"Δισκοπάθεια"

στην δική μου την οπτική , το να ξέρω ακριβώς ποιά είναι η θέση μου στον χωροχρόνο ( τι είπα ο φούστης ......χεχεχεχε ) λέγεται ρεαλισμός....... ;) ;) ;)
Ρίχνεις μια χαρά Γιωργαρε, και το πιο σημαντικό από όλα είναι ότι αυτές της λίγες φορές που έχουμε ρίξει μαζί πάντα έριχνες για να βελτιωθεις και να γουστάρεις, ποτέ δεν σε είδα να ρίχνεις για το σκορ. Ας μην σχολιάσω της αντοχές σου, εγω εάν ρίξω της πουλες που σε είδα να ρίχνεις θα ανέβαζα πυρετό παρόλο που είμαι 43 και μου ρίχνεις 5-6 χρονάκια.my man.
 
Last edited:
Ρίχνεις μια χαρά Γιωργαρε, και το πιο σημαντικό από όλα είναι ότι αυτές της λίγες φορές που έχουμε ρίξει μαζί πάντα έριχνες για να βελτιωθεις και να γουστάρεις, ποτέ δεν σε είδα να ρίχνεις για το σκορ. Ας μην σχολιάσω της αντοχές σου, εγω εάν ρίξω της πουλες που σε είδα να ρίχνεις θα ανέβαζα πυρετό παρόλο που είμαι 43 και μου ρίχνεις 5-6 χρονάκια.my man.
μία σαμπάνια για τον κύριο , από τις καλές τις γαλλικές .................. ( επειδή ξέχασε μία δεκαετία χεχεχεχε ) :p :p :p
 
χωρίς σχόλιο ..................

Χωρίς σχόλιο λες εσύ τώρα αλλά εγώ έχω.:rolleyes:

Το πρόσεξες κι εσύ αυτό που κάνουν τα μάτια του; Κινούνται μία φορά όταν βγαίνει ο δίσκος (λογικό) και άλλη μία λίγο μετά. Η δεύτερη κίνησή τους δεν βγάζει κανένα νόημα..think.
 
Χωρίς σχόλιο λες εσύ τώρα αλλά εγώ έχω.:rolleyes:

Το πρόσεξες κι εσύ αυτό που κάνουν τα μάτια του; Κινούνται μία φορά όταν βγαίνει ο δίσκος (λογικό) και άλλη μία λίγο μετά. Η δεύτερη κίνησή τους δεν βγάζει κανένα νόημα..think.

Ίσως έχω μια λογική απάντηση δάσκαλε -άουτ οβ δε μποξ...

Για τη βιντεοσκόπηση του συγκεκριμένου πλάνου, δεν εκτοξεύεται στην πραγματικότητα δίσκος, αλλά προσομοιάζει τη τροχιά του με τα μάτια του ο Χάνκοκ, για να φανεί αληθοφανή η λήψη -ε και του ξεφεύγει λιγάκι :) .
 
Ίσως έχω μια λογική απάντηση δάσκαλε -άουτ οβ δε μποξ...

Για τη βιντεοσκόπηση του συγκεκριμένου πλάνου, δεν εκτοξεύεται στην πραγματικότητα δίσκος, αλλά προσομοιάζει τη τροχιά του με τα μάτια του ο Χάνκοκ, για να φανεί αληθοφανή η λήψη -ε και του ξεφεύγει λιγάκι :) .
Το σκέφτηκα κι εγώ αλλά την ένταση στο πρόσωπο και στο σώμα δεν μπορείς να την προσποιηθείς.
 
Το σκέφτηκα κι εγώ αλλά την ένταση στο πρόσωπο και στο σώμα δεν μπορείς να την προσποιηθείς.
Αν έχει καλό σκηνοθέτη, θα του έχει πει πως να το κάνει -όπως κάνουν και οι ηθοποιοί.
Επίσης, η ένταση του πυροβολισμού, σίγουρα τον βοηθάει να προσποιηθεί.
Εν τέλει, ίσως να έχει ταλέντο και στην υποκριτική ;)

Ας το δοκιμάσουμε και μεις με μια κάμερα όταν θα ανέβω πάλι Αθήνα να δούμε πως βγαίνει, αφού έχουμε τα μέσα :) :)
 
Χωρίς σχόλιο λες εσύ τώρα αλλά εγώ έχω.:rolleyes:

