Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εδω σε εχω..alectoris extra light 28 gr το κιτρινο.
30 μετρα 4 αστρα kicks smoke
Benelli Centro.δυστηχως κυνηγι δεν το εριξα να δω σκοτωματα.

qmkuoTK.jpg

Τι τουφεκιά κέντημα είναι αυτή ρε Γιάννη;.what.
 
Εδω σε εχω..alectoris extra light 28 gr το κιτρινο.
30 μετρα 4 αστρα kicks smoke
Benelli Centro.δυστηχως κυνηγι δεν το εριξα να δω σκοτωματα.

qmkuoTK.jpg
Γιάννη πολλή ωραία κατανομή, κέντημα που λέει και ο Γιώργος.
Να ρωτήσω όμως κάτι, Αυτό το αποτέλεσμα οφείλεται στο συγκεκριμένο τσοκ ή παίζει ρόλο και το σύνολο όπλο, φυσηγγι (βυσμάτωση) τσοκ;
 
παιδια καλημερα ,εχει παρει κανενας φετος του καραμανιδη τα dynamic30γρ να ανοιξη κανενα να μας πει τι μπαρουτι εχουν μεσα ?ηταν με ακουιλα και ηταν πολυ μαλακα.εχουν ακομα ακουιλα?
Δεν το έχω πάρει ποτέ πάντως απ'ότι μου είπαν φέτος που το ρώτησα στα μαγαζιά είναι με aquila και μεσόταπα φυσικά...
 
δεν ειναι με μεσοταπα μανο ,παντα με συγκεντρωτηρα ηταν ,απλως ειχε κανει λαθος στο σαιτ του,για το dynamic το πρασινο λεω.θελω αν καποιος το εχει να το ανοιξη να σιγουρευτουμε απο φετινη παρτιδα!

Μου το πρότειναν κιόλας για μεσόταπα. Τέλος πάντων δεν πέφτω και από τα σύννεφα...
 
Δεν το έχω πάρει ποτέ πάντως απ'ότι μου είπαν φέτος που το ρώτησα στα μαγαζιά είναι με aquila και μεσόταπα φυσικά...

δεν ειναι με μεσοταπα μανο ,παντα με συγκεντρωτηρα ηταν ,απλως ειχε κανει λαθος στο σαιτ του,για το dynamic το πρασινο λεω.θελω αν καποιος το εχει να το ανοιξη να σιγουρευτουμε απο φετινη παρτιδα!

ειναι σιγουρο αυτο οτι δεν εχει μεσοταπα?
αν ειναι ετσι μου εδωσες χοντρο ξενερομα:(

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είναι με aquila και συγκεντρωτηρα lbrs .
Tα πρασινα dynamic 30gr δεν ειναι μεσοταπα. Ειxα φορτωσει περυσι ακομα ομως καιβστο κρυο με υγρασια πηγαιναν μια χαρα.
Γεμισμενα οπως τα λεει o hunter97 και με καλυκα fiem
 
δηλαδη μεσοταπα μονο mezzo.xm.
Και express 32 bior του δορκα μπορεις να παρεις. Τα mezzo εμενα μου φανηκαν χαλια σε κρυο καιρο με υγρασια που εχουμε στη κρητη δεν πηγαιναν καθολου και εβγαζαν πολυ καπνα....
Απο ναυπλιωτη μονο lambro kafe
 
ειναι σιγουρο αυτο οτι δεν εχει μεσοταπα?
αν ειναι ετσι μου εδωσες χοντρο ξενερομα:(
Νικόλα, νομίζω ότι δεν χρειάζεται να το σφάξεις για να δεις αν έχει συγκεντρωτήρα ή μισόταπα ... Αν το κοιτάξεις στο φως (με ένα φακό από πίσω) θα φαίνεται. Από περιέργεια κοίταξα στο site του και γράφει NEW!!! ΜΕΣΟΤΑΠΑ ... Μπορεί να το άλλαξε φέτος ... Αλλά στη φωτογραφία που έχει από κάτω φαίνεται καθαρά ότι ... έχει συγκεντρωτήρα !!! .asking. .buy buy..smashfrak.
 
Νικόλα, νομίζω ότι δεν χρειάζεται να το σφάξεις για να δεις αν έχει συγκεντρωτήρα ή μισόταπα ... Αν το κοιτάξεις στο φως (με ένα φακό από πίσω) θα φαίνεται. Από περιέργεια κοίταξα στο site του και γράφει NEW!!! ΜΕΣΟΤΑΠΑ ... Μπορεί να το άλλαξε φέτος ... Αλλά στη φωτογραφία που έχει από κάτω φαίνεται καθαρά ότι ... έχει συγκεντρωτήρα !!! .asking. .buy buy..smashfrak.
Ειναι μες την φερεγγιοτητα οι κατασκευασταδες μας. Αρε φουστη μου
 
Νικόλα, νομίζω ότι δεν χρειάζεται να το σφάξεις για να δεις αν έχει συγκεντρωτήρα ή μισόταπα ... Αν το κοιτάξεις στο φως (με ένα φακό από πίσω) θα φαίνεται. Από περιέργεια κοίταξα στο site του και γράφει NEW!!! ΜΕΣΟΤΑΠΑ ... Μπορεί να το άλλαξε φέτος ... Αλλά στη φωτογραφία που έχει από κάτω φαίνεται καθαρά ότι ... έχει συγκεντρωτήρα !!! .asking. .buy buy..smashfrak.
Στελιο απο περυσι που εψαψνα να φορτωσω πυρομαχικα το ιδιο εγραφε. Και ο κενταυρος μου το επιβεβαιωσε φετος οτι δεν ειναι μεσοταπα
 
Και express 32 bior του δορκα μπορεις να παρεις. Τα mezzo εμενα μου φανηκαν χαλια σε κρυο καιρο με υγρασια που εχουμε στη κρητη δεν πηγαιναν καθολου και εβγαζαν πολυ καπνα....
Απο ναυπλιωτη μονο lambro kafe
Πανο με τα 30τα mezzo με το δυκανακι το χειμονα με την παγωνια στα περπατιτα δεν ειχα κανενα προβλημα
 
Νικόλα, νομίζω ότι δεν χρειάζεται να το σφάξεις για να δεις αν έχει συγκεντρωτήρα ή μισόταπα ... Αν το κοιτάξεις στο φως (με ένα φακό από πίσω) θα φαίνεται. Από περιέργεια κοίταξα στο site του και γράφει NEW!!! ΜΕΣΟΤΑΠΑ ... Μπορεί να το άλλαξε φέτος ... Αλλά στη φωτογραφία που έχει από κάτω φαίνεται καθαρά ότι ... έχει συγκεντρωτήρα !!! .asking. .buy buy..smashfrak.
Στελιο τι σου πω αν δεν τα φερει καποιος εδω να παρω να δοκημασω θα δω αλλιως οταν ερθει ο κολητος απο αθηνα θα του πω να μου φερει
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top