρονια μεσα στα σκαλησματα στη μανα ειναι γεματο σκουριες...
απο ετερια βεβεα ουτε φωνη ουτε ακροαση
 
εμενα απο την αλλη αγορασα ενα berreta paralero πλαγιοκανο με 4500 ευρα το χρησιμοποιουσα μονο σε κηνηγη περδικας και μετα το κηνηγη παντα καθαρισμα και στον οπλοβαστο με αμπουλες να τραβαει την υγρασια και σε 1,5 χρονια μεσα στα σκαλησματα στη μανα ειναι γεματο σκουριες...
απο ετερια βεβεα ουτε φωνη ουτε ακροαση
Κουλό !!!!
Μπορείς να τραβήξεις φωτό ?
 
ok απο αυριο..
παντος ο γιαλιτακης που το ειδε εχει μαγαζι στο ηρακλειο μου ειπε οτι ειναι αροστο μεταλο και οτι και να κανω τη σκουρια την ξερναει..
Τι να σου πω ? δεν έχω ακούσει για άρρωστα μέταλλα ούτε ότι ξερνάνε σκουριά.
Το όπλο λιπαινόταν σωστά να υποθέσω ...
Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει και πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο ....
 
Ευχαριστώ πολύ τον κύριο Αλαγιαννη από την Μυτιλήνη για την τέλεια εξυπηρέτηση σε φυσίγγια που πήρα, καθώς και για το δώρο που έκανε στον γιο μου που βγάζει πρώτη φορά άδεια!
 
Ευχαριστώ πολύ τον κύριο Αλαγιαννη από την Μυτιλήνη για την τέλεια εξυπηρέτηση σε φυσίγγια που πήρα, καθώς και για το δώρο που έκανε στον γιο μου που βγάζει πρώτη φορά άδεια!
Μπράβο του, σέβεται τους πελάτες του.
 
Ευχαριστώ πολύ τον κύριο Αλαγιαννη από την Μυτιλήνη για την τέλεια εξυπηρέτηση σε φυσίγγια που πήρα, καθώς και για το δώρο που έκανε στον γιο μου που βγάζει πρώτη φορά άδεια!
Ναι, το είχα γράψει πρόσφατα από τη δική μου εμπειρία, άψογος ο Μιχάλης!
 
Δεν μου είπε να τον διαφημίσω, δεν του είπα πως θα το κάνω.......

Όμως το θεωρώ χρέος μου έπειτα από αυτή την συμπεριφορά κ γνωρίζοντας καλά τι επικρατεί σε αυτόν τον χώρο με κάποιους που προσπαθουν να βγάλουν από την μυγα ξυγκι κ οχι μονο....

Ο λόγος για τον Αλαγιαννη.....
Τον πηρα τηλ για φυσίγγια( εκεί είμαι αχόρταγος, ω ρε πείνααααα😁) τις μέρες του 15 Αυγουστου..
Του λέω ΔΕΝ τα βιάζομαι καθόλου ΟΠΟΤΕ θες τα στέλνεις με μεταφορική μιας κ εκείνες τις μέρες ήταν κλειστές....

Το θεώρησε καλό να μου τα στείλει με acs χωρίς να πληρωσω μεταφορικά...
Και μου εκανε κ δώρο 20 σαλαγκιές παροτι επέμενα να μου τις χρεώσει.....

Μιχάλη σε ευχαριστώ πολυ κ δημοσίως.....
 
και εγώ δυο φορες που παραγγειλα από τον Αλαγιαννη απο 12 κουτια φυσίγγια απολυτα ευχαριστημένος. αυτο που ξεχώρισε περισσότερο ήταν οτι σε παλιο στοκ φυσιγγίων τις τιμές τις άφησε ως εχει και δεν τις ανέβασε όπως κάνουν οι περισσότεροι.
 
Δεν μου είπε να τον διαφημίσω, δεν του είπα πως θα το κάνω.......

Όμως το θεωρώ χρέος μου έπειτα από αυτή την συμπεριφορά κ γνωρίζοντας καλά τι επικρατεί σε αυτόν τον χώρο με κάποιους που προσπαθουν να βγάλουν από την μυγα ξυγκι κ οχι μονο....

Ο λόγος για τον Αλαγιαννη.....
Τον πηρα τηλ για φυσίγγια( εκεί είμαι αχόρταγος, ω ρε πείνααααα😁) τις μέρες του 15 Αυγουστου..
Του λέω ΔΕΝ τα βιάζομαι καθόλου ΟΠΟΤΕ θες τα στέλνεις με μεταφορική μιας κ εκείνες τις μέρες ήταν κλειστές....

