Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αποκλείεται να μην αναγνωρίζει τι πυρίτιδα έχει μπροστά του.....
Για τον Κοσκινα μιλάμε.......
Ουτε μια στο εκατομμυριο δεν παιζει κ ιδιαίτερα δε για την πασιγνωστη aquilla......

Αλλά για να κάνω κ τον συνήγορο του διαβολου....
Το μόνο που σκέφτηκα είναι μήπως προκειται για την psb 2,η κάποια αλλη νεότερη μιας κ έχουν γίνει αλλαγές κ εκει.....
και να θυμίσω ότι με αυτή γέμιζε παλαιοτερα τα μάλλινα 2001 στα 28,32,34γρ(εκτος των άλλων φυσιγγιων στα 36+γρ).....


Αφου είχε παχυμετρο έπρεπε να μετραγε κ λίγα σκαγάκια...


Στα περιοδικα τότε που ήταν κ αυτός στις δοκιμές γιατι έδιναν τις δοσολογιες πυριτιδας φατσα- φορα??
Αλλα οκ το δέχομαι....
Γιατι σήμερα είναι ευκολότερη η προσβαση μέσω ιντερνετ ακόμα κ στους πιο αδαής κ επιπολαιους....

Γι αυτό και καταλήγει στις σάλτσες (κατά την αξιολογική μου κρίση) ότι δεν παίζει ρόλο άμα γίνει κάποια αλλαγή πυρίτιδας, γιατί έχουν βλητικο σταθμό και δε ζυγίζει τη δόση, γιατί μπορεί να "παίζει" ανάλογα τις δοκιμές σε κάθε παρτίδα.
Η Δορκαδα βέβαια δεν τα κάνει αυτά αλλά γενικότερα το αναφέρω.....
Έτσι θα είναι τότε...............


ΥΓ Σέβομαι κ εκτιμώ ιδιαίτερα τον Σοφοκλή γιατί με αυτόν (κ με τους υπόλοιπους) εχω γαλουχηθεί αλλά αυτή η παρουσιαση δεν μου προσφερε πολλα.........
 
Ημίθεος μην το πάρω και πάνω μου χαχαχα
Όχι εγώ το έχω σφάξει και ζυγίσει 1.50 (1.49 για την ακρίβεια) Άκουιλα χ24 είχε.
Το θυμάμαι......
και την ίδια είχε βρει μέλος του φόρουμ κ στα hit.......
Καθόλου δυσκολο γιατι η aquilla εδώ κ χρονια γεμίζει κ πολλα Ελληνικα τσιχλοφυσιγγα....
Απο την άλλη μεριά πυριτιδες είναι αυτές,
βάζω κ μια μικρουλα επιφυλαξη στην άκρη.......... :oops:
 
Ακόμα και στο Express32 φυσίγγι που σφάζει ο Κοσκινάς βλέπουμε την αλλαγμένη πυρίτιδα (ροζ Ακουίλα χ24 που λέγαμε), την οποία όμως ο Σοφοκλής επιμένει να λέει ότι είναι η PSB.think.
Βύσμα αν βλέπω καλά είναι Καρδαράς;;;
Ενδιαφέρον θα είχε να ζύγιζε κιόλας...
Μέχρι και ο κοσκινας μας κοροϊδεύει μες τα μούτρα μας.
 
Λεβέντες καλά Χριστούγεννα και καλές γιορτές σε όλους.Οσον αφορά τον κ.Κοσκινα και το κ.Ιορδανογλου δεν θα κρίνω το έργο τους και την καριέρα τους όλα αυτά τα χρόνια ...Σε καμία περίπτωση δεν μπορώ να κρίνω ανθρώπους με μια σταδιοδρομία...Εγώ θα πω απλά ότι έχω απογοητευτεί και από τους δύο ειδικά μετά την "φιλικη-παρωδια" συνέντευξη με τον Πρόεδρο της ΚΣΕ...!!!Στην τελική σκεφτείτε ότι εφόσον ούτε εκεί αντιπροσώπευαν τους χιλιάδες κυνηγούς πιέζοντας ε ούτε και εδώ θα σκεφτούν εμάς...!!! Όπως και τότε έτσι και τωρα θα μιλήσουν με γνώμονα άλλες προτεραιότητες...

Υ.Γ. δεν τους ξέρω τους ανθρώπους,δεν έχω προσωπικά μαζί τους...τους θεωρούσα αξιολογοτατους και τα ανωτέρω είναι απλά προσωπική προσέγγιση με βάση αυτά που ειδα...!!!
 
Η psb2 με την ακουιλα μιαζουν ειναι ροζ και τετραγωνες η granular ειναι ροζ και ειναι σε κοκους σαν την gm3 δεν μπορω να ξεχωρησο πια εχει μεσα το εξπρες32
Να είχε την ροζ το 34 να το καταλάβω να ήταν η psb2 αλλά να την έχει το 32 αρι, δεν νομίζω.
 
Να είχε την ροζ το 34 να το καταλάβω να ήταν η psb2 αλλά να την έχει το 32 αρι, δεν νομίζω.
Το θεμα ειναι ποση δοσολογια να εχει, διοτι μη ξεχνας πως κ το traditional 2001 32gr το ειχε με psb2 κ ηταν φορτωμενο στο θεο...οστοσο αν το express το εχει με psb2 (πχ 1.75×32) κ πατημα 57.14mm οπως αναφερει, τοτε το στησιμο μου τεριαζει για την ισπανικη...
 
Το θεμα ειναι ποση δοσολογια να εχει, διοτι μη ξεχνας πως κ το traditional 2001 32gr το ειχε με psb2 κ ηταν φορτωμενο στο θεο...οστοσο αν το express το εχει με psb2 (πχ 1.75×32) κ πατημα 57.14mm οπως αναφερει, τοτε το στησιμο μου τεριαζει για την ισπανικη...
Δεν είναι κόντρα δόση Κωστή, στο 1.49 είναι η πυρίτιδα και μόνο με Άκουιλα χ24 βγαίνει δοσολογία, ούτε καν με την χ32
 
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους τους φίλους, τα έχει δοκιμάσει κανείς;;; κάνουν δουλειά στα "πράσινα";;;;View attachment 38495
Καλημερα Αρι για σφαξε περση τα γεμιζε με Μ92 2*38 με 2000 Ζ15 στα 58. καλα με νορμαλ καιρο στο κρυο. Δεν.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top