Δράμια - Μονόβολα

Μηπως γεμηζεις με ογκομετρικα μονο ;; Αν ναι κανεις μεγαλο λαθος !! Στα δραμια ιδιως πρεπει να ζυγηζεις ακριβως με ζυγαρια ακρηβιας !!
αν αναφερεσαι σε μενα με λαναρα απλη και ζυγισμα ενα ενα καικαθε μπιλια χωριστα πρωτα κ αι μετα συνολο,οσο για την πυριτιδα σε 2 διαφορετικες ζυγαριες ταυτοχρονα με μηδενισμενα τασακια για επαληθευση ασφαλεια και ψυχαναγκασμο,ζυγιζω μεχρι και το μπαφερ,κουραστικο πολυ αλλα με ευχαριστει,επισης με βολευει να ανεβαινω πυριτιδα ανα 0,032 δηλαδη 0,03 χονδρικα απο 0,048 χονδρικα 0,05.franfort arsenal hornady kai ds26 τρεις εχω,πειραματιζομαι μονο με δραμια και δεν εχω σχεση με σκαγια.θελω να παγιωσω 8βολο 10βολο αι 12βολο και μεχρι εκει.να με καλυπτει καλυτερα απο τα εμπορικα συγκεντρωση κατανομη διατρηση ταχυτητα ασφαλεια.να κανω 50 καθε χρονο και τελος.αν σταθεροποιησω το 8βολο 9,4 μεκαθε σφαιριδιο 4,75γρ σε μαγκνουμ θα στηνω μονο αυτο και τιποτα αλλο για αυτο και σε ρωτησα.δοκιμασμενα απο 8β και 10β 9,1,το 8βολο 9,4 εχει καλυτερη συγκεντρωση κατανομη και ζημια σε δοκιμες και στο πεδιο σε θηραμα.
 
Τα potenza της lambro τα έριξε κανένας φέτος? Δεν είναι και φθηνά!
ανοιγουν πολυ,συγκριτικα με τα 8βολα σεμι σε γκρι χρωμα και μπλε μαγκνουμ 8βολα Α.Τ καμμια σχεση σε συγκεντρωση,και το μπαφερ απο τα λαμπρο εντονο,μου ηρθε στο προσωπο πιο πολυ και απο αλευρι.δυνατα ειναι αλλα ενας που ειδα πως τα μετρησε στο youtube με τιποτα δε βγαλανε τα 470 που λενε.αναφερομαι στο καλυτερο της σειρασ,το γαλαζιο 8βολο με 9,1
 
Back
Top