ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ: Συμμετοχή Επαγγελματιών στο Φόρουμ

Πιστεύετε πως η εικόνα του φόρουμ, αποτελεί για κάποιον επαγγελματία, κίνητρο συμμετοχής του σ΄αυτό;

  • ΝΑΙ

    Votes: 48 84,2%
  • ΟΧΙ

    Votes: 9 15,8%

  • Total voters
    57
Status
Not open for further replies.
Άρε Διαμαντεα παιχτουρα :cool:
Μην απορείς με τον Βίκτωρα, απλά δεν έχουμε γνωριστεί και μπορεί να έχει διαμορφώσει άποψη για μένα από τρίτους.
Διαμαντή, πάντως αν το καλοσκεφτεις δεν υπάρχουν και τόσοι τσακωμοι όσοι θέλουν κάποιοι να παρουσιαζονται, ότι γίνονται.
Αν δημιουργηθηκε λίγος ντόρος με έναν επαγγελματία, βάλτο στα θετικά. Τα αδιάφορα θέματα να φοβάσαι :)
αποψη για το ποιος ειναι και πως σκεφτεται ο καθενας εδω μεσα δεν χρειαζεται να μου διαμορφωσει τριτος , απο το 2004 που γραφτηκα στο αρτεμις , στο οποιο ησασταν πολλοι απο δω μεσα μελη εως σημερα εχω διαμορφωσει αποψη για το τι καπνο φουμαρουν αρκετοι εδω μσα;)
 
Παρεκτρέπεσαι φιλέ μου το πηρές πολύ προσωπικά δεν λέει για σένα .
μια ρωτηση ομως δεν εχεις δει τετοιες συμπεριιφορες?
δεν ειπα ποτε οτι αφορουσε εμενα γιαυτο αλλωστε χρησιμοποιω πληθυντικο, ειναι η φωνη ολων των επαρχιωτων
 
  • Like
Reactions: jdp
αν κ επαρχιώτης...καρδιτσα μεριά...η αποψη του αλτερ με βρίσκει απόλυτα συμφωνο...εδω θεωρούν ακόμη ...οτι...κρυωνουν τα σκάγια κ δεν σκοτώνουν...peace out
 
δεν ειπα ποτε οτι αφορουσε εμενα γιαυτο αλλωστε χρησιμοποιω πληθυντικο, ειναι η φωνη ολων των επαρχιωτων

Βικ φιλε μου ολα καλα να μαστε καλα να βρισκομαστε σε διαλογο και να γουσταρουμε
εγω αν ερχομουν Θασο θα ερχομουν για ψαροτουφεκο και μετα θα τα τρωγαμε μαζι .shake hands..shake hands.
 
Το θεμα της δημοσκοπησης κλειδωνει.
Αιτιολογηση: α)καθε δημοσκοπηση εχει ενα ευλογο χρονικο περιθωριο, στη συγκεκριμενη ηδη προλαβαν τοσες μερες να ψηφισουν κοντα 60 ατομα, και απο την αρχη η πεποιθηση των μελων ειχε εκφραστει: σε ποσοστο 84% θεωρουν οτι η εικονα του φορουμ ειναι η ενδεδειγμενη για να προσελκυει επιχειρηματιες. β) η συζητηση πλατιαζει και κουραζει το συνολο των μελων, γτ φτανει στα πλαισια του κουτσομπολιου και της κοντρας πολυ συγκεκριμενων ατομων ΚΑΘΕ φορα σε ΚΑΘΕ φορουμ. γ) δεν θα επιτρεψουμε το φορουμ να συνεχισει να γινεται πεδιο χτυπηματων μεταξυ 2-3 αλληλοσυγκρουομενων ομαδων... στα viber σας, στα κινητα σας, face-to-face βριστειτε, τσακωθειτε, σκοτωθειτε δεν μας ενδιαφερει, δεν θα επιτρεψουμε πλεον να μεταφερετε τις διαφορες σας εδω μεσα και να δηλητηριαζετε το φορουμ.
οποιος ειναι "αρρωστος" και διαφωνει, η πορτα ειναι ανοιχτη και τα σκυλια δεμενα, οι υπολοιποι που δεν θελουμε να μπουμε σε αυτο το τρυπακι και δεν εχουμε να ξεχωρισουμε κανεναν σας, θα συνεχισουμε εδω οπως τοσα χρονια σε ενα υγιες πλαισιο. ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top