Γιορτή λήξης κυνηγετικής περιόδου ‎2016-2017 - Κοπή Πίτας 2017

Αποστολή είναι χάρα όλων των παιδιών σε αυτό το χώρο να υπάρχουν παιδιά σαν εσένα με ήθος και πραγματική αγάπη για το κυνήγι μας. Φτου μην μας ματιάσω έχουμε πολύ τέτοιο κόσμο και γι'αυτό συνεχίζουμε δυνατά!
:)

Κανονίστε να ανταμωσουμε!
@Freeman.1989 Γιωργο, τα σπουργιτιααααααααααααααααααα (σορυ αλλα δεν κρατηθηκα!! Χαχαχαχαχαχ)

.very funny..very funny..big smile..buy.
 
Πολυ ομορφο ρολογακι....Σας ευχαριστω μεσα απο τα βαθη της καρδιας μου.......
Ειμαι πολυ τυχερος που βρισκομαι αναμεσα σας....
Το τσιμπισες το ρολογακι μεγαλε..!!!!
Ευχομαι να μετρας μομο χαρες.........και οχι τους καημους και τους αναστεναγμους που λεει ενα παλιο τραγουδι...sarcastic.
 
Πολλα μπραβο για την παρεα που δημιουργησατε αλλα και το κλιμα που υπαρχει.
Συγχαρητήρια στους εμπνευστές και σε οσους έτρεξαν την γιορτη και να ειστε ολοι καλα να ξανανταμωνετε και να ξεφαντωνετε!!
Μπραβο και παλι.
 
Απο τις φωτογραφίες φαίνεται οτι περασατε τέλεια !!! Αν ήμουν Αθήνα θα ερχομουν κι εγώ , ελπίζω την επόμενη φορά να τα καταφέρω !!! Συγχαρητήρια σε όσους το διοργανωσαν Μιας και είδα οτι είμαι απο τους τυχερους ενα μεγάλο ευχαριστώ τόσο σε όσους έδωσαν τα δώρα όσο και σε όσους έτρεξαν για να γίνει η κλήρωση !!!
 
Μετα την μια γιορτη του περασμενου σαββατου ,και αφου δεν εχουμε συνελθει ακομα,ερχεται η επομενη γιορτη τις τσιχλας ΣΑΒΒΑΤΟ 18-3- 2Ο17 ΣΤΙΣ 20.00 ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ ολα τα καλα συνεχιζονται.bbq2 .drunk.
 
Last edited by a moderator:
Back
Top