Γιορτή λήξης κυνηγετικής περιόδου ‎2016-2017 - Κοπή Πίτας 2017

Ολα ομορφα ητανε αντε και συντομα στην επομενη συναντησει λιαν συντομος χαχαχαχα ααα ευχαριστουμε και της εταιριες για την προσφορα τους στο φορουμ.... ημουνα και εγω ενας απο τους τυχερους σημερα
παρελαβα ενα τσουβαλι με 15 κιλ τροφη για το σκυλακι μου και παλι ευχαριστω πολυ......
 
Σιγά-σιγά τα δώρα θα φτάνουν στους νικητές.
Συγγνώμη για την όποια καθυστέρηση αλλά προσπαθούμε να κάνουμε σωστή δουλειά παράλληλα με τις καθημερινές μας υποχρεώσεις...
Ευχαριστούμε που μας ενημερώνετε όταν παραλαμβάνετε τα δώρα !
 
Μιλισα με την μεταφορικη και ζητησα να μου τα φερουν στη δουλειά, γιατι δεν βολευει το ωραριο μου να τα παραλαβω εγω.
Καινουργιος στη δουλεια, θα σκασουν μούρη με τον κουριερ 5 κουτια φυσιγγια στο γραφειο.
Λογικα θα μου δωσουν και αυξηση μολις τα δουν.sarcastic..sarcastic..big smile.
 
Πραβω παιδιά να είστε παντα καλα με υγεια.shake hands.να κανω και μια άλλη ευχη να γυρισουν τα παιδεία που δεν γράφουν πλέον και να ειναι διπλασασ του χρονου.πιστεύω εμεισ η κυνηγι εχουμε ενα διαφορετικό ήθος που ολλοι η συναδελφοι Πρέπει να ειναι ενωμένη για το καλο του κυνηγιου
 
Σήμερα παρέλαβα κι εγώ τη σκυλοτροφή που έτυχα. Ευχαριστούμε πολύ όσους κοπίασαν, ξόδεψαν χρόνο και χρήμα για όλο αυτό το εγχείρημα και ακόμη ποιο πολύ ευχαριστούμε όλους τους δωροθέτες, επαγγελματίες και ιδιώτες! .shake.
 
Παρελαβα προχθες το δωρο απο την κληρωση της γιορτης μας. Ενα και δυο και πολλα ευχαριστω στους διαχειριστες και διοργανωτές αλλα και τους χορηγους. Θελει τρεξιμο μερακι χρονο κοπο αγχος. Το καταλαβαινω απολυτα. Μπραβο υγεια καινουργιες ιδεες και του χρονου. Ευγε.
 


Παρέλαβα σήμερα το δώρο μου !
Για ακόμη μια φορά θέλω να ευχαριστήσω τόσο όσους έτρεξαν να μαζευτούν τα δώρα και να γίνει η κλήρωση όσο και τους δωροθετες .
Ακόμη νιώθω την ανάγκη να ευχαριστήσω δημόσια τον κύριο Γιάννη Νικολακοπουλο ( KALLISTON HELLAS ) για το δώρο το οποίο παρέλαβα καθώς επίσης για το ενδιαφέρον που έδειξε μέχρι να φτασει το δώρο στα χέρια μου !!!
 


Παρέλαβα σήμερα το δώρο μου !
Για ακόμη μια φορά θέλω να ευχαριστήσω τόσο όσους έτρεξαν να μαζευτούν τα δώρα και να γίνει η κλήρωση όσο και τους δωροθετες .
Ακόμη νιώθω την ανάγκη να ευχαριστήσω δημόσια τον κύριο Γιάννη Νικολακοπουλο ( KALLISTON HELLAS ) για το δώρο το οποίο παρέλαβα καθώς επίσης για το ενδιαφέρον που έδειξε μέχρι να φτασει το δώρο στα χέρια μου !!!
Ειναι υπεροχο βιβλιο που ακομη και αν εχεις πειρα θα σου φανει πολυ ενδιαφερον
Το πρωτοδιεβασα πριν καμια δεκαετια και ακομη καθε τοσο το μετροφυλλω αφου το χω διεβασει ολο 3-4 φορες μεχρι σημερα γιατι διεβαζοντας το αναπολω εκπαιδευσεις σε κουταβια που μεγαλωσα και στιγμες μαζι τους
Υπεροχο δωρο και με σημασια απο τον Δωροθετη του
 
Καλησπερα, ειχα κερδισει κι εγω στην κληρωση ενα δωρακι, επρεπε να συμμετεχω στη γιορτη για να το παραλαβω;
 
Back
Top