Γνώμες Φυσιγγίων Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλημέρα σε όλους και σε όσους γιορτάζουν χρόνια πολλά και καλά, έχουμε καμία γνώμη για την μάρκα του κάλυκα;;;;;είναι maxam νέοι;;;;; παλιοί;;;;;δεν τούς έχω ξαναδείView attachment 7168
Τους είχα ξαναπετύχει σε φυσιγγι star ellas αρκετά παλιά αν θυμάμαι καλά.. μήπως είναι φασόν;! Σε φυσιγγι τους πέτυχες η πήρες κάλυκες;
 
Τους είχα ξαναπετύχει σε φυσιγγι star ellas αρκετά παλιά αν θυμάμαι καλά.. μήπως είναι φασόν;! Σε φυσιγγι τους πέτυχες η πήρες κάλυκες;
Όχι φίλε Γιώργο, αγόρασα φυσίγγια από μαγαζί που φτιάχνει δικά του έτσι μόνο 32 γραμμάρια για τσιχλιτσες, αλλά μου κίνησε την περιέργεια και ρωτάω
 
Καλημέρα σε όλους και σε όσους γιορτάζουν χρόνια πολλά και καλά, έχουμε καμία γνώμη για την μάρκα του κάλυκα;;;;;είναι maxam νέοι;;;;; παλιοί;;;;;δεν τούς έχω ξαναδείView attachment 7168
Φιλε του Ρουμελιωτη το skeet ειναι?
 
Τι να προσέξω;;;; μέχρι στιγμής έχω ρίξει 3-4 κουτιά και ο κουνιάδος μου μια κούτα περίπου,δεν έχω ακόμα δει κάτι το ιδιαίτερο
Τίποτα αφού είναι fiocchi μην φοβάσαι λέων ήταν καμία μαϊμουδια ρε φίλε και δεν τα είχες ξαναρίξει μην σου κάνουν κανα θέμα
 
Τίποτα αφού είναι fiocchi μην φοβάσαι λέων ήταν καμία μαϊμουδια ρε φίλε και δεν τα είχες ξαναρίξει μην σου κάνουν κανα θέμα
Όχι είναι πολύ καλά,και να φανταστείς,ούτε άνοιξα κανένα να δούμε τι και πόσο τα έχει τα υλικά
 
Όχι αδερφέ, αλλά αν τα έχει και ο Ρουμελιώτης, τότε είναι φιοκι με καψουλι 616 λογικά, είσαι πρώτος φίλε και σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία σου
Ναι τα ειχε μονο στο skeet που ειχα ριξει το συγκεκριμενο μου αρεσε πολυ δυστηχωs μου τελειωσαν αλλιωs θα το εβαζα φωτο
 
Διαφανο καλυκα βλεπω..Αν ηταν 31γρ με csb1 κ σταμπα μια παπια θα τα ηξερα...sarcastic.
Αλλα ο Αρις λεει 32γρ κ με μπερδευει..:rolleyes:
Αρι μου εβγαλες την ψυχη...yelling.
Είναι στην γειτονιά σου;;;; λέω 32 δεν ξέρω, λέω, αλλά μιας και μου άρεσε δεν το εσφαξα, φαντάσου πόσο μου άρεσε
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top