Διάφορα μηνύματα

Μια χαρα ειναι ρε φιλε δεν εχω θεμα αλλα οταν θα πας να κοροηδεψεις τη blaser ολο και κατι θα πεταξω αχαχαχαχαχα
Ποτε δεν κοροιδευω κανενα οπλο και καμια εταιρεια
Στο γουστο του καθε ενος δεν μου πεφτει λογος
Ουτε και στο ποσο καλος κυνηγος ειμαι
Συγκριση κανω παντα και μονο με τον εαυτο μου
Αν νικαω τον εαυτο μου θα προκοψω
Αν νικησω καποιον αλλον παντα θα βρεθετε καποιος να νικαει εμενα......;)
 
Ρε αμα βρω στα βαλαντια που θελω μια ρεμη θα παρω ρε σεις μη τρελενεστε θα δειτε θα ριξω του τελη κι αν μου ερεσει θα δωσω τη μπενελλι και θα παρω ρεμη αχαχαχαχαχ δε μασαω ειμαι μεγαλος μαστορακλας
 
@Tolis SBE1 λίγο ακόμα και θα σου τελειώσουν τα ημερήσια μηνύματα και δεν θα μπορείς να γράψεις. Μέχρι και στον εαυτό σου απαντάς ρε συ .very funny.

Το θέμα θα καθαρίσει...
Ειμαι ανχωδης ρε φιλε δε μπωρω να περιμενω τους αλλους οταν θελω απαντηση κανε τα δεοντα
 
ρεζιλευεις και τον συλλογο λες και ειναι ολοι καμμένοι σαν εσενα εκει περα
ρεζιλευεις και τον συλλογο λες και ειναι ολοι καμμένοι σαν εσενα εκει περα
Πιο καμενος απο σενα ρε ξερολα? Αερολογε ε αερολογε και μιλας γιατους αλλους αμα δε σαρεσει που σου τη μπαινω να μην αναφερεσε στο ονομα μου να δεχεσε και τις απαντησεις Το χειμωνα ελα να σε δω τι κυνηγαρας που εισαι εμαθα μεγαλο τουφεκι εισαι και πολυ καλος 100 φυσιγγια πεντε τρυγωνια το ενα ητανε και του διπλανου και μιλας μετα γιατους αλλους αχαχαχαχαχα
 
Σας δυσκολευει η πιο ευκολη τεχνικη και μπορειτε να ριχνετε αλλες οπως η προπορευομενη;
Εγω προσωπικα παντως βρισκω την προπορευομενη εξαιρετικα δυσκολη για εμενα και επηρεπη στο σταματημα του οπλου οπως και στο παιξιμο ματιου αναμεσα ακιδας- στοχου

Να ερθετε κυπρο που αν δεν ριξεις αμεσα τοτε το πουλι εχει μπει ηδη στην πορεια αλλου οπλου,
να κανετε πρακτικη .big smile.
Πιος ξερει τι ξυλο πεφτει κατα κει εγω την επεξα οχι εγω την επεξα εσυβοταν την πετυχες ηταν σκωτομενη και αλλα τετια πολλα εεε???
 
Remington and the Life is easy???? :p
Σόρρυ topic.
Οταν πας στον εβρο με το καλο παρε ενα τηλ να βγω εγνατια σου χω παρει πλοτο παγκο επισκευων και κανα δυο κατσαβιδια μητοτσιμπιδα και μεγγενη αχαχαχαχαχαχ μη γραφετε αλλο εκλεισε στο γυρισμο ελα για φασσες
 
Back
Top