Βλητικές δοκιμές Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πλάκα κάνω ...
Επίσης δεν έδωσε κάτι διαφορετικό σε διάτρηση από τα άλλα κοινά.
Είναι ένα νορμάλ εμπορικό φυσίγγι ... όχι τίποτα σπέσιαλ.

View attachment 68586
Καλό φυσίγγι είναι εμενα στο κυνήγι μου άρεσε
 




Μια παλιά δοκιμή από τα 540σκαγια στα 36γρ στο χαρτί μέτρησα 467 κάθε 100 άλλαζα χρώμα στης κουκίδες 73 σκάγια εξαφανισμένα 🤔 στα 15μετρα διασποράς ελικοιδες 8αρια διάμετρο 2.2χιλ 5τσοκ
Με αυτή την τουφεκιά στα 15 μέτρα και σου φεύγουν τα πουλιά; Και ψάχνεις περισσότερη διασπορά; Τι θέλεις να κάνεις, πυρηνικά φυσίγγια θα ρίχνεις;
 
Οι άλλοι γιατί γελάνε ?
Αφού για μπεκάτσες στα πουρνάρια τα ήθελες.
Νitro θέλανε να δουν ? 🤣

Είδες τι τραβάω ? 🤣
Άστους να γελάνε..
Εγω τις γράφω σε ημερολόγιο γιατί είναι πολλές μην ξεχάσω καμία 😅😅😅
Αντε ρίξε με μαμά τσοκ έχω απορία με τα ίδια φυσίγγια αν έχεις. Και πες πόσους πόντους κάννη έχεις;
 
Πάρε κι έναν βαρεμενο με b&p super gigante γιατί αυθαδιασες .yel. .yel..yel.
View attachment 68596
View attachment 68598

Εσυ πριν απο καθε κυνηγι....Αναβεις ισα με το μπο'ι' σου...λαμπαδα στην Παναγια....Αλλιως αυτα δεν
γινονται...
Σε αγαπαει η Παναγια...και κανει το θαυμα της....Προσεξε θα σε τελειωσουν τα θαυματα...και θα κλαις
φιλαρα μου !! :p ;):D
 
Πως να μην σού άρεσε! Αφού ανοίγει Σαν ομπρέλα!
Πως να μην σού άρεσε! Αφού ανοίγει Σαν ομπρέλα!
Αν θέλω ρε φίλε για μακριά παω περνω ένα καργιοφιλι beretta με 81cm και ανοίγω το παράθυρο του αυτοκινήτου και ριχνω😅😅😅
Εδω μιλάμε για νορμάλ κυνήγια οχι εξτριμ σπορτ 😂😂😂
Από τα καλα εμπορικά φυσίγγια για φερμα 😆😁😆
 
Εσυ πριν απο καθε κυνηγι....Αναβεις ισα με το μπο'ι' σου...λαμπαδα στην Παναγια....Αλλιως αυτα δεν
γινονται...
Σε αγαπαει η Παναγια...και κανει το θαυμα της....Προσεξε θα σε τελειωσουν τα θαυματα...και θα κλαις
φιλαρα μου !! :p ;):D

Καλού κακού θα βάλω την μάνα μου να ξεματιασει όπλα, φυσίγγια, σκυλιά και εμένα. Ξέρεις τι μαυρογατα είναι αυτός ο @outlander ? Απαπαπα μη σε πιάσει το μάτι του 🤣 🤣
 
Καλού κακού θα βάλω την μάνα μου να ξεματιασει όπλα, φυσίγγια, σκυλιά και εμένα. Ξέρεις τι μαυρογατα είναι αυτός ο @outlander ? Απαπαπα μη σε πιάσει το μάτι του 🤣 🤣
Αυτος ρίχνει μπεκερελα; ;;; και μου φύγανε όλες οι μπεκάτσες φέτος 🤔🤔🤔
 
Καημό το 'χω, να μας προσκαλούσαν σαν μέλη του φόρουμ για κυνήγι driven στην Αγγλία... Αλλά να μας έλεγαν "ελάτε όπως κυνηγάτε στην Ελλάδα". Τι έργα θα βλέπαμε με φυσίγγια, όπλα, τσοκ αλλά και από αμφίεση!!😅😛😎🤣
 
Καημό το 'χω, να μας προσκαλούσαν σαν μέλη του φόρουμ για κυνήγι driven στην Αγγλία... Αλλά να μας έλεγαν "ελάτε όπως κυνηγάτε στην Ελλάδα". Τι έργα θα βλέπαμε με φυσίγγια, όπλα, τσοκ αλλά και από αμφίεση!!😅😛😎🤣
Αν σκεφτείτε,ότι η προηγούμενη γενιά, κυνηγούσε βιοποριστικά,θεωρώ ότι τα κυνηγετικά μας ένστικτα,είναι σε "υψηλό επίπεδο",αν μπορούμε να το πουμε έτσι.. Άλλου το χάνουμε...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top