Βλητικές δοκιμές Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αυτό που ενδιαφέρει τον πολύ κόσμο είναι αν θα μπορούν να ρίχνουν τα νέα σκαγια με παλιά όπλα (καραμπίνες-δικαννα) δοκιμασμένα στα 1200 ή 900 bar.
Ένα δίκαννο baikal πχ η μια καραμπίνα 48ΑL. Θα μπορεί να τα χρησιμοποιήσει ο κάτοχος η πανε για σκραπ;
Θα ρίχνουν τα οικολογικά.
Non high performance...
Κοινώς μάλλον για σκραπ :)
Αστείο ...

Ρε παίδες μόνο υδρόβια είπαμε θέλουν μη τοξικά.
 
Θα ρίχνουν τα οικολογικά.
Non high performance...
Κοινώς μάλλον για σκραπ :)
Αστείο ...

Ρε παίδες μόνο υδρόβια είπαμε θέλουν μη τοξικά.
Εδω πίνουμε στην Ελλάδα νερό στο σπίτι από σωλήνες αμιάντου και θέλουμε μια τοξικά στα υδρόβια
 
Μπράβο φίλε!!!
Η γνώμη σου μετράει η BERETTA έχει 10% καλητερη κάννη από την BENELLI 🤔🤔🤔
👁️
Πες 30%, οικονομία θα κάνουμε.
Παλιότερα έλεγαν 40% τώρα πέσαμε στο 10% ... με τα ατσάλια θα πάει στο μηδέν .very funny.

Έπρεπε να σου στείλω και ένα #4 Rem XLR ... να μου βγάλεις 90% γιατί 80% βγάζει το χρέπι.
.sarcastic.
 
👁️
Πες 30%, οικονομία θα κάνουμε.
Παλιότερα έλεγαν 40% τώρα πέσαμε στο 10% ... με τα ατσάλια θα πάει στο μηδέν .very funny.

Έπρεπε να σου στείλω και ένα #4 Rem XLR ... να μου βγάλεις 90% γιατί 80% βγάζει το χρέπι.
.sarcastic.
Βασιλη έχουμε συμφωνήσει με τον χομπίστα 0,1% μη το σκαλίζεις πάλι
 
👁️
Πες 30%, οικονομία θα κάνουμε.
Παλιότερα έλεγαν 40% τώρα πέσαμε στο 10% ... με τα ατσάλια θα πάει στο μηδέν .very funny.

Έπρεπε να σου στείλω και ένα #4 Rem XLR ... να μου βγάλεις 90% γιατί 80% βγάζει το χρέπι.
.sarcastic.
Γελά Γελά
Εγω Θα σε κάνω να πάρεις BERETTA και όχι για σενα για τον γιό σου να μην κάνει τα λάθη του πατέρα του 😁😁😁
 
👁️
Πες 30%, οικονομία θα κάνουμε.
Παλιότερα έλεγαν 40% τώρα πέσαμε στο 10% ... με τα ατσάλια θα πάει στο μηδέν .very funny.

Έπρεπε να σου στείλω και ένα #4 Rem XLR ... να μου βγάλεις 90% γιατί 80% βγάζει το χρέπι.
.sarcastic.
Αν έβγαλε το χρέπι 80% στα 36.5 μετρα..
Θα ανεβάσω φωτογραφία με ΜΠΕΚΆΤΣΑ στην ζυγαριά 1κιλο και όπως λέει ο @Stelios K δεν κατεβάζω γραμμάριο 😅😅😅
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top