Το θεώρησε καλό να μου τα στείλει με acs χωρίς να πληρωσω μεταφορικά...
Και μου εκανε κ δώρο 20 σαλαγκιές παροτι επέμενα να μου τις χρεώσει.....

Μιχάλη σε ευχαριστώ πολυ κ δημοσίως.....
Παικτουρας μεγάλος!
 
Δεν μου είπε να τον διαφημίσω, δεν του είπα πως θα το κάνω.......

Όμως το θεωρώ χρέος μου έπειτα από αυτή την συμπεριφορά κ γνωρίζοντας καλά τι επικρατεί σε αυτόν τον χώρο με κάποιους που προσπαθουν να βγάλουν από την μυγα ξυγκι κ οχι μονο....

Ο λόγος για τον Αλαγιαννη.....
Τον πηρα τηλ για φυσίγγια( εκεί είμαι αχόρταγος, ω ρε πείνααααα😁) τις μέρες του 15 Αυγουστου..
Του λέω ΔΕΝ τα βιάζομαι καθόλου ΟΠΟΤΕ θες τα στέλνεις με μεταφορική μιας κ εκείνες τις μέρες ήταν κλειστές....

Το θεώρησε καλό να μου τα στείλει με acs χωρίς να πληρωσω μεταφορικά...
Και μου εκανε κ δώρο 20 σαλαγκιές παροτι επέμενα να μου τις χρεώσει.....

Μιχάλη σε ευχαριστώ πολυ κ δημοσίως.....
Εξερετικος και εμείς που παραγκηλαμε το ίδιο έπραξε χιλια μπραβο
 
Δεν μου είπε να τον διαφημίσω, δεν του είπα πως θα το κάνω.......

Όμως το θεωρώ χρέος μου έπειτα από αυτή την συμπεριφορά κ γνωρίζοντας καλά τι επικρατεί σε αυτόν τον χώρο με κάποιους που προσπαθουν να βγάλουν από την μυγα ξυγκι κ οχι μονο....

Ο λόγος για τον Αλαγιαννη.....
Τον πηρα τηλ για φυσίγγια( εκεί είμαι αχόρταγος, ω ρε πείνααααα😁) τις μέρες του 15 Αυγουστου..
Του λέω ΔΕΝ τα βιάζομαι καθόλου ΟΠΟΤΕ θες τα στέλνεις με μεταφορική μιας κ εκείνες τις μέρες ήταν κλειστές....

Το θεώρησε καλό να μου τα στείλει με acs χωρίς να πληρωσω μεταφορικά...
Και μου εκανε κ δώρο 20 σαλαγκιές παροτι επέμενα να μου τις χρεώσει.....

Μιχάλη σε ευχαριστώ πολυ κ δημοσίως.....
Μπραβο του, τετοιους ανθρωπους πρεπει να τους στηριζουμε, και θα τον προτιμησω σε σχεση με καποιον που ειναι σχεδον διπλα μου και πηγα περυσι να παρω τα eley και μου ειπε 2 ευρω το κουτι πανω λογω ανατημισεων ενω η beretta ειχε σταματησει να τα εισαγει,15 χρονια πελατης του ημουν, ουτε που θα με ξαναδει
 
Μπραβο του, τετοιους ανθρωπους πρεπει να τους στηριζουμε, και θα τον προτιμησω σε σχεση με καποιον που ειναι σχεδον διπλα μου και πηγα περυσι να παρω τα eley και μου ειπε 2 ευρω το κουτι πανω λογω ανατημισεων ενω η beretta ειχε σταματησει να τα εισαγει,15 χρονια πελατης του ημουν, ουτε που θα με ξαναδει
ετσι θελει,φευγααααα!!!!
 
Εγώ πηρα τον Αλλαγιάννη τηλ πριν τον δεκαπενταύγουστο να παραγγείλω τρείς κούτες φυσίγγια... κανονίσαμε τιμή και πως όταν τα συγκεντρώσει θα με πάρει τηλ να του βάλω τα χρήματα για να τα στείλει με μεταφορική....μου είπε θα με καλέσει σε δύο μέρες ...δεν πήρε ποτέ τηλ ..έχω πάρει τρία τηλεφωνα εγω και δεν το σηκώνουν....... Δεν ξαναασχολούμαι με τον κύριο.....
 
Back
Top