Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Στην γειτονια μου???
Εδω δεν εχουμε καμια βιοτεχνια φυσιγγιων..
Κριμα κ αδικο... .sarcastic.
Το παραπανω που περιγραφω ειναι κοντα στα μερη σου αλλα μαλλον δεν επεσα μεσα..φτου...sarcastic.
Εδω δεν εχει τσιχλες......βιοτεχνια θα ανοιγανε .big smile.
 
Για το venteta 34 τι ξερουμε ρε παιδια.Απο τον Καρασσαβιδη μου ειπαν οτι ειναι μαλακοτερο απο Α1 και πολυ μαλακοτερο απο το ΕΧΠΡΕΣ 34.Θελω να το ριξω με το δικανο στις φασσες το οποιο δυστυχως δεν τα παει καλα με το f 2.Αν εχεται καμια προταση για μαλακο 34 ειμαι ολος αυτια.Παρθηκε ενα κουτακι απο το vendeta παντως για δοκιμη.
 
Για το venteta 34 τι ξερουμε ρε παιδια.Απο τον Καρασσαβιδη μου ειπαν οτι ειναι μαλακοτερο απο Α1 και πολυ μαλακοτερο απο το ΕΧΠΡΕΣ 34.Θελω να το ριξω με το δικανο στις φασσες το οποιο δυστυχως δεν τα παει καλα με το f 2.Αν εχεται καμια προταση για μαλακο 34 ειμαι ολος αυτια.Παρθηκε ενα κουτακι απο το vendeta παντως για δοκιμη.
Δοκίμασε το nobel sport speed αν θελειs 34 αρι
 
Αυτο το εχω δοκιμασει Κωστα.Πολυ καλο αλλα κλωτσαει λιγο στο δικανο.
Aν σου φαίνεται και αυτό δυνατό το μόνο που μπορώ να σκεφτώ που δεν θα το καταλαβαινειs είναι το federal classic αλλά δε συμφερει για φασσα εγώ το ρίχνω στο λαγό και είναι πολύ καλό και χωριs καθόλου ανάκρουση
 
Για το venteta 34 τι ξερουμε ρε παιδια.Απο τον Καρασσαβιδη μου ειπαν οτι ειναι μαλακοτερο απο Α1 και πολυ μαλακοτερο απο το ΕΧΠΡΕΣ 34.Θελω να το ριξω με το δικανο στις φασσες το οποιο δυστυχως δεν τα παει καλα με το f 2.Αν εχεται καμια προταση για μαλακο 34 ειμαι ολος αυτια.Παρθηκε ενα κουτακι απο το vendeta παντως για δοκιμη.
R12 34 γρ

Και νέο βελοξ 33
 
Για το venteta 34 τι ξερουμε ρε παιδια.Απο τον Καρασσαβιδη μου ειπαν οτι ειναι μαλακοτερο απο Α1 και πολυ μαλακοτερο απο το ΕΧΠΡΕΣ 34.Θελω να το ριξω με το δικανο στις φασσες το οποιο δυστυχως δεν τα παει καλα με το f 2.Αν εχεται καμια προταση για μαλακο 34 ειμαι ολος αυτια.Παρθηκε ενα κουτακι απο το vendeta παντως για δοκιμη.
Τα lambro με την A1 τα βρήκα μαλακα δεν κλώτσησε ιδιαίτερα. νομίζω 34 γραμμάρια και αυτά
 
Για το venteta 34 τι ξερουμε ρε παιδια.Απο τον Καρασσαβιδη μου ειπαν οτι ειναι μαλακοτερο απο Α1 και πολυ μαλακοτερο απο το ΕΧΠΡΕΣ 34.Θελω να το ριξω με το δικανο στις φασσες το οποιο δυστυχως δεν τα παει καλα με το f 2.Αν εχεται καμια προταση για μαλακο 34 ειμαι ολος αυτια.Παρθηκε ενα κουτακι απο το vendeta παντως για δοκιμη.
δοκιμασε τα νεο velox και τα 206 f 33gr.
 
Τo due , εξίσου καλό είναι και το rio 28.
Δεν έχω δοκιμάσει κανένα απ' τα δύο κ λέω μιας και θα κάνω ισιαπάν σε 3-4 μέρες να πάρω προμήθειες γιατί Μ είπαν ότι στον κάμπο έχει πολύ κοτσυφι..σ ευχαριστώ πατριωτη
 
Ανάμεσα στα nsi due europe και oscar 28gr με AS.....ποιο θα διαλέγατε???? Τραβάνε εξίσου καλά σε υγρασια????
Εγώ μάλλον θα πάρω μια κούτα σε Νο 8,5 από τα due europe.....πολύ γλυκιά ανάκρουση ΚΑΙ με το δίκαννο...τα βρίσκω στα 55€ η κούτα....
 
Αστα για του χρονου,δεν βλεπεις τι γινεται?
Έχω κ μισή κούτα fantom fanatic 30gr...θα πάρω κι αυτά και μετά παύση....βλέποντας κ κάνοντας.....κάθε χρόνο στα απογευματινά έτρωγα τα φυσίγγια... φέτος που έχω το σκύλι θα γύρω αρκετά παραπάνω τη ζυγαριά προς τα εκεί για να γράψει όσο περισσότερες συμμετοχές φέτος που είναι κουτάβα....
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top