Επαγγελματίες - θετικές & αρνητικές εμπειρίες

Γιατί έτσι;
Κωστα προσωπικη εμπειρια
1. Δεν μου απαντησαν ποτε σε μειλ που εστειλα με τα στοιχεια του οπλου μου για να μη νομιζουν απλα μαλακιζομαι.
2. Στο σαιτ τους γραφουν προκλητικα και ξεκαθαρα οτι απο τη στιγμη που αγορασες γινεσαι πελατης του οπλουργου σου. Λες και το αγορασα απο τον οπλουργο μου.
3. Δεν εβγαλα ακρη ποτε πως θα βρω ανταλλακτικα. Ουτε καν το σχεδιαγραμμα δεν υπαρχει.

Αντιθετα μια φορα που χρειαστηκα κατι για την 870, μιλουσα μεσω μειλ με τον οπλουργο του εργοστασιου και με συμβουλευε. Αυτο γινοταν 3 μερες. Εφτιαχνα, δοκιμαζα και ξανα μανα. Και παντα με τον ιδιο ανθρωπο.
 
Όταν πήρα την καραμπίνα μπαίνω στο site της Beretta να ενεργοποιήσω την εγγύηση. Είχε ανακοίνωση ότι το site είναι υπό εργασίες και ενδέχεται να υπάρχουν κάποια τεχνικά προβλήματα. Προσπάθησα πολλές φορές για 2 3 μέρες μέχρι που πήρα τηλέφωνο. Μου λέει ο υπάλληλος για τις εργασίες στο site και να προσπαθήσω σε καμιά εβδομάδα πάλι. 2 εβδομάδες αργότερα και με την προθεσμία ενεργοποίησης να τελειώνει παίρνω ξανά τηλέφωνο με το πρόβλημα να συνεχίζεται και την ενεργοποίησαν αυτοί . Τους έστειλα όλα τα στοιχεία και χαρτιά με email και απάντησαν αμέσως. Με πήραν τηλέφωνο μετά από λίγο να μου επιβεβαιώσουν την ενεργοποίηση ζητώντας και συγνώμη για την ταλαιπωρία. Πολύ ευγενικοί υπάλληλοι.
 
Η benelli γι'αυτό σου πουλάει απροβληματιστα όπλα ,για να μην επικοινωνούν συνέχεια πελάτες με θέματα.Μονο κάτι αργοσχολοι που θέλουν να τα μαθαινουν όλα ,τους στέλνουν συνέχεια mail και τους τα πρηζουν . .sarcastic.
 
Last edited:
Η benelli γι'αυτό σου πουλάει απροβληματιστα όπλα ,για να μην επικοινωνούν συνέχεια πελάτες με θέματα.Μονο κάτι αργοσχολοι που θέλουν να να μαθαινουν όλα ,τους στέλνουν συνέχεια mail και τους τα πρηζουν . .sarcastic.
Μη λέμε ονόματα.
Ο Λούκα το κορμί τι να κάνει άραγε.
 
Ήπιε το εσπρεσακι του και είπε να γράψει στα αρχιδια του τα μέιλ του
οταν ο αλλος εχει το θρασος και στελνει μειλ στην benelli οτι η μοντιφα με την καννη απο ρεμ δεν του πεταει το φυσιγγι η του τρωει τον εξωλκεα εσυ περιμενεις καποια καλυτερη αντιμετωπιση? Κωστα στο λεω ξεκαθαρα μας θεωρουν χαζους γιαυτο δεν απαντανε στα μειλ
 
οταν ο αλλος εχει το θρασος και στελνει μειλ στην benelli οτι η μοντιφα με την καννη απο ρεμ δεν του πεταει το φυσιγγι η του τρωει τον εξωλκεα εσυ περιμενεις καποια καλυτερη αντιμετωπιση? Κωστα στο λεω ξεκαθαρα μας θεωρουν χαζους γιαυτο δεν απαντανε στα μειλ
Πω πω φίλε γελάω ακόμα. Πότε έγινε αυτό; Είναι απλά κορυφαίο!!
 
Δοκίμασε την εδώ. ΜΕΤΠΛΑΣΤ. Είναι νομίζω καλοί
Καλοι ειναι μωρε απλα και αυτοι εντολες περνουν και γιαυτο ειχα στηλει τοτε email γοατι ειχα παραγγειλει ενα δικαννο ειχα δωσει προκαταβολη και μου ανεβασαν την τελικη τιμη... Ακομα δεν εχει απαντησει κανεις
 
Καλοι ειναι μωρε απλα και αυτοι εντολες περνουν και γιαυτο ειχα στηλει τοτε email γοατι ειχα παραγγειλει ενα δικαννο ειχα δωσει προκαταβολη και μου ανεβασαν την τελικη τιμη... Ακομα δεν εχει απαντησει κανεις
τι ηταν χρηματιστηριακό προιον?
 
πριν λιγες ωρες ηρθε αυτό στα spam μου. μαλλον του πήραν την βάση και στελνουν mail και οποιος τσιμπήσει τσίμπησε
στο εν λόγο καταστημα δεν εχω βαλει καρτα ποτέ μιας και είναι πάνω στην διαδρομή μου, συνηθως βαζω μια παραγγελία και περνάω και την παίρνω. Δεν ξέρω εαν την καρτα την βαζεις σε περιβάλλον τραπεζας αλλα καλό ειναι όποιος εχει βαλει να προσέξει λίγο μιας και από ότι καταλαβαίνω η βάση του είναι στον αέρα...
αυτά...
 

Attachments

  • New Bitmap Image (3).jpg
    New Bitmap Image (3).jpg
    91,9 KB · Προβολές: 109
πριν λιγες ωρες ηρθε αυτό στα spam μου. μαλλον του πήραν την βάση και στελνουν mail και οποιος τσιμπήσει τσίμπησε
στο εν λόγο καταστημα δεν εχω βαλει καρτα ποτέ μιας και είναι πάνω στην διαδρομή μου, συνηθως βαζω μια παραγγελία και περνάω και την παίρνω. Δεν ξέρω εαν την καρτα την βαζεις σε περιβάλλον τραπεζας αλλα καλό ειναι όποιος εχει βαλει να προσέξει λίγο μιας και από ότι καταλαβαίνω η βάση του είναι στον αέρα...
αυτά...
Παρομοια email ηρθαν πριν 2-3 μερες,και σε μενα για καρασαββιδη-hobbi...ζητουν download καποιο "αρχειο"?? και μαζι στελνουν κι ενα κωδικο να περασουμε....διαγραφη κατευθειαν και αλλαγη κωδικου email.Μετα την αλλαγη κωδικου και μεχρι κι αυτη τη στιγμη δεν ξαναελαβα τετοιου ειδους email....ειχα λαβει καμμια 10ρια...
 
Last edited:
Back
Top