Βλητικές Δοκιμές - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Διασπορεας τύπου gualandi με σταυρο και πτερυγια στο φρένατο δουλεύει όπως ένας απλός συγκεντρωτηρας... τον δαγκώνει για λίγο σταματάει και απλά αδειάζουν τα σκάγια.. δεν βγαίνει από την κάννη γεμάτος σκάγια για να τα σκορπίσει.. με τύπου b&p η έλικα δεν ξέρω τη θα συμβεί...

Με BP διασπορεα και Kicks ο διασπορεας ακυρωνεται τελεις και παει μπαλα η τουφεκια... Με anaconda οχι...
Το ιδιο και με θωδη, τουλαχιστον στο δικο μου οπλο, με τον θωδη να ανοιγει λιιιιιιιιγο περισσοτερο με το Kicks...
 
Σημερα ειχαμε δοκιμη στο σκοπευτηριο της δικιας μου Μ2 με μια Α400 xcel ενος φιλου... Η αληθεια ειναι οτι επειδη την εχω κυνηγησει αρκετα τη "γαλαζια" κ ειναι δυνατή στο κυνηγι, ειχα περιεργεια να την στησω κ στον πινακα...
Εγω ημουν με Kicks 3 αστρα και η Xcell με εσω-εξω beretta παλι 3 αστρα.... Τα φυσιγγια ηταν γεμισμενα στο χερι...

Τραβιεται το Ice Tea τωρα το καλοκαιρι, στους φιλους βαζουμε κ εξτρα τριμμενο παγο... .yel.

28γρ ν8 30 μετρα





33γρ ν7,5 35 μετρα





38γρ ν4 40 μετρα Εδω δεν περιμενα τοσο μεγαλη διαφορα κ εριξα κ δευτερο φυσιγγι με την Beretta για τσεκαρισμα, μαλλον δεν της αρεσε το φυσιγγι...



μια παρατηρηση μονο......αλλη τουφεκια το φρενατο τσοκ και αλλη το κωνικο
 
μια παρατηρηση μονο......αλλη τουφεκια το φρενατο τσοκ και αλλη το κωνικο

Στις κοντρες στα φαναρια δεν λες στον αλλο ανοιξε το καπο σου να δω τι εχεις πριν αρχισεις τις γκαζιες... Η εχει εμπιστοσυνη σε αυτο που εχεις, η δεν προκαλεις καθολου... :p

Πλακα κανω φυσικα, εννοειται κ θα ειχε αλλη τουφεκια η Beretta με το φρενατο, ποσο δεν ξερω, αλλα θα ειχε... Πιο πολυ θελαμε να δουμε σε τι επιπεδο κυμαινεται η Μ2 οπως εχει στηθει, σε συγκριση με μια καλη αντικειμενικα κανη οπως αυτη της Α400...
 
Στις κοντρες στα φαναρια δεν λες στον αλλο ανοιξε το καπο σου να δω τι εχεις πριν αρχισεις τις γκαζιες... Η εχει εμπιστοσυνη σε αυτο που εχεις, η δεν προκαλεις καθολου... :p

Πλακα κανω φυσικα, εννοειται κ θα ειχε αλλη τουφεκια η Beretta με το φρενατο, ποσο δεν ξερω, αλλα θα ειχε... Πιο πολυ θελαμε να δουμε σε τι επιπεδο κυμαινεται η Μ2 οπως εχει στηθει, σε συγκριση με μια καλη αντικειμενικα κανη οπως αυτη της Α400...
που θα πας μετρας μερες για να πιεις τσαι βουνισιο.....εδω δεν εχει excel να κανεις τα κολπακια σου.....
 
εδω δεν εχει excel να κανεις τα κολπακια σου.....

Αντε να χαθεις, ανατριχιασα .love. Θα τα πουμε στην πιστα εμεις για να μαθεις να σεβεσαι... .yelling.

Την diana την μαγκώνει το kicks;

Για το Kicks δεν ξερω, δεν εχω κανει καμια τετοια δοκιμη... Στο Anaconda ομως επειδη δοκιμαζε ενας φιλος, η μαλλινη πηγαινε χειροτερα απο τα συμβατικα...
 
Αντε να χαθεις, ανατριχιασα .love. Θα τα πουμε στην πιστα εμεις για να μαθεις να σεβεσαι... .yelling.



Για το Kicks δεν ξερω, δεν εχω κανει καμια τετοια δοκιμη... Στο Anaconda ομως επειδη δοκιμαζε ενας φιλος, η μαλλινη πηγαινε χειροτερα απο τα συμβατικα...
Η μάλλινη λογικό να πάει χειρότερα, η ντιανα ίσως πάει καλύτερα. Για να κάνω μια δοκιμή " πασπαλισμενη" .... Ευχαριστώ.
 
Αντε να χαθεις, ανατριχιασα .love. Θα τα πουμε στην πιστα εμεις για να μαθεις να σεβεσαι... .yelling.



Για το Kicks δεν ξερω, δεν εχω κανει καμια τετοια δοκιμη... Στο Anaconda ομως επειδη δοκιμαζε ενας φιλος, η μαλλινη πηγαινε χειροτερα απο τα συμβατικα...
Και στο κικς το ίδιο συμβαίνει...Χωρίς να είναι άσχημη,ήταν χειρότερη (σε ποσοστά συγκέντρωσης) απο ενα συμβατικό τσοκ.Σε φυσίγγια με κουβετ και μάλλινη.
 
Στις κοντρες στα φαναρια δεν λες στον αλλο ανοιξε το καπο σου να δω τι εχεις πριν αρχισεις τις γκαζιες... Η εχει εμπιστοσυνη σε αυτο που εχεις, η δεν προκαλεις καθολου... :p

Πλακα κανω φυσικα, εννοειται κ θα ειχε αλλη τουφεκια η Beretta με το φρενατο, ποσο δεν ξερω, αλλα θα ειχε... Πιο πολυ θελαμε να δουμε σε τι επιπεδο κυμαινεται η Μ2 οπως εχει στηθει, σε συγκριση με μια καλη αντικειμενικα κανη οπως αυτη της Α400...
Μπράβο παιδιά για τις δοκιμές. Εγώ πάντως στην θέση του θα ζητούσα ρεβάνς με kicks φορεμένο πάνω στην xcel .terror..yelling.
 
δεν εχει ρεβανς θα πιει ενα τσαι αμερικανικο για να στανιαρει μια και καλη.....my man.
Πιείτε και τιποτ άλλο.συχνουρια θα σας πιάσει με τα τσάγια.αν θέλετε ελάτε εδώ να πιούμε καμμιά τσικουδιά γιατί βλέπω σας έπιασε η κρίση .yel.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top