Το πρόσεξες κι εσύ αυτό που κάνουν τα μάτια του; Κινούνται μία φορά όταν βγαίνει ο δίσκος (λογικό) και άλλη μία λίγο μετά. Η δεύτερη κίνησή τους δεν βγάζει κανένα νόημα..think.
Χρόνια πολλα Λεο, φυσικά κ ξέρεις γιατί κάνουν τα μάτια δευτερη κίνηση, θέλεις να το γράψω η να μας το πεις εσυ καλυτερα ;;
 
Χωρίς σχόλιο λες εσύ τώρα αλλά εγώ έχω.:rolleyes:

Το πρόσεξες κι εσύ αυτό που κάνουν τα μάτια του; Κινούνται μία φορά όταν βγαίνει ο δίσκος (λογικό) και άλλη μία λίγο μετά. Η δεύτερη κίνησή τους δεν βγάζει κανένα νόημα..think.
Στην δεύτερη τουφεκιά στο skeet και μιας και η Χρόνος της πρώτης είναι ασύλληπτα γρήγορος μήπως απλά τα μάτια του λοκαρουν τον δεύτερο δίσκο.
 
Στην δεύτερη τουφεκιά στο skeet και μιας και η Χρόνος της πρώτης είναι ασύλληπτα γρήγορος μήπως απλά τα μάτια του λοκαρουν τον δεύτερο δίσκο.
Το ξανά είδα υποθέτω λες στο πρώτο πιάτο που όντως μια βλέπει τον δίσκο και ξανακάνει άλλο ένα κλικ αριστερά το βλέμμα του, τι να πω εγώ για αυτόν τον τύπο τώρα πως και γιατί το κάνει δεν έχω ιδέα, μάλλον λοκαρι στην αρχή και μετά μπαίνει η τηλεμετρεση και αυτόματα ο εγκέφαλος του λέει βάλω τώρα χαχαχα!!!!!!!!
 
Χωρίς σχόλιο λες εσύ τώρα αλλά εγώ έχω.:rolleyes:

Το πρόσεξες κι εσύ αυτό που κάνουν τα μάτια του; Κινούνται μία φορά όταν βγαίνει ο δίσκος (λογικό) και άλλη μία λίγο μετά. Η δεύτερη κίνησή τους δεν βγάζει κανένα νόημα..think.
αν χαίρομαι για κάτι είναι γιατί πλέον έχω αρχίσει να αντιλαμβάνομαι πράγματα..exciting..exciting..exciting.

το είχα δει από την πρώτη στιγμή και με παραξένεψε.
αλλά μετά είδα ότι επίσης δεν φοράει γυαλιά ( δεν παίζει αυτό νομίζω σε πραγματική βολή ) και θεώρησα ότι όπως είπε και ο @elshrin είναι απλά ένα στημένο βίντεο.
το οποίο όμως δεν αναιρεί ουδόλως την τέλεια ( για τα δικά μου μάτια ) επώμιση.

ξαναλέω εγώ τώρα ......................;);)

υ.γ. αληθώς ανέστη ο Κύριος , υγεία σε όλους.
 
Χρόνια πολλα Λεο, φυσικά κ ξέρεις γιατί κάνουν τα μάτια δευτερη κίνηση, θέλεις να το γράψω η να μας το πεις εσυ καλυτερα ;;
Δεν είναι ερώτηση παγίδα και φυσικά δεν βρίσκω κανέναν λόγο να κινηθούν τα μάτια δύο φορές στον πρώτο δίσκο, οπότε γράψε ελεύθερα τι πιστεύεις.
 
θεώρησα ότι όπως είπε και ο @elshrin είναι απλά ένα στημένο βίντεο.
Η μόνη λογική εξήγηση
το οποίο όμως δεν αναιρεί ουδόλως την τέλεια ( για τα δικά μου μάτια ) επώμιση.
Σε έχω κάνει σαν τα μούτρα μου τελικά .shake hands.
 
Δεν είναι ερώτηση παγίδα και φυσικά δεν βρίσκω κανέναν λόγο να κινηθούν τα μάτια δύο φορές στον πρώτο δίσκο, οπότε γράψε ελεύθερα τι πιστεύεις.
Αλλάζει το focus από soft σε small κοουτς , αποκλείεται να μην το ήξερες
 
Back
Top